Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qeza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qeza

  1. qeza opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/najlepsze-samochody-to,1230487,,3 I co wy na to ? :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  2. ja zdążyłem jeden obejrzeć, a teraz to mogę pograć w pokera , limity jakieś czy co?
  3. mam nadzieje oglądnąć chociaż jeden
  4. To nic ze jutro musze pracowac, wazne ze sprawa zakonczyla sie pozytywnie.
  5. Koles a ile razy jechales londynska taxi? hhacek moze kiedys trafie na ciebie
  6. qeza odpowiedział(a) na tomaszu temat w Lifestyle i Hydepark
    Byl kiedys fajny reportaz w angielskiej tv o segregacji smieci. Ludziska sie trudzili zeby to porozdzielac, a potem smieciara to zabrala i poszlo do tej samej "dziury" z innymi. Ale i tak segreguje.
  7. Dzieki za zainteresowanie.
  8. Witam. Mam zapytanie czy silnik 1.5 dci (renault grand scenic) 105 kucy bedzie dobry ,jakkolwiek to rozumiec, na podroze miedzy UK a PL. Pytam bo mam okazje odkupic z firmy w ktorej pracuje. Dodam, ze jestem jedynym kierowca,serwisy tylko ASO, nigdy nie wozil ciezarow, a i przebieg 72000km. Bede wdzieczny za kazda (p)odpowiedz Jak sie nada to bede negocjowal cene Szkoda ze nie maja AUDI
  9. jezdzic spokojnie :gwizdanie:
  10. w ktorej stodole to robili? :polew:
  11. i 100 PLN za kazde wejscie? :gwizdanie:
  12. jestem na nie, ale to ty z tym będziesz jeździł
  13. zbieżność samemu i na "sznurek" to w samochodach NYSA i ŻUK można
  14. Zestaw 1- 5 pkt Zestaw 2- 6 pkt Zestaw 3- 10 pkt
  15. Zapewne dlatego ze mieszkam od 4 lat "na wyspie" to moje konto jest puste. Ale to co zobaczylem na trasie ze "slawnego Tomaszowa Maz" na poludnie ... to sie nie da jechac, co skrzyzowanie to 70 i fotoradar... brak slow Mandaty 1 PF126p mojej mamy za braki w oswietleniu i bez dokumentow 100 PLN 2 FSO Polonez moj predkosc 73 na 50. Po ugadaniu 50PLN za braki w oswietleniu Cierpliwosci i szerokosci.
  16. :hi:pozdrowienia dla kierowcy pieknej kolorowej audi b8 sedan z napisem na boku "POLICE" widzianej dzis w Londynie na A 40
  17. Dan Brown opisywal to urzadzenie w "Anioly i Demony" i lepiej zeby jego wizja sie nie spelnila
  18. Czesc Wiktor 1 kupujac w sklepie placisz mniej, a wciaz masz gwarancje producenta 2 jezeli nie masz zaufanego mechanika to moze lepiej oddac samochod do ASO i spac spokojnie jedz na spota w swojej okolicy tam napewno ci powiedza gdzie swoje niunie serwisuja sprawdz w dziale warsztaty polecane i niepolecane Szerokiej drogi
  19. qeza odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Bo to jest rozwiazanie dla krajow rozwinietych
  20. qeza odpowiedział(a) na Gard temat w Lifestyle i Hydepark
    Mieszkam w Anglii już troche ale wciąż najczęściej czytaną książką jest słownik. polecam.
  21. Bintom rzuć robote i zacznij więcej jeżdzić po mieście . Mamy ubaw bo jesteś pozytywnie wyjątkowy . Pozdrowienia i good luck.
  22. qeza odpowiedział(a) na verpa temat w 1.9TDI
    Kupuj w sklepie, dostaniesz paragon,a jak będzie coś nie tak to odmienisz , albo zwrot kasy. Nie stracisz kasy i czasu
  23. Nonsensopedia - samo mówi za siebie. Olać
  24. Ja jezdze z bialym owczarkiem niemieckim. Zawsze uzywam lozka. Do lozka wkladam recznik, ktory mozna czesto wytrzepac. A sprzatania po dlugowlosych nie unikniemy
  25. Ceny w UK pod Londynem on 1,33 x (około) 4,2 = 5,58 zł pb 1,17 x 4,2 = 4,91 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.