Treść opublikowana przez adadur
-
halogeny do audi a4 w zderzaku RS4
Sprawdz czy mają homologację, oznaczenie też powiedzą jakie to typ lampy i czy możesz na nich jeżdzić na co dzien.
-
zmieniarka mp3
Jeszcze pod jakim radiem ma to chodzić?
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
Nie wiem jak tam u was ale moje miarowo ciągnie w całym zakresie i jedynie szumy powietrza stają się dokuczliwe.
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
Nie tylko silnik się liczy ale ogólnie stan techniczny no i ... to co w głowie.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
No trzeba by chyba temat rozbić na H4 i H7 u mnie w reflektorach siedzi 4xH7
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
U siebie mam Osram Silverstar i dają mocne świato
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
Poza silniczkiem to super auto, szkoda że to nie 1,8T czy TDI
-
Moje A4
ładne autko! gratuluje
-
Głośniki Infinity Referenc 6012i ??
Skoro jesteś zadowolony.... A puszczenie przez wzmacniacz zdecydowanie polecam!!!
-
[B5 AGA] Czujnik klocka hamulcowego
hehe no i się nie doczekasz bo z tyłu nie ma czujnków - tylko z przodu.
-
Głośniki Infinity Referenc 6012i ??
O to widzę że się mijamy w poglądach. Głośniki mają grać pięknie a nie pięknie wyglądać a z doświadczenie wiem że dobre owale świetnie grają. Ale twój wybór...
-
Głośniki Infinity Referenc 6012i ??
W tył polecam jakieś owale. Alpin, JBL
-
Gdzie znajduje się antena?
Dodatkowa antenka prawdopodonie może być pozostalością po zestawie głośnomówiącym GSM, od CB raczej nie bo anteny sie raczej takie demontowalne (magnetyczne) stosuje. Co do radia - jeśli masz inne niż firmowe to prawdopodobnie potrzebujesz seperator przy radiu by podać napięcie na wzmacniacz antenowy.
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Załatwiłem kilka cm wężyka ogrodowego - rozwarstwiłem go i naciągnełem na mocowania rolety. Efekt - w czasie jezdy - również po dziurach zero skrzypienia. Jednak rozwiązanie te ma wadę - jak chcę odgiąć klapke od rolety do tyłu bez jej zsuwania to tak głośno skrzypi że obawiam się czy któregoś ranka sąsiadów nie obudzę. Jednak ta gumka z wężyka jest zbyt tępa, nast. eksperyment będzie z jakimś filcem a może kawałeczek irchy wkleić. Mam jeszcze jednego skrzypka - ten gra kiedy mu się spodoba ale na szczęście nie za często. Otóż przy manewrach na parkingu czasem skrzypi spod kierownicy. Jak dorwę grajka to skrzypki mu rozwale.
-
tylni nawiew
Takie nadmuchy były już w B2 więc nie wiem skąd takie pytanie.
-
Co na tylny zderzak?? pomóżcie !!
Polecam w pewnych załadunkach kłaść jakąś narzutkę lub ręcznik.
-
[B5 1.9 TDI AJM] czy jest jakaś regulacja sprzęgła?
pytanie jak w tytule gdzyż sprzęgło troszkę mi nie leży - łapie zbyt wysoko i w pół roku z 5 razy zdarzyło mi się już prze przy "złym" ruszaniu zgasł.
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
Dokładnie opony to "wrażliwy" punkt odnośnie hałasu. Moje tak 45-65km/h strasznie hałasują. na trasie kompletna cisza a prowadzenie opon w każdych warunkach całkowicie zadawalające.
-
montaz subwoofera w a4 avant tak zeby nie tracic bagażowni
To w kole czy miscu po kole? Myślę że bez "otwarcia" klapy zapasówki nie będzie ładnie grało, nie możę być powietrze tak tłumione.
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
Oleje do PD są z reguły dużo bardziej odporne, ale jak wspomniałem nasze paliwa są jakie są ... lepiej częściej niż rzadziej ... w PD nie rzadziej niż co 15 kkm. ??? nie rozumiem ??? olej pod PD ??? przecież produkowane spełniają normy dla PD i starszych więc zalewane tym samym olejem. [ Dodano: 2006-06-14, 11:52 ] Powinno być ok. Ja przeszedłem z minerała na pełny syntetyk i silnik bangla ok. Przejście takie z minerała na FULLsyntetyk trzeba ostrożnie przeprowadzić gdzyż może się zdażyć że z oleju srobi sie kisil/galareta. Kiedyś dzieś zanalazłem zdjecia zatartego w ten sposób motorku, po rozebraniu jeden wielki syf. Wiec przejści takie lepiej traktować możę jako przepłukani silnika i niedługo ponownie olej wymianić.
-
mp3
O to ciekawe rozwiązanie, kupno radia mi się przewlega a urlop tuż tuż i kasa na co innego potrzebna, chyba pomyślę o takim podłączeniu. Rozumiem że można będzie tylko wykorzystać wejście sygnału bo sterowania to rzadnego sie nie uzyska.
-
montaz subwoofera w a4 avant tak zeby nie tracic bagażowni
A czy musisz tą skrzynię ciągle wozić, jak masz garaż i potrzebujesz zapakować auto to można ją wyjąć. Inne rozwiązanie - lewy boczek - aby miało to sens będzie potrzebna przeróbka. W zapasówce - wrażenia dźwiękowe będą raczej marne, za mała objętość i zakrywająca klapa przeszkadza rozpływowi dźwięku.
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
Hehe borykam się z tym samym. Początkowo tego nie miałem lub nie dawało się wyznaki ale przy okazji pusowania autka w środku jakimś środkiem do kokpitu przetarłem te misca i od tego czasu cholernie skrzypiało. Owinęłem to izolacją elektr. ale czasami jescze potrafi coś skrzypnąć. docelowo chcę z węża ogrodowego zrobć takie nakładki, one są dwu warstwowe - rozdziele je i jedną z nich nasunę.
-
Radio do 600 zł
Jego największa zaleta jest Bluetooth, nie wiem czy ten ma wbudowany mikrofon ale można dołożyć i masz pełny zestaw GSM. Reszta funkcji jak w niższych modelach.
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
wybacz stary ale jestes smieszny [...] no ale niektorzy lubia sie podcierac szkłem bo to taniej :mrgreen: Sory ale się nie zgodzę. To dlaczego wymianiesz co 10 a nie co 8 czy 12 tyś. Nie widzę w tym kopletnie żadnego sensu. Oleje sa przygotowane na to aby wytwać w silniku kilkanaście tysięcy km i producent silnika z własnego widzimisie nie ustala tych terminów i zapewne z zapasem bezpieczeństwa to robi. Co innego jeśli rocznie przejażdżasz ok. tych 8-10 tyś, bo olej też ulega starzeniu, ale wówczas zapytam to po co ci diesel? Reasumując - dobry olej co 15 tyś (+/-1 tyś) zapewni twjemu silnikowi długą żywotność. Co do serwisowania Long life to są bardzo różne zdania, jednym to odpowiada innym nie.