Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. czujnik może troszkę fiksować - spr. na klimatoniku poz. 51 oraz dodatkowo na VAGu ile pokazuje
  2. Te wynalzaki świecące na niebiesko to o kant d. rozbić - ale jak już to tylko markowi prducenci. Ja mam jeszcze starszej generacji Osram Silvercoś tam i są super teraz sa Silvercoś tam +50% dają bardzo ladne białe światło
  3. jakie inne? może wizualnie, ale oba komplety są pewnie na przylgę kulistą
  4. spala ale mało, najlepiej jak jest z górki bo wtedy wyświetla 0,0 ha spala spala ale jak zbliży się do obrotów biegu jałowego, z rożnych czujników dochodzi informacja że auto wyhamowuje i dostaje paliwka. MOżna to zauważyć na 2 i 3 biegu (u mnie auto na tych biegach samo jedzie - bez gazu). pIerw auto wyhamowuje a potem wyczuwa sie taki moment że silnik załapuje i autko samo jedzie. Zjawisko te da sie zaopserwować najłatwiej w dieslu bo ma wysoki moment obrotowy i z poziomu obrotów biegu jałowego ma na tyle siły aby autko się toczyło.
  5. sorki w tylnich nie ma łożyska są osadzenia tulejki pierścionki może coś z tym nie tak
  6. nad amorkiem są takie łożyska - rozumiem że przy okazji wymiany amorków je też wymianiłeś
  7. ktoś ci pewnie odpowie ile te graty do twojego auta kosztują - tylko niech zaznaczy jakiego producenta bo rozbierzność cenowa możę być x2
  8. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Generalnie jestem przeciwny wszelkim dodatkom do paliwa no poza takimi które w dizlu zapobiegają wytrącaniu parafiny - nie lepiej zalać ze dwa razy jakiejś V-Power
  9. a tak edukacyjnie dla pewności i porównania benz/diesel może te logi sie gdzies podczepi co by odsyłać niedowiarków
  10. A czy ktoś by zrobił takie logi dla benzyny?
  11. no i mamy pokrytkę szkoda że brakuje wrzucenia na luz w tym logu
  12. dokładnie ja już przerabiałem jazdę na dokręconych śrubach itylko 2 śrubtrzymały - autem telepało równo. Myślałem że to tarcze z tyłu bo ogladałem i mialy iśc do wymiany na dniach i widocznie za lekko dokręciłem. Ale to moja wina a nie śrub.
  13. widocznie rozdarcie było głębsze niż sie na fotce wydawało
  14. A kolega chyba od niedawna jezdzi A4 i jeszcze wahaczy nie zmianiał. A twoje przeskakiwanie to strzelanie w przegubie bo dawałeś za mocno w palnik na skręconych kołkach.
  15. NO i to jest to - full czerwień
  16. toc mówie że trzeb mieć troszkę zapału i podejście do tematu
  17. wyszło Ci 3l/100km :shock: przy silniku 2.8l w benzynie :shock: przy prędkości 120kph coś nie chce mi sie wierzyć wg mnie Nasti nie dopisal /100 km bo o to zapewne chodzi... coś tu niegra .... bo te 20 (?l/100km?) to "trochę" dużo
  18. 6,5 widocznie to średnia dla 1,9TDI 110-115km bo mi na urlopowej trasie 6220km spalił ok. 6,5, gdzie sporo km zrobione po Alpejskich górkach oraz Apeninach, wielu miastach Europy czy też ok. 400km Lazurowym Wybrzeżema z Pizy do Nicei (omijając autostradę to jakby jechac non-stop w mieście), także samej spokojnej trasy nie było zbyt wiele a jak sie zdarzyła to udało sie zejść na ok. 5litrów.
  19. Hmmm możliwe ... odczekam troszkę i tak ją wymienię a z katem jescze pomyślę czy do wycinki czy jakiś zamiennik (on łacznie z plecionką jest więc mniej rezania). [ Dodano: 2006-10-12, 12:32 ] Odgrzebuje temat bo dalej bujam sie z tym problemem. Mianowicie wczoraj bylem przejazdem kolo tłumikarzy - innych niż poprzednio. No to wjedzie pan na kanal - autko chodzi no i od spodu wyrazie przy pierwszym tłumiku buczy - rezonuje. Lekkie naciśniecie na łączenie rur po środku auta wycisza układ. No to dokręcimy... zapieczona cholera ale dokręcili, no cóż - nic nie pomogło. Jak się lekko na wieszaku ściągnęło w dół tłumik to też przestawał buczeć ... no to troszeczkę podgieli ramię na wieszaku ... niec nie pomogło buczy. Pytam może naprawdę to ta plecionka no i kat zapchany. panie plecionka bardoz ładnie wygląda pewnie w dobrym stanie, a katalizator ... nie da sie tak sprawdzić ... ale już dwuch panów przypchało dwururkę na końcu ... ciśnienie się zbierało że jak puścili to nieźle buchało ... no i co dalje. Powiedzieli że jakby to był kat to auto by przymulilo ... a ja jakoś tego nie odczuwam albo za delikatnie jeżdze czy co??? .... rozłozyli ręce ... po miesiącu dalej nie wiadomo co jest grane ... wiec skwitowałem ... pojeżdze jeszcze trochę może coś wyjdzie ... ale jak długo bo mnie zaczyna to denerwować cholerstwo. Już obstawiam dwa warianty - albo przegroda w pierwszym tłumiku siada bo zew. wygląda piknie, albo kat jest naprawdę przypchany i układ rezonuje (buczy). Radzcie co dzialać bo koncepcje się wyczerpują.
  20. oglądałem ją ... jest niemal w idealnym stanie, bardzije jestem za tym że kat przypchany już i fala uderzeniowa spalin wprwadza układ w nieduży rezonan objawiającym sie burczeniem
  21. ja tam stwierdziłem że jeszcze troszkę pojeżdże, może za jakiś czas coś więcej wyjdzie bo wiem że z wydechem dzieją się różne jaj z uwagi na drgania i rezonans całego układu
  22. Z uzywanych to: Blaupunkt Toronto z nowych to: Blaupunkt Bronx MP75 można go dostać za ok. 200Euro (800pln) lub jakiś z pioneer (jak kolega wyżej podał) lub DEH-P5800MP
  23. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Dokładnie też tak pomyślałem że kółko ma niedokręcone.
  24. mam wrażenie że nie chce wam sie rączek pobrudzić
  25. Kupuj bo na zimę sie przyda i nie tylko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.