Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M@rcin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M@rcin

  1. Mógłbyś wrzucić foto jak w nocy świeci te podświetlenie w lusterkach ?
  2. M@rcin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Może ktoś polecić jakieś śruby złodziejki do kół tylko dłuższe pod dystanse 13/15? Szukam na necie i wszystko co mi wyskakuje to rozmiarowo jak te ori czyli krótkie.
  3. Czarne lampy to i jeszcze grill i ramkę dolną wypadałoby puścić w dipa na czarno
  4. Podjedź do jakiegoś najbliższego zakładu detailingowego znajdującego się w Twojej okolicy, niech to zobaczą i ocenią&wycenią. Na ww.środki nawet nie marnuj kasy bo to nic nie daje.
  5. Ja u siebie mam sama ramkę i tak też polecam (mniej do zrywania jak by coś nie pykło z malowaniem :P). Ramka robiona ori dipem 4 lata temu nadal ładnie się trzyma Foto podglądowe
  6. Podepnę się i odkopię trochę temat z zapytaniem odwrotnym Auto: S5 polift 2013 USA Mając w kodach wyp. 8Q3 kupując lampy przód EU tyle że - xenon skrętny i podłączając je pod autko będzie to ze sobą śmigało? (wiadomo nie będą skrętne bo brak wiązki) ale czy poza tym będą działały normalnie poziomowały się i świeciły tak jak nieskrętne 8Q5, czy nie da rady? #Edit, już mam info Wrzucam dla potomnych jak by ktoś kiedyś szukał : Oprócz braku opcji skręcania nie będzie śmigało również samopoziomowanie. Także lipa
  7. M@rcin odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    U siebie składałem na ten sam ori klej bez malowania i mycia środków tylko aby zamienić szkiełka z pomarańcz na białe - nic nie paruje, lampy h7. Robiłem w lato przy 30* na dworze
  8. Wymieniałem go we wrześniu przy zmianie przewodów elastycznych
  9. Przy swapie samego przodu, trzeba zrobić całą operacje odpowietrzania na wszystkie 4koła czy wystarczy sam przód?
  10. Pomaluj na czarno i zostaw
  11. btw. stosujecie płukanki przed każdorazową wymianą oleju? Co do Ravenol'a - przesiadłem się z dotychczas lanego Specifica na Ravenola VPD i szczerze to zero jakiejkolwiek różnicy, miałem wrócić znów do Motula chociaż jak tak patrzę na te tabelki co wrzuciłeś w temat olejowy to może jeszcze sprawdzę teraz tego VMO ...
  12. a rozmiar kapcia jaki tam siedzi ?
  13. wygląda spoko, masz jakiś nr tej rolki/parametry ew chociaż z jakiego modelu jest?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.