Treść opublikowana przez yaboo
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/21348/Wielki_Mix_Youtube :kox:
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
nie znajdziesz 2.0 tdi quattro w A6 C6 bo go nie montowano dopiero 2.7 i 3.0 tdi ma quattro i to wszystko w temacie
-
Mandat w Niemczech POMOCY!
kolega miał podobna sytuacje, nie był zameldowany w DE ale pracował jako lakiernik, jechał autem kolegi przekroczył prędkość, jego kumpel musiał wskazać kierującego i zatrzymali kumplowi z polski prawko na miesiąc, było to na zagłębiu w Essen po miesiącu grzecznie prawko oddali, p.s. kolega jeździł dalej mimo zatrzymanego prawka jak nie łamiesz przepisów to trzeba mieć pecha żeby Cie tam zatrzymali
-
[ALL] Gwint KW - jak rozpoznac Variant 2
na stronie KW Polska jest wszystko, myślę ze na amorku jest numer katalogowy i wszystko wiesz jaki ma wariant http://www.kwpolska.pl/
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
okaże się ze spot będzie grypowy bo mnie tez lamie w kościach
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
ja tez mogę podjechać
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
o migającej kontrolce świec żarowych masz tu opisane http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_kontrolka_swiec_zarowych-t573.0.html;
-
[B6 AWX] Przeciekające spryskiwacze ksenonów
przewód wychodzi obok lewego zawiasu maski przez uszczelkę z pianki i pod błotnik i to wszystko, przewody nie przechodzą pod podszybiem
-
[B6 AWX] Przeciekające spryskiwacze ksenonów
Od zbiorniczka po lewym nadkolu fartuchu do maski
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Maniek od neta Cie odcięli czy jak???, :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
- [B6 AWX] Zupełny spadek mocy, żadnej reakcji na wciskanie gazu.
sprawdź czujnik ciśnienia doładowania, wyczyść przemyj lub po prostu podmień z innego auta, kolega miał tak auto tez nie szlo, a rano na zimnym było wszystko ok, a jak się rozgrzał, koniec auto nie jechało wcale, 3 tys obr i koniec. na VAG-u wartość doładowania ponad 2000 czy wolne obroty czy gaz do dechy nie zmieniało się ...już dwa razy zmieniał ten czujnik, może olej w dolocie go uszkadza- [B6 AWX] Czujnik temperatury płynu chłodzącego G62
katalogowy numer termostatu do 1.9 AWX, AVF z ETKI to 044 121 113- [B6 AWX] Czujnik temperatury płynu chłodzącego G62
w ASO dobrze dobrali, wg ETKI zielony czujnik z nr. 059 919 501 A jest prawidłowy, jest zamiennikiem 078 919 501 C. dziwne ze miałeś go w samochodzie został wycofany w 2000r. :gwizdanie: wymień termostat tez ori . Po wymianie czujnika niczego nie musisz ustawiać VAG-iem.- [B6 AWX] Popielniczka tylna zamontowana w tunelu środkowym.
w ASO zwykła popielniczka ok 90 zeta- [ALL B7] Czy w B7 z quattro da sie całkowicie wyłączyć ESP
w swojej B6 wyłączałem ESP guzikiem i nie działało , mimo bączków na parkingu sprawdzę jutro w B7 bo mnie to zastawia czy można wył.- [B6 AWX] Przeciekające spryskiwacze ksenonów
zbiorniczek i pompki, masz pod lewym błotnikiem, za nadkolem , węże idą od pompek po zderzaku, od spodu widać doskonale bez rozbierania- [B6 AWX] Przeciekające spryskiwacze ksenonów
wszystko widać na schemacie pod pozycja 20 jest trójnik, jak widzisz jest sporo połączeń kolanek opasek, może któraś nie trzyma- [B6 AWX] Przeciekające spryskiwacze ksenonów
cieknie po osłonie pod silnikiem, dlatego wydaje się ze w rejonie skrzyni biegów, waz idzie od zbiorniczka po belce zderzaka przez trójnik do spryskiwaczy, najlepiej sprawdź na kanale albo podnośniku po uprzednim demontażu płyty pod silnikiem,- [ALL B6] Półośka napędowa - różnice w oznaczeniu
półośka z końcówka BJ od diesla 2.5 TDI kod AYM, BFC manualna skrzynia biegów, może być różnica w przegubach- [B6 AWX] Mam 2x elektryczne szyby chcę mieć 4x elektryczne szyby
mam zestaw do przeróbki na sprzedaż jak ktoś jest zainteresowany 2X wiązka, 2X silniczki, 2X podnośnik szyb z B7 sterowniki szyb przód i 2X tył :gwizdanie: jak potrzeba boczki tez się znajda...- [B6 AWX] Automatyczne zamykanie drzwi
masz moduł komfortu, wystarczy odpowiednio zakodować VAG-iem i np po przekroczeniu 5 km/h drzwi się ryglują- [ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?
do dlubnietego AWX dorezal bym Q i można latać niutki i moc wtedy maja sens- Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
4 sztuki spot Kwidzyn - Sztum 2:2- Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
cos wspominales ze masz caravelle, to sie pakujcie i jutro sie widzimy o sie nie martwcie A4 caravelle ?? to byłby wynalazek, hehe - [B6 AWX] Zupełny spadek mocy, żadnej reakcji na wciskanie gazu.