Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robitl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robitl

  1. robitl odpowiedział(a) na Wojtek1995 temat w 1.8
    ja bym w takim razie nic nie kombinował z twoim silnikiem. zajeździj go i kup następny z którym będziesz się obchodził jak bóg przykazał.
  2. ale z drugiej strony, to trzeba być niezłym głąbem żeby kupić takie auto..tym bardziej zrobione w takich warunkach..
  3. a ile u ciebie kosztuje regeneracja kompletu na przód razem z malowaniem? bo jakbym sam to chciał to muszę w takim razie podpiąć do auta odpowietrzyć i pompować, czy bez odpowietrzania się obejdzie?
  4. a jak wyjąć stare tłoczysko? dodam że chce zregenerować zakupione zaciski żeby jakby co nie unieruchomić auta, więc nie mam możliwości wysunięcia ich pompując pedałem. a one siedzą strasznie mocno bo są stare i skorodowane. sory jak jakieś głupoty gadam ale nigdy tego nie robiłem.
  5. kolego potrzebuje zestaw regeneracyjny do zacisków na przód(tłoczyska, gumki itd) posiadasz coś takiego? zaciski do tarcz 288mm.
  6. robitl odpowiedział(a) na Prezes870 temat w Audi A4 B5
    koledzy a może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi szczelinami?ile z przodu ma być, a ile z tyłu?
  7. nie no autem moja narzeczona lata więc nie ma co oszczędzać, a jakie gumy polecacie? do 1200zł coś znajdę?
  8. ja ma 17 i gumy 225/45. ale chyba wymienię na 215/50 są większe od fabrycznych ale i więcej gumy tam jest co na moim dziurawych drogach ma znaczenie, ale te co mam to chinole a to podobno też ma znaczenie. o zużyciu zawieszenia ci dużo nie powiem bo w dniu zakładania większych kół wymieniłem całe zawieszenie na MS(500zł).
  9. nic nie będzie ocierać, ale żeby na 16? 17 to idealny kompromis między wyglądem a komfortem
  10. haha a ja na 5 letnich chińczykach latam, porażka
  11. a jak to zrobić? bo u mnie błędów nie wyrzuca ale jakoś za bardzo ciągnie powietrze tą rurką co idzie pod autem od strony pasażera, jakby się evap zawieszał i cały czas cykał.
  12. system zwany evap. da się to usunąć, ale jak to nie wiem bo założyłem temat na forum i nikt mi nie potrafił wyjaśnić(tylko że w b5). u mnie zawór jest na filtrze powietrza, koszt 150zł, wymienić możesz na parkingu pod blokiem, nie ma żadnej filozofii a na pewno nie trzeba baku wymieniać..k**wa magicy, więcej nie jeździj do tych mechaników bo to jakieś janusze łase na kasę. ps. do b5 zawór ma taki numer: bosch- 0280142300. do ciebie powinien być taki sam.
  13. wiem wiem, ale też bardziej komfortowe. moje audi skrzypieć zaczęło w środku na 17 225/45 a tak się cieszyłem że ideał ze Szwajcarii. jak tak dalej pójdzie to je roztłukę na tych gumach po lublinie, gdzie drogi naprawdę liche.
  14. jak z lifta podchodzą to ja mam. kubły z el. lędźwiami. boczek od fotela kierowcy lekko przetarty, ale to dlatego że kubeł i grubas jeździł na krótkich trasach. naprawa 70zł. patrz zloty i spoty lubelskie dział sprzedam.
  15. robitl opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    już wszystko wiem
  16. 225/45 lub 215/50. ja kupiłem 225 i na 8j delikatnie widać rant felgi ale naciągu nie ma. teraz jakbym kupował to bym chyba wziął 215/50 bo jednak chyba troszkę wygodniej się na nich jeździ niż na profilu 45.
  17. robitl odpowiedział(a) na Slabb temat w Audi A4 B6/B7
    no także kolego masz odpowiedz, jakby miało się ułożyć to już by to dawno zrobiło. a teraz to chyba musisz coś niższego kupić na ten przód bo jak tył wyżej stoi to jeszcze pół biedy ale przód to musi być masakra, tym bardziej w b8
  18. robitl odpowiedział(a) na Slabb temat w Audi A4 B6/B7
    po ilu? mi kiedyś też tak stało poprzednie auto ale ułożyło się po 15km
  19. robitl odpowiedział(a) na Slabb temat w Audi A4 B6/B7
    nie wyrówna się. one się układają na pierwszym przejeździe.
  20. robitl odpowiedział(a) na robitl temat w Audi A4 B5
    lampy zostają. weź ten zestaw od beja bo ja na razie muszę zamontować same silniczki i regulacje w kabinie. bo nie mam zbytnio kasy na cały zestaw, gdyż na wnętrze zbieram. ps. jakby ktoś miał jakieś najlepiej jasne skóry do avanta w bdb stanie(czarne też przeboleje) a za kolor whisky zapłacę nawet więcej, to proszę pisać na PW.
  21. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14852-all-b5-glosniki-16cm-w-drzwiach-bez-przerobek-tapicerki/może to pomoże.
  22. robitl odpowiedział(a) na patryk.mc temat w 1.9TDI
    lepiej nie lej tego typu rzeczy bo później możesz nie tylko uszczelkę mieć do roboty. zrzucenie głowy i wymiana uszczelki to nie aż taki wielki wydatek.
  23. automaty są spoko, ale tip to ich król tak jak napisałem na początku, diagnozę zacznij od podpięcia pod komputer i sprawdzenia poziomu oleju. jak nie ma błędów i poziom oleju ok, to zastanowiłbym się kiedy był wymieniany razem z filtrem. bo lepiej na próbę olej i filtr wymienić niż z miejsca skrzynię zrzucać zapomniałem dodać że u mnie w tipie też poszarpywało przy zmianie jak jechałem jak emeryt a jak mocniej gaz wciskałem to było ok. po wymianie oleju razem z filtrem wszystko wróciło do normy.
  24. kolego masz skrzynie multi. obojętnie co ci powiedział handlarz albo co wyczytałeś. w b6/7 jest jedna zasada napęd Q=tip, a ośka=multi. nie da rady żeby było inaczej i każdy kto się na tym chodź trochę zna przyzna mi racje. multi w późniejszym okresie też miało 6 biegów. przykro mi kolego że cię musiałem zasmucić. dodam tylko że lepiej pogadaj z chłopakami ze swojej okolicy można ktoś ogarnia przekładki skrzyń to sobie manualną wstawisz bo multi się nie opłaca robić.
  25. zmieniałeś skrzynie? jak masz bez Q to z fabryki wyjechała ze skrzynią multitronic. sprawdzałeś poziom oleju? kiedy wymieniałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.