Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4b6quattro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4b6quattro

  1. Tak dla informacji Twojej.? System pasywny , zasilający przednie i tylne głośniki z radia. Pełny system aktywny Bose, zasila wszystkie głośniki ze wzmacniacza. System częściowo aktywny ,zasila z radia tylko przód , a cały tył , i subwoofer jest zasilany przez wzmacniacz.
  2. Tył zawsze ciszej gra ,nie tak jak przednie.A jaki masz system Harman czy bose?
  3. Tak jest ? jakis punkt zaczepienia?
  4. Z tego co tam wyczytałem, to z 3.0 Tdi 220A numer 059903018C podejdzie ,po małej przekładce, z Twojego ?
  5. Tu poczytaj ⤵️ https://a4-klub.pl/topic/256370-jakie-najwiekszeamper-alternatory-były-montowane-do-a4/
  6. Cześć przyczyną może być , koło pompy wspomagania, "wielorowki wyślizgane"końcówki drążków , lub wahacze?
  7. Czasem tak jest taka mała rzecz, a może nerwów narobić .
  8. Też prawda?
  9. Tak te piny posprawdzaj ,czy się nie wysuneły z kostki?
  10. Znalazłem filmik że jednak da rade to zrobić, ale jakimś VDSPRO?⤵️
  11. Tak to musisz ogarnąć?⤵️ Aktywacja otwarcia z kluczyka klapy bagażnika - Kodowanie VCDS KODYVCDS.PL Moduł komfortu w Bajt 1 zaznaczamy Bit 4 czyli softtouch i klapa sama odskakuje, (po wcześniejszej wymianie siłowników i dodaniu odbojników).
  12. A poczytałeś chociaż to, co powyżej Tobie powklejałem?
  13. Dziwna sprawa ,może jest uszkodzone
  14. U siebie mam akurat , drugi subwoofer w kole Bose z Mazdy 5 gra ładnie z Bose ,normalnie mózg lasuje
  15. Tak, już masz nawet cały zestaw, tylko zawsze trzeba tam jakiś silikon dociąć. Na forum są tematy, jak to ogarnąć.
  16. Sprawdz kodowania , tu poniżej dowiesz się w sprawie ikonki Bluetooth.⤵️
  17. Jak masz zwykłą kierownice czteroramienną z b6, to wymieniasz kierownice normalnie na taka samą bez różnicy jaki numer jej .Jak byś miał multifunkcje w niej, lub grzaną, to trzeba zmieniać wiązke poduszkę. Jak by co, ja mam czteroramienną z poduszką i wiązką czarną w bardzo dobrym stanie.
  18. Ale nie widać że się połączył na ekranie ,czy nie widać nic?
  19. Jak kolega powyżej napisał, ładuj Fmic
  20. Brakują mi tu, przyciski do twojej tapicerki z b8 ? robią robotę?
  21. No roletki to by mi się przydały z tyłu? Ale żal mi zmieniać teraz całą tapicerkę z alcantary ?
  22. A dobrze zrobiłeś kodowanie w Rns-e, i w bluettoth. Czy Bluettoth jest org. czy nie? Tego nie napisałeś? i jakie okablowanie masz ,czy przejściówke z 1 din na 2 din ,czy może juz miałeś dwa din ,tylko inne radio? Tu poczytaj⤵️

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.