Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yaboo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yaboo

  1. yaboo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/filmy/21348/Wielki_Mix_Youtube :kox:
  2. nie znajdziesz 2.0 tdi quattro w A6 C6 bo go nie montowano dopiero 2.7 i 3.0 tdi ma quattro i to wszystko w temacie
  3. kolega miał podobna sytuacje, nie był zameldowany w DE ale pracował jako lakiernik, jechał autem kolegi przekroczył prędkość, jego kumpel musiał wskazać kierującego i zatrzymali kumplowi z polski prawko na miesiąc, było to na zagłębiu w Essen po miesiącu grzecznie prawko oddali, p.s. kolega jeździł dalej mimo zatrzymanego prawka jak nie łamiesz przepisów to trzeba mieć pecha żeby Cie tam zatrzymali
  4. na stronie KW Polska jest wszystko, myślę ze na amorku jest numer katalogowy i wszystko wiesz jaki ma wariant http://www.kwpolska.pl/
  5. okaże się ze spot będzie grypowy bo mnie tez lamie w kościach
  6. ja tez mogę podjechać
  7. o migającej kontrolce świec żarowych masz tu opisane http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_kontrolka_swiec_zarowych-t573.0.html;
  8. przewód wychodzi obok lewego zawiasu maski przez uszczelkę z pianki i pod błotnik i to wszystko, przewody nie przechodzą pod podszybiem
  9. Od zbiorniczka po lewym nadkolu fartuchu do maski
  10. Maniek od neta Cie odcięli czy jak???, :gwizdanie:
  11. yaboo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  12. sprawdź czujnik ciśnienia doładowania, wyczyść przemyj lub po prostu podmień z innego auta, kolega miał tak auto tez nie szlo, a rano na zimnym było wszystko ok, a jak się rozgrzał, koniec auto nie jechało wcale, 3 tys obr i koniec. na VAG-u wartość doładowania ponad 2000 czy wolne obroty czy gaz do dechy nie zmieniało się ...już dwa razy zmieniał ten czujnik, może olej w dolocie go uszkadza
  13. katalogowy numer termostatu do 1.9 AWX, AVF z ETKI to 044 121 113
  14. w ASO dobrze dobrali, wg ETKI zielony czujnik z nr. 059 919 501 A jest prawidłowy, jest zamiennikiem 078 919 501 C. dziwne ze miałeś go w samochodzie został wycofany w 2000r. :gwizdanie: wymień termostat tez ori . Po wymianie czujnika niczego nie musisz ustawiać VAG-iem.
  15. w ASO zwykła popielniczka ok 90 zeta
  16. w swojej B6 wyłączałem ESP guzikiem i nie działało , mimo bączków na parkingu sprawdzę jutro w B7 bo mnie to zastawia czy można wył.
  17. zbiorniczek i pompki, masz pod lewym błotnikiem, za nadkolem , węże idą od pompek po zderzaku, od spodu widać doskonale bez rozbierania
  18. wszystko widać na schemacie pod pozycja 20 jest trójnik, jak widzisz jest sporo połączeń kolanek opasek, może któraś nie trzyma
  19. cieknie po osłonie pod silnikiem, dlatego wydaje się ze w rejonie skrzyni biegów, waz idzie od zbiorniczka po belce zderzaka przez trójnik do spryskiwaczy, najlepiej sprawdź na kanale albo podnośniku po uprzednim demontażu płyty pod silnikiem,
  20. półośka z końcówka BJ od diesla 2.5 TDI kod AYM, BFC manualna skrzynia biegów, może być różnica w przegubach
  21. mam zestaw do przeróbki na sprzedaż jak ktoś jest zainteresowany 2X wiązka, 2X silniczki, 2X podnośnik szyb z B7 sterowniki szyb przód i 2X tył :gwizdanie: jak potrzeba boczki tez się znajda...
  22. masz moduł komfortu, wystarczy odpowiednio zakodować VAG-iem i np po przekroczeniu 5 km/h drzwi się ryglują
  23. do dlubnietego AWX dorezal bym Q i można latać niutki i moc wtedy maja sens
  24. 4 sztuki spot Kwidzyn - Sztum 2:2
  25. cos wspominales ze masz caravelle, to sie pakujcie i jutro sie widzimy o sie nie martwcie A4 caravelle ?? to byłby wynalazek, hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.