Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. M@rcin odpowiedział(a) na drzewek20 temat w Audi A4 B7
    to zwykły grill z doczepionym znaczkiem z allegro + listwy chromowane na klej ...
  2. Ja do siebie kupiłem nową NordGlass i nie żałuję. Wg mnie szyba jest Poza tym jest już podobny temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291503-wymiana-przedniej-szyby-przez-nordglass-czy-polecacie/
  3. info w pierwszym poście -> 31.01.2016
  4. ja jeżdżę na takim rozmiarze w lato i zimę
  5. hm, ważne żeby tobie się podobało ....
  6. świeci w podsufitce i na lusterko bo foto z rozebraną obudową, mam już wywiercone dziurki, czekam tylko aż przyjdą mi ba9s cree i dopiero wszystko złożę. Niezmatowione świeciły punktowo a wokół lewarka było "kółko" teraz światło jest rozproszone. Złożyłem na chwilę wszystko testowo, i wg mnie jest całkiem ok. jak za 8,50 jak by ktoś chciał to wrzucam link do DIY : http://www.audi-sport.net/xf/threads/how-to-ambient-lighting-for-cheap.163317/
  7. zawsze jak mijam po drodze takie wychromowane autka to banan nie schodzi mi z twarzy w szczególności takie cuda Sąsiad kiedyś "tjunował" swojego passata b5 na "FL" potem płacz jak trzeba było "chrom" zrywać bo po zimie i wizytach na szczotach był cały matowy.
  8. zależy też jaką masz kolego lampkę, jeśli dzieloną to ujdzie wyrezać, jak całą to z tego co wiem nie da rady.
  9. nic nie opuszczasz, wszystko robi się w lampce P&P jak kupisz odpowiednie wsuwki. Ja jestem właśnie w trakcie rezania przedniej lampki.
  10. ja bym nie wsadzał nic tam, a w szczególności na pewno nie gumę.
  11. dzięki za info. pzd
  12. 36mm bedą dobre, ja u siebie ostatnio wymieniałem. ok, a na przód 2x ba9s i 2x 41mm?
  13. Witam. Czy do tej lampki idą 2x c5w 36mm czy 41mm? W b6 są inne lampki tam idą 2x ba9s. http://i.imgur.com/YBGvU0M.jpg
  14. Wiem, że są bo sam takie mam tyle, że u mnie wali błędem, a u Ojca w Toledo czy brejdaka w SuperB cisza. http://sklep.motohid.pl/pl/p/C5W-C10W-15xSMD-36mm-CAN-BUS-RADIATOR-biala-5000k/637 Kupiłem takie i na początku błędu nie wywalało... Po jakimś czasie błąd zapalał się i gasł - nie wiedziałem o co chodzi... Dopiero któregoś razu kolega powiedział że jechał za mną i jedna żarówka mi mrygała. Po dwóch dniach się spaliła całkowicie... Kupiłem później te: http://allegro.pl/led-lampki-tablicy-audi-a1-a3-a4-b6-b7-a6-c6-a7-a8-i5273288356.html Dwa miesiące - nie wywala żadnego błędu, a montaż polega na wyjęciu ori lampek (całej obudowy) i zastąpienie ich tymi. Mają 18 diód na lampkę, czyli łącznie 36. Świecą naprawdę ładnie i mocno. Dwa lata gwarancji i nie ma potrzeby żadnej ingerencji w instalację. Według mnie to chyba najlepszy wybór. Gdy przyszła paczka byłem mile zaskoczony, bo praktycznie na każdej aukcji jest napisane że nie chinole itp itd... Tutaj wszystko przyszło w ładnym oryginalnym pudełeczku, lampki ładnie osobno popakowane, dobrze zabezpieczone, instrukcja po polsku... Naprawdę mogę polecić i zapewnić że będziecie zadowoleni u mnie te żarówki sprawują się idealnie , mam je już 3 rok i żadnych problemów.
  15. Wiem, że są bo sam takie mam tyle, że u mnie wali błędem, a u Ojca w Toledo czy brejdaka w SuperB cisza. http://sklep.motohid.pl/pl/p/C5W-C10W-15xSMD-36mm-CAN-BUS-RADIATOR-biala-5000k/637
  16. Tutaj się z tobą nie zgodzę. Mam ledy od kolegi tomnik z forum, założone w oświetlenie rejestracji i postojówki od prawie roku i żadnych błędów. Dodam jeszcze, że ledy były tańsze niż filtr CAN podany w pierwszym poście. nie mówiłem o module robionym przez tomnika tylko ogólnie o żarówkach dostępnych w sklepach/allegro ...
  17. co z CAN jak jakie by żarówki LED do A4 nie wsadził to i tak mimo wszystko błąd wywali.
  18. Trojaczkowice ON 3.65
  19. Będę ~15.20 Panowie klepcie miejsce jbc
  20. 17 powinna spokojnie wejść
  21. Jak masz zwalony czujnik i go wypniesz albo całkowicie wciśniesz ten bolec to nie dość ,że tempomat nie działa to przy każdej zmianie biegów(w międzyczasie)obroty nie spadają tylko są chwilę podtrzymywane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.