Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yaboo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yaboo

  1. yaboo odpowiedział(a) na wuju temat w Audi A4 B6/B7
    netto 38.80 brutto 47.30 do tego minus rabat nie wychodzi tak źle
  2. yaboo odpowiedział(a) na wuju temat w Audi A4 B6/B7
    OLO ten numer który podałeś 8E0868393A jest numerem uchwytu do tylnego boczka ale cena bez zmian u Gajosa pokazuje mi 47 zeta
  3. yaboo odpowiedział(a) na wuju temat w Audi A4 B6/B7
    z tego co ogladalem w ETCE to nie potrzeba RĄCZEK, tylko ich wypelnienie. spojrz na zdjecia w pierwszym poscie . rączka to zapewne ten element ktory jest z miekkiego tworzywa. a tu chodzi o odnowienie tego elementu ktory ma przyciski w sobie. tak chodzi o tą samą częśc czyli jak to nazwałeś wypełnienie uchwytu numery które podałem dotyczą odnowionych elementów które są tematem wątku cena zostaje bez zmain 71 i 47 zł za przód
  4. yaboo odpowiedział(a) na wuju temat w Audi A4 B6/B7
    wydaje mi się że jakość plastików jest poprawiona w B7 nie rysują się tak, mam przykład włącznika świateł w B6 wymieniłem na nowy z ASO i jakość plastiku jest zupełnie inna po 1,5 roku nie ma śladu użytkowania
  5. yaboo odpowiedział(a) na wuju temat w Audi A4 B6/B7
    rączki drzwi przednich strona kierowcy 8E1867171 u Gajosa 71 zeta strona pasażera 8E1867162B 47 zeta
  6. pasów po wystrzale się nie naprawia nadają się do wyrzucenia :gwizdanie: jeśli chodzi o zamienność z A6 to jeśli z C5 to nie będą pasować, jeśli już to z A6 C6 numery są takie same różnią się literką B6 8E0857705B A6C6 4F0857705
  7. kolego twój temat świadczy o tym jakie masz zielone pojęcie o kupowaniu samochodów, widocznie za mało jeszcze widziałeś :gwizdanie:
  8. podmień z innego auta czujnik ciśnienia w dolocie jest z tyłu za silnikem na rurze doprowadzającej powietrze w B6 1,9 często padają te czujniki objawy są identyczne na zimnym idzie jak burza a na rozgrzanym jest dooopa tryb awaryjny
  9. Weź sam pomyśl logicznie jak w B6 z 2003 rok szyba z 1999?? musiała być wymieniana w 2009r :gwizdanie:
  10. fajnie że się wyjaśniło
  11. modele do 2002 zwane królową lawet, kolega ma 2004 1.9 dCi, i nie narzeka, ale ma symboliczny przebieg 80 tyś może wkrótve zacznie czego mu nie życzę silnik 2.2 omijaj szerokim łukiem, standard w Lagunie to inormacja o braku ciśnienia w oponach,
  12. numery przekładni są podobne np B6 8E1422053K i B5 8D1422053A to są przykłady numerów jest więcej producenci ZF i KOYO trzeba porównać obie ze sobą żeby mieć pewnośc w 100%
  13. półośki lewa i prawa różnią się długością , natomiast między manualem i automatem różnica jest w przegubach wewnętrznych tu poszukaj przyczyny różnicy długości półośki
  14. kolego masz kilka postów wyżej podobny temat wystarczyło poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_poduszka_silnika_gum_elektryczna_str_3_nowe_pytanie-t97864.0.html
  15. poszycie dzrzwi jest takie samo, ramka tylnych drzwi i szyba jest inna
  16. uszkodzona głowica może być przyczyną braku ogrzewania, silnik pompuje powietrze w układ chłodzenia, zapowietrza się nagrzewnica, odpowietrzenie pomaga na chwilę
  17. Maniek, tak kur... zimno że się pisać nie chce
  18. Łukasz no wreszcie śmigasz furką hehe następna ładna B7 w regionie
  19. nie musisz zmieniać
  20. U Gajosa kpl. rozrząd z napinaczem do AWX 2001 z pompą wody (stara do zwrotu) 650zł. trochę kupiłem u nich części to i rabaty jakieś mam gwarancja na rozrząd pod warunkiem wymiany u nich :gwizdanie:
  21. amorki pasują bez problemu, sprężyny przód też, natomiast spręzyny tył w Quattro są węższe żeby nie obcierały o półośkę, sprawdzone osobiście mam założone amorki przód i tył od 1,9 w B6 2.5 TDI quattro jedynie spręzyny zostały od 2,5Q śmigam już drugi rok na springach H&R -40mm od gwintowanego zawieszenia nic się nie dzieje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.