Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koucz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Koucz

  1. Polecam po raz kolejny, wysyłka ekspres, towar przedni. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  2. Aplikacje wrzucasz na kartę i instalujesz. Najlepiej pobierać z apk mirror, bądz podobnych gdzie są one sprawdzane. Co do hasła- lepiej by było zrobić mu hard reset i będziesz miał wszystko od nowa.
  3. Witam, Nie doszukałem się tematu w swojej sprawie więc zakładam nowy. Czy ktoś wymieniał u siebie pompę wspomagania w 3.0 asn? Szukam info co po kolei robić żeby wszystko miało ręce i nogi. Po krótce z tego co sprawdzałem: - poluzować napinacz paska PK - ściągnąć sam pasek (czy napinacz nie trzeba jakoś zablokować żeby się za bardzo nie wyciągnął?) - odkrecić koło pasowe pompy (trzy śruby na imbus) - wykręcić pompę - powtórzyć w/w i zalać układ od nowa płynem hydraulicznym Za wszelkie uwagi będę wdzięczny. Pozdrawiam!
  4. Czas wypłaty się nie zmieni. W praktyce wypłacają wcześniej niż ten termin. Mi inne TU wypłaciło kasę po 3 dniach od wyceny.
  5. Miałem podobne zdarzenie dwa tygodnie temu, pomimo że auto jechało o własnych siłach to i tak zgłosiłem że nie nadaje się do przemieszczania ze względu na rozlany płyn eksploatacyjny niewiadomego pochodzenia, uszkodzenie maski, lampy itd. W takim wypadku laweta i auto zastępcze masz jak w banku. Zadzwonił bym na asistance, że z auta wyciekł płyn chłodniczy i nie ma możliwości dalszego poruszania się. Najlepsza o opcja to nie wiem, nie znam się.
  6. Koucz odpowiedział(a) na Koucz temat w 3.0
    Aktualnie mam zalany 5w40 x-cess Motul.
  7. Koucz opublikował(a) temat w 3.0
    Witajcie, Zbliża się wymiana oleju i zauważyłem że Motul wprowadził coś czego mi brakowało a mianowicie MOTUL 8100 X-POWER 10W60 5L. Czy ktoś już może stosował w naszych asn'ach, bo jako tako norm zalecanych przez producenta nie ma. Aktualnie mam xcess, ale z racji częstego kręcenia do czerwonego- silnik lekkiego życia nie ma. Pozdrawiam!
  8. To samo wyszło u mnie. Udało się naciągnąć kable, nie mniej jednak trzeba uważać. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  9. LPG

    Koucz odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    U mnie siedzi kompletny zestaw AC, reduktor AC r01-250 czerwony, butla w zapasie 55l. Sterownik Stag 300-4 isa2, tylko ustawiony ręcznie a nie automatycznie na podstawie mapy benzyny. Instalacja kosztowała równe 3k zł, mam już dwa lata i zero problemów. Jedynie zmiana filtrów. Spalanie w cyklu mieszanym jakieś 14l przy ciężkiej nodze. Trasa około 13l przy prędkościach 140/180, opony lato 245/40/18.
  10. Koucz odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    U mnie zima 225/55/17 a lato 245/40/18- docelowo będzie 225/35/18. Wydziergane z Mi 5.
  11. Koucz odpowiedział(a) na rogigor temat w 3.0
    U mnie jest 270k i poza kosmetyką i luzem na wale napędowym nic więcej nie stwierdzam. A nie jeżdżę jak emeryt, bo przy tym silniku się po prostu nie da inaczej. [emoji4] Wydziergane z Mi 5.
  12. Trochę off topic, ale możesz napisać czy sprawdzałaś vmax przy takich wartościach? Wydziergane z Mi 5.
  13. Już szybciej będzie zadzwonić niż jeździć i pytać. Znajomy zamawiał od tego gościa i miał na drugi dzień, po teście wykluczył błędną diagnozę mechanika.
  14. Koucz odpowiedział(a) na MoonHunt temat w 3.0
    Jak dobrze pamiętam to płaciłem około 2500zł za instalację z wybranymi przeze mnie elementami. Też nie mam gazownika koło siebie, jechałem do niego niecałe 60km. Nie mniej jednak lepiej jechać dalej do dobrego, niż zostawić u byle kogo i się później bujać z problemami.
  15. Koucz odpowiedział(a) na MoonHunt temat w 3.0
    Mam od 2 lat, sam zakładałem lpg i jedyne co mogę powiedzieć to że ten silnik się nie nudzi. Tak jak koledzy wyżej, trzeba dbać o płyny ustrojowe, zaglądać od czasu do czasu pod maskę a auto odwdzięczy się bezawaryjnością. Ja przy mojej bardzo ciężkiej nodze mam jedynie skrzynie automatyczną do oględzin. Niestety skrzynie 5hp19 do sportowych nie należą i przy intensywnej eksploatacji (w moim przypadku) traci na parametrach. Także jak automat, to sprawdź dokładnie zmiany biegów, błędy w sterowniku oraz spód samochodu. Osobiście polecam.
  16. To mnie pocieszyłeś... Dziś wymieniłem żarówkę w lewej lampie i podczas sprawdzania czy wszystko świeci tak wdusiłem podał od stopu, że aż odskoczył. Później jak jechałem do znajomego wyrzuciło błąd esp i sądziłem że to coś innego. Sprawdziłem na kompie a tu błąd czujnika. Tylko o tyle dziwna sprawa, że trzecie światło stop działa a w lampach nie. Czy ktoś tak miał? Wydziergane z Mi 5.
  17. Koucz odpowiedział(a) na SMS temat w 3.0
    Na pewnym serwisie aukcyjnym masz pełno.
  18. Koucz odpowiedział(a) na SMS temat w 3.0
    Chodziło mi o bezpiecznik nr 32 lub 34.
  19. Koucz odpowiedział(a) na SMS temat w 3.0
    Zobacz jeszcze bezpieczniki od pompy i sterowania silnika, może tam coś jest. Ale skoro nie słychać żeby pompa podawała paliwo to coś ją blokuje widocznie. Wydziergane z Mi 5.
  20. Koucz odpowiedział(a) na SMS temat w 3.0
    A na lpg w trybie awaryjnym zapali? Miałem podobnie i okazało się że pompka nie działała. Słychać że podaje paliwo po przekręceniu kluczyka?
  21. Tak patrze na nick, myślę forum passata i się nie pomyliłem. Praca jak i przy wcześniejszych autach- konkret, powodzenia w dalszych modach.
  22. Koucz odpowiedział(a) na d@wid89 temat w 3.0
    Obejmuje, o ile nie było już robione. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  23. Koucz odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja od siebie polecę aplikacje myfitnesspal, wpisujemy dzienny limit kalorii i mamy czarno na białym co ile ma. Działam już na niej drugi miesiąc i efekty już widoczne. Reszta tak jak koledzy piszą. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  24. Kolega zamawiał i to są te same które kupisz na allegro jako zamienniki, tyle że w cenie wyższej o 20% lub coś koło tego. Jak masz zamiar kupić coś na aliexpress, to zwróć uwagę na: - ilość zamówień danej rzeczy u danego sprzedawcy; - liczbę ocen i jej średnią; - komentarze na dole, gdzie osoby które już kupiły i otrzymały często robią zdjęcia co i jak wygląda; - by kwota nie przekroczyła ponad 50 USD - bo wtedy celny się lubi przyczepić - płacisz VAT - polecam szukać przez apkę na smartfonie bo jest często gęsto lepsza cena + kupony rabatowe Ewentualnie wstrzymaj się do 11.11 bo wtedy będą oferty na mobilne zakupy! Pozdrawiam
  25. Szybki update z mojej strony. Minął już ponad miesiąc od zmiany z mineralnego na syntetyk (febi). Żadnych wycieków, lub tego typu sytuacji. Zmniejszył się dźwięk wydawany przez pompę podczas pracy oraz poprawiło się samo wspomaganie. Na chwilę obecną, zmiana wyszła na dobre. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.