Treść opublikowana przez BF10
-
Polecany autokomis w pomorskim.
Witajcie, czy możecie polecić jakiś znany Wam autokomis, może braliście swoje audi i wiecie, że ten komis jest godny polecenia. Woj. Pomorskie Jeśli temat jest w złym dziale, proszę przeniesienie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana wahacza , jeden czy dwa ?
Masz racje, padl mi jeden, to wymienie cale zawieszenie Dobry wybór
-
Wymiana wahacza , jeden czy dwa ?
Wymiana wszystkich i spokój na dłuższy okres Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Volvo V50 2005 r - dorabianie kluczyka
Witam, panowie jest tu może ktoś kto dorabia kluczyki do Volvo ? Czy wgl się da ? [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 1.9TDI AVF 2004 rok - Zawór EGR Getz
Dzięki [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 1.9TDI AVF 2004 rok - Zawór EGR Getz
Lepszy ? Sorka za pytanie , nie orientuję się który lepszy [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 1.9TDI AVF 2004 rok - Zawór EGR Getz
Tata woli kupić nowy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 1.9TDI AVF 2004 rok - Zawór EGR Getz
Witajcie, chciałbym się Was poradzić. W aucie taty do wymiany jest zawór EGR, teraz moje pytanie. Czy firma Getz jest warta polecenia ? zastanawiamy się nad kupnem zaworu tej firmy, ale przed tym wole się Was zapytać, może mieliście kontakt z tą firmą, doradzacie, odradzicie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Gratulacje !!! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane auto-handle w pomorskim i war-maz:)
czekam na jakiś namiar
-
Polecane auto-handle w pomorskim i war-maz:)
Nie byłem, warto? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane auto-handle w pomorskim i war-maz:)
Wiem,że to dziwnie brzmi ale chodzi mi o sprawdone, godne polecenia Może ktoś wcześniej brał, oglądał, jest zadowolony z zakupu auta w tym komisie. Co polecacie? Gdzie szukać auta? Bo nie mam sił już Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Amortyzatory do 1BE - pytanie i wątpliwości
Amortyzatory 1BE to amortyzatory o skróconym skoku, czyt. sportowe Miałem takie zawieszenie i też wiele na ten temat czytałem Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Starogard Gdański
Po prawie roku czasu odpowiedź Czarna buda .Czekam i czekam,można coś ogarnąć w Starogardzie Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Problem 1.8 ADR
Ja przyskałem preparatem do tarcz hamulcowych TRW Aż błyszczało, wtedy widziałem gdzie leci Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Usuwanie emblematów.
A benzyna ekstrakcyjna? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Lusterko
Najlepsze rozwiązanie - ori lusterko używane Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Springi
Ja jak miałem sedana 1.8 przedlifta włożyłem springi obniżające H&R, fajnie siadło Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana barwy na jaśniejszą
W to wierzę Będę pamiętał, jeszcze raz dziękuję! Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana barwy na jaśniejszą
Podesłałem wcześniej wątek n/t przeróbki: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/142900-wymiana-soczewki-z-odblysnikiem-bixenon-valeo-na-soczewki-z-a4-b8/ Jak pierwszy raz się za to zabrałem się to mi trochę zeszło, ale później się wkurzyłem i dorobiłem profesjonalne adaptery i teraz mam mocowanie jako ORI. W każdej chwili mogę wykręcić soczewki B8 i włożyć stare. Ważne, że się udało Trzeba pokombinować Dzięki za wszelkie rady Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Samochód zamknięty, szyby się opuściły
Dzięki za pomoc Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana barwy na jaśniejszą
Powiem tacie co i jak i niech decyduje, jeśli będzie chciał skontaktuję się z Gwertym i obgadam co i jak Dzięki za pomoc Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Cena też przyjemna Mówisz, że się sprawdzają? Warto spróbować Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka Soczewki z B8 pasują bez przerabiania w bixy w B6? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Samochód zamknięty, szyby się opuściły
Okej,pokombinuję Dzięki Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana barwy na jaśniejszą
450 zł u kolegi Gwerty z forum.Dzięki za info Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka To jest się nad czym zastanowić Powiem tacie co musiałby zrobić,jakie są koszty tego wszystkiego, niech się zastanowi i decyduje Dzięki za pomoc Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana barwy na jaśniejszą
Zapewne to i to byłoby najlepszym rozwiązaniem Przy jeździe nocą, nie świecą tak jak powinny... Chciałoby się czegoś więcej Od B8 jaki koszt? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka D1S jest na 100% Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka