Treść opublikowana przez M@rcin
- B7 Crew
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Prosiłbym o pomoc. Chcę kupić prokita do swojego B7. Podpowie ktoś, który nr zestawu wybrać, aby był odpowiedni do mojego auta? Nie wiem czym się mam kierować - konfiguratorem dostępnym na str. prod czy maksymalnym obciążeniem osi? Moje autko: B7 Avant ośka 1.9TDI 2006r 1BA. 1 -- 1050kg - przód 0JH (8 kat. wag 854-885kg) 2 -- 1080kg - tył 0YK (10 kat.wag 545-570kg) E10-15-003-08-22 | A4 Avant (8ED, B7) 2.0 TFSI, 2.4, 3.0, 3.2 FSI, 1.9 TDI, 2.0 TDI | rocznik: 11.04 - 06.08 | Nacisk na przednią oś: 1165 kg / Nacisk na tylną oś: 1135 kg E10-15-003-07-22 | A4 Avant (8ED, B7) 1.6, 1.8 T, 2.0, 2.0 FSI, 2.0 TFSI | rocznik: 11.04 - 06.08 | Nacisk na przednią oś: 1090 kg / Nacisk na tylną oś: 1135 kg
-
Wieksze tarcze Klocki
przy 312 tak, 320: kpl zacisk + klocki
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
???
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E86A287833
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jakie prawa? ? .. załatwione ? ps. rób tego FB ew dawaj to co masz na /pw i wbijaj do grupy ? https://www.facebook.com/groups/ekipa.lubelska.audi.a4.klub.polska/
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mówiłem, że wlecą na grupę i forum nast. razem ??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
14.04.2019 ? by @the_naturat_com :
-
Grupowe zdjęcie Bukowina 2019
?☀️?
-
Dystans na tył B7
jak na razie 0 problemow, a bralem od nich juz 4kpl
-
Dystans na tył B7
ja mam u siebie 15 tył 13 przód także spokojnie Dystanse od RRC
-
Zdjęcia ze zlotów
- Bukowina 2019 - podziękowania
Również dziękuję za wspaniale spędzony weekend ☀️ ? Do zobaczenia za rok !!!- Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Panowie jak polecacie lecieć w Nowym Targu - na Poronin czy Białkę Tatrzańską??- Brak ładowania akumulatora
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
??- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
#Spontan #Info Dziś g.16:00 pod areną- Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Czemu masz zaślepkę w zderzaku do IC skoro to 1.9?- Q5 FY czyli... służbówka ;)
??- A6 C7 lift by A-rek
Wszystko fajnie w A7, ale ten tył bez kominów kompletnie do mnie nie przemawia ;( ... Osobiście wybrałbym A6 ... z "atrapami" fajek ?- Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
LU startuje w ptk ~8 i lecimy na Rzeszów -> A4. Oby pogoda dopisała ?☀️- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Było dać info, że lecicie na LU moglibyśmy się ustawić na spota , bo akurat u nas w niedziele był a do bidy chwila obwodnicą- A7 FL 3.0BITDI
- Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
??- A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Ładne autko, gratki ? - Bukowina 2019 - podziękowania