Treść opublikowana przez beny2303
-
Odpowietrzenie układu chłodzenia?brak ogrzewania w 1.9TDI
A płynu nie ubywa?
-
Wywala plyn wspomagania przez zbiorniczek
To super! W takim razie szerokości!
-
Odpowietrzenie układu chłodzenia?brak ogrzewania w 1.9TDI
Efektem bąbelkowania jest zapowietrzony układ, który samoistnie się odpowietrza! A czy grzeje to pytanie jak było przed wymianą - również nie grzał?
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
slavko87, a myślałem, że jestem sam!!! , bo mam tak samo Jak dla mnie to wygląda bomba
-
pisk przy skręcaniu
Bądź siada maglownica
-
Jazda na luzie - skrzynia manualna
A czy przy przyspieszaniu i zbliżaniu się do 70 km/h również zauważyłeś szum? Tak! możesz jeździć bez jakichkolwiek obaw o skrzynię i podzespoły!
-
cofajace sie paliwo...2.0 tdi BPW 8v
Bo mi przybywało oleju przy walniętych wtryskiwaczach!
-
cofajace sie paliwo...2.0 tdi BPW 8v
A jak się mają pompki!
-
Niedziałające drzwi kierowcy gdy jest wilgotno.
Spoko gayo_s! :-)
-
Niedziałające drzwi kierowcy gdy jest wilgotno.
8E1 959 801 E, F, G lub bez literki
-
POMOCY ubywa płynu chłodzącego
Układ powinien się sam odpowietrzyć! Sprawdź przewody czy wszystko jest OK! Czy przed problemem z płynem wszystko działało?
-
Przyciemnianie szyb
Tak kupiłem AUDI i bardzo mi odpowiada! Fakt jest taki, że na jasnej foli to nie będzie tego uroku!
-
Przyciemnianie szyb
zabiello Czyli przepuszcza Tobie światło na tyle, że fotochrom reaguje ( masz dość jasną ). Natomiast u mnie jest na tyle ciemno, że nie ma żadnej reakcji. Nawet w dzień nie ujrzysz białej kartki:-)
-
Wywala plyn wspomagania przez zbiorniczek
OK
-
Wywala plyn wspomagania przez zbiorniczek
Najpierw spróbuj jeszcze raz odpowietrzyć! ODPOWIETRZANIE UKŁADU WSPOMAGANIA Silnik można uruchomić wtedy, gdy poziom oleju w zbiorniku wspomagania przestanie się obniżać. Podnieść i ustawić na podstawkach przód samochodu. Obracać kołem kierownicy w prawo i lewo, aż do oparcia się o ogranicznik obrotu. Ruchy kierownicą wypychają powietrze z układu. Kołem kierownicy obracać niezbyt mocno. Wystarczy, ze tłok dotyka z obu stron do ograniczników. Obserwować poziom oleju w zbiorniku. Jeżeli poziom się obniża, należy dolać oleju do kreski oznaczonej jako MAX. Odpowietrzenie zakończyć gdy w krańcowych położeniach układu kierowniczego w wypływającym oleju nie pojawiają się pęcherze powietrza.
-
Wywala plyn wspomagania przez zbiorniczek
Bulgocze, bo układ zapowietrzony i wydostają się pęcherzyki powietrza! Gdzieś dostaje lewe powietrze i nie wykluczone, że albo maglownica rozszczelniona bądź pompa wspomagania!
-
Przyciemnianie szyb
Jak na razie nie! Przód wydaje mi się jest na ok. 50-60%. Przegląd na opuszczonych szybach i jest OK! A emblemat na wcisk
-
Wywala plyn wspomagania przez zbiorniczek
To masz problem ale nie z płynem tylko najprawdopodobniej z maglownicą, bo jeżeli po wymianie przez jakiś czas było dobrze to co mogło się zmienić z płynem!?
-
Wywala plyn wspomagania przez zbiorniczek
Oryginalnie już nie produkują minerała tylko syntetyk i nie powinno mieć to znaczenia, chyba że kupisz SWAG z odpowiednią specyfikacją! A przed wymiana płukałeś cały układ!
-
Wywala plyn wspomagania przez zbiorniczek
A sprawdziłeś czy w korku masz uszczelkę!
-
Pedał sprzęgła od połowy
Jak masz zdolności manualne to powinieneś ogarnąć
-
W korku rośnie temperatura i przestaje chłodzić klima
Hi, hi i nawet nie wiedział kiedy i już naprawione!
-
Przyciemnianie szyb
Z przodu mam przyciemnione, ale na ile to Ci nie powiem. Tak już kupiłem. Jak dla mnie to super!
-
Przyciemnianie szyb
To zależy tylko od Ciebie! Jeżeli masz fotochrom i będziesz chciał, by działał to przyciemnisz tylko delikatnie - z tego co pamiętam to do 30%, bo powyżej nie będzie reagował na światło jadącego pojazdu za Tobą. Ja mam fotochrom i mega przyciemnione szyby z tyłu, ale odnośnie fotochromu to mi nie przeszkadza, że nie spełnia swojej funkcji, bo moja czarnulka prezentuje się za to pięknie
-
Moje prace
Komentarz niepotrzebny, bo efekt końcowy mówi sam za siebie! !!! M I A Z G A !!!