Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. założyłem że dla szerokości 215 i 225 to profil 45 a to jest procentowy udział do szerokości opony więc obie mają różne fi. A co do przekłamywania to chodzi główie w stosunku do nominału czyli 195/65R15
  2. Jeśli będzie to w to pod box Thule to brałbym Thule - lepiej osprzęt jednej firmy kupować
  3. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Nie wiem czy mowa o przodzie czy tyle, ja na tył się pytałem to koszt ok. 700 zł z klockami nie wiem skąd kolega wziął te ceny ASO i czego sie odtyczą, czy aby napewno były na nich znacznki OOOO.
  4. Kolega żartuje oczywiście
  5. Jeśli to od "zawieszenia" to sprawdz, przykecenie koła, luz na łożysku, tyleje w wahaczu, amortyzator jeśli nie jesteś pewien żródła stuków a są one dzwine to - hamulce (mocowanie klocków) albo inne luźne elementy np. wydech.
  6. Właśnie oriętuje sie ktoś w tych kolorkach?
  7. i szykować kasę :mrgreen:
  8. Miałemw B2 przebieg bliski 350tyś. km a od 150 tyś km już jeździła na LPG (sprzedawana była m.in. z powodu końca atestu na butle - 8 lat LPG) - zatem 200 tys na LPG. Silniczek się cały czas ładnie spisywał a że to było 1.8 to do tego lekkiego auta idalnie pasował. Moim zdaniem wszystko zależy od właściciela i tego co lejemy do silnika (olej, paliwo itp itd)
  9. A po co zminiać sprawne, jaki sens? - jak padnie to do wyminy.
  10. Co do VAGa to poszukaj w okolicy ludzi z interfejsem to ci pomoga sprawdzić.
  11. Czy koś mi powie jak wówczas jest ze wskazaniami prędkościomierza - ile przekłamuje na 17 i oponach 215 a ile na 225? jest jakiś sposób na korekcjęlicznka?
  12. Nędznie wygląda ta ramka bo "chrom" się szybko rysuje lub matowieje
  13. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ludzie co tu za b...l to miało być o wyprawie do Inglostadt!!! Co do wyjazdu - byłem w lipcu i jeśli ktoś ma pytanie to dawać, postaram sie odpowiedzieć. Kompleks do zwiedzania składa sie z muzeum oraz fabryki. Muzeum kosztuje od osoby 2 Euro a wejście na fabrykę 4 Euro - moim zdaniem ceny bardzo przystępne. Muzeum czynne od 9 rano (?), bardzo blisko jest parking - płatny - ale jeśli ktoś w centum informacyjnym przy parkung pokaże bilety to parkowanie jest gratis. Co do zwiedzania fabryki to są grupy niemiecko i angielsko jezyczne - myślę że jakby zorganizować wiekszą grupe z Polski to można emailowo zapytać czy dało by radę polskiego przewodnika umówić, a nawet zwiększyć zakres zwiedzania. W kompleks wchodzi też salon Audi - należy się umówić i dostaje się człowieka który pokazuje auta, od tak się nie da wejść. Są dwa sklepy z pamiątkami, w muzeum (stare pamiętki) i w salonie u góry (nowe pamiątki). Ponaddto jest tam bar gdzie można coś zjeść za w miarę przystępną cenę (to się póżniej okazało bo przednami było jesze ok. 5 tyś km po Europie), choc jak na miemcy to polecam kebaby i McD. Przewidywany czas: zwiedzanie muzeum 2-3 godz., fabryka ok 1,5 godz.
  14. No świetenie, choć do lata daleko to warto było by się zjechać. Co do noclegu to mi nawet pod namiątem nie przeszkadza.
  15. Jeśli byś podała jakieś forki tej tapicerki to było by łatwiej Może coś będą tutaj mieli: http://moto.allegro.pl/item131120948_vw_audi_seat_skoda_kpl_foteli_i_tapicerek.html Może też producenci mieszków lewarka zmiany biegów coś pomogę, np.: http://moto.allegro.pl/item130957934_bezowe_skorzane_mieszki_do_audi_a4_certyfika_.html
  16. Dokładnie jedną roboczogodzine powinni skasować za to.
  17. Wstyd zadawać takie pytanie, ale... Obie liczby określają lepkość (chyba wg amerykańskiej normy oznaczeń) z tym że pierwsza w warunkach zimowych (stąd literka W) a druga w warunkach letnich. O ile druga liczbę możemy się nie przejmować (w normalnej jazdzie) to pierwsza mówi o "jakości" oleju. Niższe wartości mają sytetyki, dalej są półsyntetyki a na końcu mineralne.
  18. Może zapodać temat u kolegów: http://7797.rapidforum.com/ warto by pokazać fotki owej tapicerki.
  19. Dowieduje sie też przez kolegę bo jego znajomy w pasku 130KM coś grzebał i kosztowało to 400PLN Jakby co ze sprowadzeniem z niemiec czegokolwiek nie było by problemów tylko potrzebne namiery gdzie można to kupić.
  20. Coś ostanio mam wrażenie że przy bezsiarkowym dieslu (Diesel Supra, Ultimate, V-Power Diesel) autko jakby mniej spalało - ktoś to sprawdzał.
  21. 80 Euro program , do kupienia u Niemców,lajtowy na 130 KM, kości po 30 zeta za sztukę max. Sam się zastanawiam czy nie skorzystać. Może jakieś namiary.
  22. JA bym powiedział najbardziej lepkim.
  23. Najlepiej od spodu je obejrzeć czy są zarwane
  24. Oj temat był założony z myślą o ograniczeniu kosztów ... w sumie (na zlocie) udostępnił bym programator i za piwko ludzie by mogli sobie porobić. Fakt że to podejście nie profesjonalne bo powinno temu towrzyszyć szereg zabiegów sprawdzających i kontrolnych. Ale czy nie fajnie było by mieć zapasowy programik w domu i móc sobie go zapodać czasem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.