Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Spokojnie w sklepie ci sprzedadzą dobre. Masz jeden starszy drugi nowszy. Tych starszych już nie robią bo były mało wytrzymałe. Sprzedawca ci dobrze doradzi - polecam Febi lub TRW
  2. Zmianiałem tarcze i klocki na tyle i wszystko czyściłem. Ale zastanawiam się. bo jest tam czujnik który był niezle zaklejnony brudem czy przez zabrudzenie możę on przestać działać lub też wadliwie działać.
  3. Też odradzam regenerowane bo się to nie specjalnie opłaca, chyba że ktoś ma to po znajomości i od pewnego gościa w tym temacie.
  4. Można ale lepiej odrazu wcisnąć przycisk ECON odłączy ci kompresor (sprężarkę) ... no niby nie powinien sie załączyć jeśli czujnki wykryją za małą ilośc czynnika, który zawiera jednocześnie smar dla całego układu. jesli kompletnie brak czynnika to sprawdz szczelność a potem nabić i nie czekaj z tym.
  5. Nie bardzo one długościowo są wpasowane a ponaddto mają cianką podkładkę gumową [ Dodano: 2006-07-17, 07:47 ] A silikon jaki? są takie do klejenia? bardziej kojarzą mi się ze smarowaniem lub uszczelnianiem. [ Dodano: 2006-07-17, 07:49 ] Raczej proponowalbym specjalny preparat zapobiegajacy odkrecaniu sie srub. Silikon zle wplywa na elementy metalowe i moze Ci srubki korozja zechlac. Pierwsze slysze o takim, chyba, ze u was sie mowi tak na podkładki sprezynujace. :mrgreen: Preparaty tup[u loctite nie sprawdzą się ... to nie jest zwykły gwint a wkręca sie to w blaszę wiec z czym to mialo by się skleić ludzie podkładki te zwą się ... podkładki sprężyste ale one są zbyt grube i tak
  6. Czy koło dwu masowe zawsze przy wymianie sprzęgła jest do wymiany?
  7. Płyny G11 i G12 nie są ze sobą mieszalne!!! Ale są mieszalne z innymi (innych producentów) które spełniają jakieś tam normy VW ale to trzeba by z opakowania sprawdzić.
  8. Dokładnie nic tam takiego nie powinno być - "wanna" ma być sucha i czysta.
  9. Jeśli to żarówka w kółku i w nawiasach to od świateł hamowania jeśli bez tego to od świateł mijania lub tylnych (ale tu musisz je załączać pewnie aby zostały sprawdzone). Należy zwrócić uwagę, że równie dobrze może to dotyczyć bezpiecznika czy przełamanego przewodu albo też włącznika świateł hamowania ipt itd
  10. Klapa od wewnątrz jest ładnie obudowana plastikami ... co trzeba je ściągnąć ... bezpieczne to nic sie nie połamie? Ktoś wie jakie żarówki tam przygodzą (auto po llifcie z 2000r.)? [ Dodano: 2006-07-17, 07:17 ] O czyżby nikt nie wiedział. Ostanio jechałem za Avantem sprzed lifru i ma troszkę inne te światełko - bardzije jednolity klosz a w nowszych jest kilka naście żaróweczek w szeregu.
  11. Witam Kurcze dobrze ze zajrzalem pod autko bo zgubilem 2 śrubki w drugim rzedzie osłony jeszcze jedna i bym ciągał ją po ziemi do tego w pierwszym rzędzie też się poluźniła jedna. ma ktoś jakiś patęcik na te śrubki co by sie nie odkręcały. zmienilem w temacie "pokrywe" na "osłone" ... jakos lepiej mi sie kojarzy ;-) ... spanky
  12. Nie zgodzę się ze zaraz trzeba wszystko robić jak jeden padnie. Polecam wymiany ćwiartkami tzn. dwa gorne wahacze lub oba dolne +stabilizator. Przy górnych koniecznie wymieniaj śrubę w jarzmie.
  13. Twoje zapytanie powinno zawierać przedział cenowy i opis tego co chcesz uzyskac bo może panele phonocara będą niezbędne.
  14. wzmacniacz musiał zostać uszkodzony. Kupić zamiennik lub wymienić na nowy.
  15. Zapewne nie długo wszystko sie pozmienia w tym względzie i zamiasc płyt CD będziesz z jakąś kartą pamięci jezdził lub pierw "każde" radyjko będzie czytało DVDRomy - 4,7 GB mp3 z jednej płytki ... rok słuchania hehehe Tymsamym radia będą wbudowane w deskę (już wiele producentów tak robi) i sprzęt będzie przewidziany na całą żywotność auta oczywiście będzie to także nawigacją i komuterem do pewnych ustawień a dane wyświetlane będą na jednym osobnym dużym wyświetlaczu. Powoli już się tak dzieje.
  16. Rozumiem że do zmiany potrzebne nowe zegary no i oczywiście nowa dźwignia do obsługi no i to wszystko ... raszta połączęń wiązki itp będzie pasowała i pełny FIS będzie.
  17. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    nastawiaj się na nowy ... ale nie masz nic do stracenia rozbierz ten co masz może da sie go uratować.
  18. Poszukaj specjalistycznych zakładów (może tych od prania dywanów), mają specjalny sprzęt którym wypiorą i nie bedzie musiała schnąć tygodniami Samemu bym się w to nie bawił bo środki które będą potrzebne nie będą tanie a twoja praca przy tym potrwa cały dzień albo dłużej.
  19. Odp. 1 Poducha wystrzolona i wstawione jakieś "coś" Odp. 2 Zdjęcia miesca gdzie mieści się filtr kabinowy nad nim jest taki plastik osłaniający z otworkami w niego wsuwa się ta wewnętrzną plastikową obudowę na podszybiu o ona jest zaciśnieta uszczelką. Oczywiście plastik ten jest w tym miescu dokręcony wkrętem.
  20. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Jak to sprawdzałeś? Swoją drogą jakie masz opony założone?
  21. A rozszyfrowałeś wszystkie kody ... ja jeszcze kilka mam nie rozpoznanych
  22. A jak to ma być w autach po lifcie? jede światełka obok drugich ... to już przesada chyba
  23. adadur odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Co do modułu komfotu i otwierania szybek: Otwieranie auta działa z kilkunastu metrów a modół komfortu ze względów bezpieczeństaw zadziała z bespośredniej odległości przy aucie chyba max. do 2-3m. Więc jęsli ktoś to sprawdza to stająć przy samym aucie. Otwieranie/zamykanie trwa do momentu aż puścimy przycisk na pilocie. Swoją droga alarm mam podłączony pod to i jak mam puszczone szybki to przy zazbrajaniu idą do góry na pełne zamknięcie i dlatego kożystam tylko z otwierania szybek na pilota.
  24. adadur odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Na co ci ten szyberdach??? co by czółko zjarać, jak jest klima to to zbędny bajer
  25. byłem pół roku temu po auto i wiem co tam się dzieje. Za 8500 E kupisz model A4 B5 z roczników 99,00,01 z przebiegiem ponad 200tyś. Za tą cene nie ma normalnie szans dostać A4B6 (sedan od 2000r. kombi od 2001r.) ale niemcy to dziwny naród i z prywatnych rąk po znajomości przy odrobinie szczęścia jest to możłiwe. Reasumując patrz głównie na stan techniczny - lepszy zadbany B5 niż po przejściach B6! Co do silników to dla B5 w pierwszej kolejności szukaj AFNa 110KM w drugiej AJM już PD (popowtrysk) 115KM a w modelu B6 jedyny słuszny motorek to AWX 130KM. ps. Dla kontrasu powiem że w czasie moich zakupów znalazłem cudacznie piękne i zadbane auto A4 Avant po lifcie (widziałem już je z daleka i sie ucieszyłem żę wkońcu coś ładnego) po podejściu bliżej o przeczytaniu mina mi zrzedła a etuzjazm opadł. Auto z 2000 czy 2001r. srebrne A4 Avant TDI bardzo ładnie wyposarzona cena widniała 13500 Euro!!!! SZOK!!! dlaczego ... auto miało przebieg ok. 55 tyś km!!! Wiedziałem że niemcy sobie sporo cenią za auto z niedużymi przebiegami, fak że ten przebieg aż małoprawdopodobny ale to przesada za tą cenę młodsze i piękne B6 się dostanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.