Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

beny2303

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez beny2303

  1. A po co wyjmować EGR Wystarczy zaślepić - dwie śrubki luzujesz, wkładasz gotową zaślepkę ( kupujesz na alledrogo ) + podkładki, by było szczelne połączenie i programowo zmieniasz mapę !
  2. Za wiedzę trzeba płacić. Niestety
  3. Dlatego ja też podchodzę w ten sposób do tego
  4. Dzięki za namiar " poczekaj ". Ja też zmierzam w kierunku zaślepienia EGR ale to nie tak proste jak u ciebie mjmesiu. Ja dodatkowo muszę usunąć systemowo EGR, by nie widział błędu!
  5. No to pięknie! A jak z podłączeniem. Udało się Tobie ogarnąć? Mam na PW! Dzięki!
  6. No i jak? Ogarnąłeś temat z EGR?
  7. Tzn. podstawa z C6 i góra z B8 pasują?, bo wcześniej miałeś robić tą wersję?, a piszesz o S5 i teraz się pogubiłem
  8. beny2303 odpowiedział(a) na KrzysiekSPI temat w Audi A4 B6/B7
    A podłączałeś VCDS? Jeżeli jest cisza w błędach to sprawdź logi statyczne no i dynamiczne!
  9. beny2303 odpowiedział(a) na KrzysiekSPI temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdź przy dużym obciążeniu dwumasy, tzn. na 5 biegu zejdź na 1000 obr. i daj gaz do dechy. Powinien przy dobrej dwumasie spokojnie przyspieszać i obserwuj objawy, czy przy gaszeniu auta bez wciśniętego sprzęgła nie wydaje niepokojących sygnałów, na 3 biegu obr. 1500 wciskaj i puszczaj energicznie gaz.
  10. beny2303 odpowiedział(a) na KrzysiekSPI temat w Audi A4 B6/B7
    Nie patrz co piszą tylko jedż do porządnego mechaniora , bo gdybać można w nieskończoność! Myślę, że jak są stuki to już jest się czym martwić
  11. beny2303 odpowiedział(a) na KrzysiekSPI temat w Audi A4 B6/B7
    No tak, tylko czy objawy spowodowane problemem dwumasy to tylko stuki?
  12. A jak dwumasa?
  13. beny2303 odpowiedział(a) na KrzysiekSPI temat w Audi A4 B6/B7
    Stawiam również na dwumasę
  14. Ja takiego czegoś nie mam. Spokój i cisza. Najważniejsze nie deptać ze startu i dbać o opony, by były jednakowe głębokości bieżników na czterech kołach!!!
  15. Nie wykluczone, że sprzęgło!
  16. Jak możesz to sprawdź sprzęgło! A ile masz przejechane?
  17. OK!
  18. No i jak tam? Pasowałeś już może?
  19. beny2303 odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    No i jak? Zmieniło się coś?
  20. To się będzie działo
  21. Dlatego moja duma rośnie z dnia na dzień gdy mogę wsiąść w moją czarnulkę i cieszyć się kulturą silnika 3.0 TDI QUATTRO
  22. beny2303 odpowiedział(a) na Matrix1540 temat w 3.0TDI
    Gratuluje rozwiązania problemu! Dobry przykład dla potomnych. Szerokości
  23. Najważniejsze to banan na twarzy Po tuningu będzie podwójny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.