Treść opublikowana przez radi88PL
-
Nie wiem co Logować statycznie i dynamicznie.. POMOCY!!
Napisz jakie masz błędy w ECU najlepiej dynamiczne Grupy 002+003, 002+033, 003+020, 115+118 parami
-
A4 B5 LIFT- parowanie szyb
No to klasyka gatunku w takim razie. Jak klima się nie uruchamia z powodu niskiej temperatury zewnętrznej to u mnie zaobserwowałem że jest lepiej jak mam temp ustawioną na 21 stopni, 18 jest nada lipa.
-
Nieszczelna turbina
Pewnie pękło żeliwo/obudowa turbiny. Raczej trzeba będzie szukać innej, sprawnej.
-
A4 B5 LIFT- parowanie szyb
Ja mam ten problem dopiero jak temp spada do 2-3 stopni, wtedy klima nie działa z wiadomych względów. Uruchamiasz klimatyzację ? u mnie jak ją włączę to po 4 min wszędzie jest 0 wilgoci na szybach.
-
Oparcie foteli przód sport vs standard
Przetarł mi się materiał w fotelu kierowcy, posiadam fotele kubełki ale nie Recaro z pompowanymi plecami. Szukam fotela/oparcia na dawcę materiału i tu pytanie czy oparcia z foteli zwykłych placków sa identyczne z tymi w wersji kubełkowej ? Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
-
[1.8T ANB] falują obroty, szarpie przeładowuje + logi
Napisz do użytkownika Galetto, opiszesz problem poprawi co trzeba a soft wgrasz sobie sam, cenowo będziesz usatysfakcjonowany.
-
Plukanie silnika czy warto?
Potwierdzam ! po zakupie robiłem dokładnie to samo. Płukanka, miska w dół ja od razu wymieniłem pompę oleju na nową, czyszczenie pokrywy dekla zaworów, nowy olej. 5W40 LM daje radę, mój jest po programie i nie widzę sensu przechodzenia na inny olej.
-
Przeladowanie ANB
Może zapieczona klapka WG, sprawdzałeś wtyczkę od n75 ? możesz masz przełamany kabelek przy samej wtyczce, dość częsta przypadłość. Bez logów ciężko będzie pomóc.
-
[1.8T ANB] falują obroty, szarpie przeładowuje + logi
Moduł musisz raczej podmienić na inny sprawny. Cewki znalazłbym bym gdzieś od ANB ja zmieniałem u siebie profilaktycznie na 4 nowe BERU. Przepływka wygląda na sprawną. O sondzie się nie wypowiem.
-
[1.8T ANB] falują obroty, szarpie przeładowuje + logi
Sprawdź we wtyczce od n75 czy nie jest przerwany przewód. Świecę proponuję NGK PFR6Q, cewki do sprawdzenia oraz moduł zapłonu.
-
ANB Zamulona Reakcja na wciśnięcie i puszczanie gazu spadek mocy
To już normlane nie jest ...
-
ANB Zamulona Reakcja na wciśnięcie i puszczanie gazu spadek mocy
Zrob logi dynamoczne zgodnie ze sztuka ich robienia standard w anb tj. Grupy 002+003, 002+033, 003+020,115+118 parami Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
-
ANB Zamulona Reakcja na wciśnięcie i puszczanie gazu spadek mocy
Musisz zrobić logi dynamiczne, jeśli turbo się tak nagrzewa pomimo braku kata to prawdopodobnie masz za wysokie EGT spowodowane złą mieszanka paliwowo powietrzną. Jakie błędy w ECU ?
-
Kamery IP do monitoringu zewnętrznego
Zasilanie najlepiej wziąć ze switcha POE masz wtedy zasilanie oraz transmisję po jednym kablu. Spinasz to z rejestratorem jeśli chcesz mieć nagrania i możesz po przekierowaniu portów na routerze mieć dostęp przez neta do tego. I zawsze opcję dołożenia większej ilości kamer do tego switcha.
-
1.8T APU nie chce odpalić
U mnie w ANB też miałem problemy z odpalaniem najpierw sporadyczne później auto stanęło. Wymieniłem przekaźnik pompy w puszce ECU i problem zniknął. Zacznij od tego najmniejszy koszt i sam wymienisz.
-
Klekocze jak diesel
Proponuję sprawdzić ciśnienie oleju, smok w pompie czyszczony ?
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
Nadal potrzebujesz tych informacji z ostatniego postu ?
-
Błąd na wszystkich cewkach.
Jal nie znasz angielskiego to powpisuj to do tlumacza google to w miare Ci to przelozy na Pl. Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
-
1.8t ANB lambda ? kody błędów
To nie jest normalne spalanie w 1.8t Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
Długie działanie oparów smaru na te plastikowe kolanko zrobiło swoje, dlatego pęka - tak myślę. Zalej płukankę do silnika niech wypłucze Ci wszystko ładnie i wtedy zrzuć miskę. Ja u siebie miałem przytkany delikatnie ten smok i przy okazji wymieniłem pompę oleju na nową. Podłącz manometr i sprawdź ciśnienie oleju na ciepłym/zimnym silniku to tańsza opcja niż zwalanie miski ...
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
Piszesz o odmie ? to klekotanie to z tyłu silnika to napinacz łańcucha wałków, mierzyłeś ciśnienie oleju ? czyściłeś kiedyś smok pompy oleju ?
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
To powodzenia życzę i cierpliwości ja swoją odmę i zawroki itd. też wszystko a ASO montowałem dojście do tego jest fatalne więc wolałem raz a dobrze zrobić. Chociaż i tak w zimę regularnie mi zamarza odma :/ Z silnikiem wycieraczek szkoda czasu dobrze, że zamówiłeś inny. Skąd jesteś ? mogę Ci pomóc i podmienimy moduły czy cewki do sprawdzenia jak coś też mam ANB.
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
Marcin jak tam sytuacja z autem u Ciebie ? opanowałeś już ?
-
Jakie macie przebiegi w swoich 1.8t ?
u mnie 304 tyś. ORI 2001r.
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
Tak, to jest to. Daj znać co z missfire będzie po zmianie cewek miejscami.