Treść opublikowana przez MRoger
-
[B5 AJM] Pedał sprzęgła został w połowie położenia
Najpewniej to wysprzęglik, albo się zaczyna wysypywać albo masz gdzieś wyciek płynu hamulcowego.
-
[B5 1Z] Wysokie obroty silnika-jakie przyczyny?
a może sprzęgło się ślizga
-
[B5 AJM ] Temperatura płynu ponad 100 stopni
Niestey pompy wody w grupie vag to tandeta i wpisuje się w wiele tego typu pomysłów koncernu na oszczędności i zarobek. Pompy produkowane wcześniej, nawet w oplach i innych były metalowe na łożysku. Taka pompa mogła jedynie zacząć cieknąć i była nie do zajechania. Tutaj dodatkowy element który może zniszczyć wasze silniki (przegrzanie) i w dodatku trzeba go wymieniać. W końcu ASO musi na czymś zarabiać ... szkoda że na tak newralgicznych elementach.
-
[B5 AJM ] Temperatura płynu ponad 100 stopni
Też myślę że to pompa wody, te pompy miewają plastikowe wirniki które padają.
-
Wawel ? Jakie jest Wasze zdanie w tej kwesti
http://demotywatory.pl/1406872/Wieczny-Spoczynek-Wsrod-Krolow Pomysł jest żenujący, a co z pozostałymi ofiarami wypadku. Co najmniej kilka osób bardziej się zasłużyło dla Polski. Ciekawe gdzie pochowają Jaruzelskiego ....
-
[B5 AJM] Kopci przy ruszaniu z miejsca za kazdym razem
zatkales je? Jeśli tak to sprawdź uszczelnienia silnika
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na reszcie będę mógł wpadać na spoty
-
[B5 AFN] Audi A4 1.9 TDI Wyciek oleju!!!
Najlepiej umyć silnik i patrzeć skąd wycieka.
-
[B5 AJM] Kopci przy ruszaniu z miejsca za kazdym razem
Sprawdź poziom oleju ! Powąchaj spaliny, palony olej ma specyficzny zapach. Sprawdź luzy na turbinie. Ja stawiam na turbinę.
-
[B5 AHU] Piszczenie przy pełnym skręcie
Któryś z elementów napędzanych paskiem wielorowkowym. Ja miałem tak przy zepsutym sprzęgiełku jednokierunkowym alternatora. Do sprawdzenia stan płynu wspomagania.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za piątke w hurcie 100pln :kox: :kox: nice ... chyba wpadnę na spota we wtorek na testa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wal smiało , piątaka moge dać to ile za piątkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OMG .... Kolkow ..... osłów jak widać nie brakuje. Mój brat miał podobną sytuację bo jechał z żoną i się na wąskiej drodze stuknęli lusterkami. Debil wezwał policję ... miśki zaproponowali po 300 dla każdego bo współwina to mu szybko przemówiło do rozsądku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AJM] Podciśnienie, dziura w dolocie czy turbina - rozwiązanie
Po wielu próbach i poszukiwaniach udało mi się znaleźć przyczynę a był nią EGR Nieszczelność była w egierze i to w takim miejscu że aż trudno w to uwierzyć. Egr puszczał ciśnienie przez otwór do klapy gaszącej- [B5 AJM] Krótkie trasy
Profilaktycznie możesz sobie założyć OCT przy małych trasach może walić syf do turbinki- Strefa Śmiechu
:> http://www.in4.pl/komentarze_Razer_Venom_i_Venom_Nebulizer_-_dopalacz_dla_Gamer%C3%B3w,20737.htm- [B5 AJM] Podciśnienie, dziura w dolocie czy turbina - rozwiązanie
EGR jest zaślepiony, zlogowałem ale coś mi się logi nie zapisały muszę zrobic jeszcze raz . Wymieniłem wszystkie wężyki wyczyściłem przepływkę i podmieniłem N75 z N18. Przy logowaniu O11 turbina najpierw ładowała do 0,4 tak do 2500 potem wkręcała się i ładowała 1,5 zgodnie z wymaganą. Więc jest poprawa, po wyczyszczeniu przepływki i podmiance n75 nie ma wahań mocy turbina późno wstaje, ale od 2600 obrotów ładuje ok.- [B5 AJM] Podciśnienie, dziura w dolocie czy turbina - rozwiązanie
Wymieniłem wszystkie wężyki oprócz tego idącego do akumulatora vacum .. nie mogłem się tam dostać ani go wyciągnąć :/ być może to on jest sprawcą problemów. Po wymianie wężyków jakby się nieco poprawiło teraz jest tak że zanim się nie nagrzeje idzie dobrze nawet na 3 i 4 biegu ale po nagrzaniu łapie doła i zaczyna kopcić na czarno poza tym jak się wtedy depnie to słychać czasem takie żężenie ... może to jednak z jakiejś dziury w dolocie. Ale oglądałem go już kilka razy i nigdzie nie mogę znaleźć nieszczelności ... docisnąłem wszystkie opaski na maxa pociłby się w miejscu puszczania ciśnienia. Może ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na sprawdzenie nieszczelności w dolocie, ew. wie gdzie to można w warszawie oddać do sprawdzenia. [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 10:29_________________________________________________Wszystkie wężyki wymienione i sprawdzone ;( dziury w dolocie nie mogę znaleźć .. nigdzie się wyraźnie nie poci - co by sugerowało dziurę ... a w tym wypadku dziura powinna być spora mam drugą stara ori turbinę ... puszczała olej ale ciągnęła więc zrobię podmiankę bo już nic nie przychodzi mi do głowy. Może ktoś mi powie jakie logi zrobić co jeszcze sprawdzić, mam już lapka .... please help :wallbash:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko ... log mi nie jest tak bardzo potrzebny ale przeczytaj priva- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja Ci zrobię loga ... pod okiem odezwij się na gg Italiano Milano- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten typ ma tylko dwie opcje włącz i wyłącz .. jak w odkurzaczu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema, Potrzebuję sprawdzić procesor Athlon na AM2 i kartę graficzną pci ex GF8800GT może ktoś z was ma podobną konfiguracje i mógłby mi sprawdzić części, bo padł mi komp a wszyscy znajomi obkupili się w intele.- [B5 AJM] Podciśnienie, dziura w dolocie czy turbina - rozwiązanie
Wielkie dzięki, teraz wszystko jasne. Sprawdzę i dam znać .... tym razem mam nadzieję że złapie notlaufa [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 17:21_________________________________________________No dobra podłączyłem wężyk od podciśnienia koło serwa i obserwowałem 011. Jak próbowałem się przejechać to notlaufa nie było logu dynamicznego niestety dziś nie mogłem zrobić bo lapek działa mi tylko na smyczy Turbina podłączona normalnie przy przegazowaniu na luzie, wchodziła na max 0,4 podłączona bezpośrednio do vacu 0,8. Czyli rozumiem że wszystkie wężyki podciśnienia do wymiany lub znalezienia nieszczelności ? Pytam bo nie jestem pewien jak dokładnie powinien zachowywać się N75- [B5 AJM] Podciśnienie, dziura w dolocie czy turbina - rozwiązanie
Czyli podpiąć wężyk z akumulatora podciśnienia bezpośrednio pod turbinę czy jeszcze z innego miejsca ? - [B5 AJM] Podciśnienie, dziura w dolocie czy turbina - rozwiązanie