Treść opublikowana przez qeza
-
Raport DEKRA
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ciekawostki/news/najlepsze-samochody-to,1230487,,3 I co wy na to ? :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
[ALL] filmy online ;)
ja zdążyłem jeden obejrzeć, a teraz to mogę pograć w pokera , limity jakieś czy co?
-
[ALL] filmy online ;)
mam nadzieje oglądnąć chociaż jeden
-
[ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!
To nic ze jutro musze pracowac, wazne ze sprawa zakonczyla sie pozytywnie.
-
[INNE] London Taxi -LTI TX4 , nowy hhackowoz
Koles a ile razy jechales londynska taxi? hhacek moze kiedys trafie na ciebie
-
Ekologia
Byl kiedys fajny reportaz w angielskiej tv o segregacji smieci. Ludziska sie trudzili zeby to porozdzielac, a potem smieciara to zabrala i poszlo do tej samej "dziury" z innymi. Ale i tak segreguje.
-
[ALL] dlugie podroze
Dzieki za zainteresowanie.
-
[ALL] dlugie podroze
Witam. Mam zapytanie czy silnik 1.5 dci (renault grand scenic) 105 kucy bedzie dobry ,jakkolwiek to rozumiec, na podroze miedzy UK a PL. Pytam bo mam okazje odkupic z firmy w ktorej pracuje. Dodam, ze jestem jedynym kierowca,serwisy tylko ASO, nigdy nie wozil ciezarow, a i przebieg 72000km. Bede wdzieczny za kazda (p)odpowiedz Jak sie nada to bede negocjowal cene Szkoda ze nie maja AUDI
-
[B6 AVF] Mrowienie pedału sprzęgła
jezdzic spokojnie :gwizdanie:
-
Jak można dokumentnie spierdzielić robotę...
w ktorej stodole to robili? :polew:
-
Oby się udał ten pomysł
i 100 PLN za kazde wejscie? :gwizdanie:
-
[B5 AFY] bra jak wy to wdzicie
jestem na nie, ale to ty z tym będziesz jeździł
-
[B6 ALT] Ściąga na koleinach, dołkach
zbieżność samemu i na "sznurek" to w samochodach NYSA i ŻUK można
-
test wiedzy o motoryzacji
Zestaw 1- 5 pkt Zestaw 2- 6 pkt Zestaw 3- 10 pkt
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
Zapewne dlatego ze mieszkam od 4 lat "na wyspie" to moje konto jest puste. Ale to co zobaczylem na trasie ze "slawnego Tomaszowa Maz" na poludnie ... to sie nie da jechac, co skrzyzowanie to 70 i fotoradar... brak slow Mandaty 1 PF126p mojej mamy za braki w oswietleniu i bez dokumentow 100 PLN 2 FSO Polonez moj predkosc 73 na 50. Po ugadaniu 50PLN za braki w oswietleniu Cierpliwosci i szerokosci.
-
Spotkania na drodze
:hi:pozdrowienia dla kierowcy pieknej kolorowej audi b8 sedan z napisem na boku "POLICE" widzianej dzis w Londynie na A 40
-
Jutro koniec świata???
Dan Brown opisywal to urzadzenie w "Anioly i Demony" i lepiej zeby jego wizja sie nie spelnila
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Czesc Wiktor 1 kupujac w sklepie placisz mniej, a wciaz masz gwarancje producenta 2 jezeli nie masz zaufanego mechanika to moze lepiej oddac samochod do ASO i spac spokojnie jedz na spota w swojej okolicy tam napewno ci powiedza gdzie swoje niunie serwisuja sprawdz w dziale warsztaty polecane i niepolecane Szerokiej drogi
-
Nowy bajer w Audi
Bo to jest rozwiazanie dla krajow rozwinietych
-
Ot zagwostka!
Mieszkam w Anglii już troche ale wciąż najczęściej czytaną książką jest słownik. polecam.
-
[B5 AFN] Trzy stluczki w dwa tygodnie . Pechowe auto?? ( JUZ CZTERY !!!!)
Bintom rzuć robote i zacznij więcej jeżdzić po mieście . Mamy ubaw bo jesteś pozytywnie wyjątkowy . Pozdrowienia i good luck.
-
[B6 AWX] Rozrząd po raz kolejny
Kupuj w sklepie, dostaniesz paragon,a jak będzie coś nie tak to odmienisz , albo zwrot kasy. Nie stracisz kasy i czasu
-
[ALL] "Audi A4 = dresowóz" źródło: nonsensopedia
Nonsensopedia - samo mówi za siebie. Olać
-
[ALL B7] Psiak :-)
Ja jezdze z bialym owczarkiem niemieckim. Zawsze uzywam lozka. Do lozka wkladam recznik, ktory mozna czesto wytrzepac. A sprzatania po dlugowlosych nie unikniemy
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ceny w UK pod Londynem on 1,33 x (około) 4,2 = 5,58 zł pb 1,17 x 4,2 = 4,91 zł