Treść opublikowana przez adadur
-
[1.9 TDI AFN] 17` w Avancie
założyłem że dla szerokości 215 i 225 to profil 45 a to jest procentowy udział do szerokości opony więc obie mają różne fi. A co do przekłamywania to chodzi główie w stosunku do nominału czyli 195/65R15
-
Bagażnik bazowy na relingi!
Jeśli będzie to w to pod box Thule to brałbym Thule - lepiej osprzęt jednej firmy kupować
-
tarcze, klocki...
Nie wiem czy mowa o przodzie czy tyle, ja na tył się pytałem to koszt ok. 700 zł z klockami nie wiem skąd kolega wziął te ceny ASO i czego sie odtyczą, czy aby napewno były na nich znacznki OOOO.
-
[B6 ALT] Ściąga w prawo
Kolega żartuje oczywiście
-
cio to moze stukac?? nie moge tego zlokalizowac :( pomocy:(
Jeśli to od "zawieszenia" to sprawdz, przykecenie koła, luz na łożysku, tyleje w wahaczu, amortyzator jeśli nie jesteś pewien żródła stuków a są one dzwine to - hamulce (mocowanie klocków) albo inne luźne elementy np. wydech.
-
pytanie o oznaczenia sprężyn
Właśnie oriętuje sie ktoś w tych kolorkach?
-
[b5 1.9TDI AFN]-czujnik cisnienia i cis w kol dolotowym
i szykować kasę :mrgreen:
-
jaka jest żywotność silnika 1600cm3
Miałemw B2 przebieg bliski 350tyś. km a od 150 tyś km już jeździła na LPG (sprzedawana była m.in. z powodu końca atestu na butle - 8 lat LPG) - zatem 200 tys na LPG. Silniczek się cały czas ładnie spisywał a że to było 1.8 to do tego lekkiego auta idalnie pasował. Moim zdaniem wszystko zależy od właściciela i tego co lejemy do silnika (olej, paliwo itp itd)
-
[B5 AFB] świece żarowe???jakie??
A po co zminiać sprawne, jaki sens? - jak padnie to do wyminy.
-
[B5 1.9 Di 75KM AFF] tymczasowy zanik mocy
Co do VAGa to poszukaj w okolicy ludzi z interfejsem to ci pomoga sprawdzić.
-
[1.9 TDI AFN] 17` w Avancie
Czy koś mi powie jak wówczas jest ze wskazaniami prędkościomierza - ile przekłamuje na 17 i oponach 215 a ile na 225? jest jakiś sposób na korekcjęlicznka?
-
Chromowana Ramka pod Rejestracje.....Co o tym sadzicie???
Nędznie wygląda ta ramka bo "chrom" się szybko rysuje lub matowieje
-
fabryka i muzem Audi w Inglostadt
Ludzie co tu za b...l to miało być o wyprawie do Inglostadt!!! Co do wyjazdu - byłem w lipcu i jeśli ktoś ma pytanie to dawać, postaram sie odpowiedzieć. Kompleks do zwiedzania składa sie z muzeum oraz fabryki. Muzeum kosztuje od osoby 2 Euro a wejście na fabrykę 4 Euro - moim zdaniem ceny bardzo przystępne. Muzeum czynne od 9 rano (?), bardzo blisko jest parking - płatny - ale jeśli ktoś w centum informacyjnym przy parkung pokaże bilety to parkowanie jest gratis. Co do zwiedzania fabryki to są grupy niemiecko i angielsko jezyczne - myślę że jakby zorganizować wiekszą grupe z Polski to można emailowo zapytać czy dało by radę polskiego przewodnika umówić, a nawet zwiększyć zakres zwiedzania. W kompleks wchodzi też salon Audi - należy się umówić i dostaje się człowieka który pokazuje auta, od tak się nie da wejść. Są dwa sklepy z pamiątkami, w muzeum (stare pamiętki) i w salonie u góry (nowe pamiątki). Ponaddto jest tam bar gdzie można coś zjeść za w miarę przystępną cenę (to się póżniej okazało bo przednami było jesze ok. 5 tyś km po Europie), choc jak na miemcy to polecam kebaby i McD. Przewidywany czas: zwiedzanie muzeum 2-3 godz., fabryka ok 1,5 godz.
-
Propozycja letniego zlotu nad morzem
No świetenie, choć do lata daleko to warto było by się zjechać. Co do noclegu to mi nawet pod namiątem nie przeszkadza.
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
Kurcze super!
-
tapicerka/fotel
Jeśli byś podała jakieś forki tej tapicerki to było by łatwiej Może coś będą tutaj mieli: http://moto.allegro.pl/item131120948_vw_audi_seat_skoda_kpl_foteli_i_tapicerek.html Może też producenci mieszków lewarka zmiany biegów coś pomogę, np.: http://moto.allegro.pl/item130957934_bezowe_skorzane_mieszki_do_audi_a4_certyfika_.html
-
Montaż BearLock'a w W-wie
Dokładnie jedną roboczogodzine powinni skasować za to.
-
Zmiana oleju
Wstyd zadawać takie pytanie, ale... Obie liczby określają lepkość (chyba wg amerykańskiej normy oznaczeń) z tym że pierwsza w warunkach zimowych (stąd literka W) a druga w warunkach letnich. O ile druga liczbę możemy się nie przejmować (w normalnej jazdzie) to pierwsza mówi o "jakości" oleju. Niższe wartości mają sytetyki, dalej są półsyntetyki a na końcu mineralne.
-
tapicerka/fotel
Może zapodać temat u kolegów: http://7797.rapidforum.com/ warto by pokazać fotki owej tapicerki.
-
Chiptuning samamu ... co potrzebne?
Dowieduje sie też przez kolegę bo jego znajomy w pasku 130KM coś grzebał i kosztowało to 400PLN Jakby co ze sprowadzeniem z niemiec czegokolwiek nie było by problemów tylko potrzebne namiery gdzie można to kupić.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Coś ostanio mam wrażenie że przy bezsiarkowym dieslu (Diesel Supra, Ultimate, V-Power Diesel) autko jakby mniej spalało - ktoś to sprawdzał.
-
Chiptuning samamu ... co potrzebne?
80 Euro program , do kupienia u Niemców,lajtowy na 130 KM, kości po 30 zeta za sztukę max. Sam się zastanawiam czy nie skorzystać. Może jakieś namiary.
-
Zmiana oleju
JA bym powiedział najbardziej lepkim.
-
DRGANIA NA KIEROWNICY przy zimnym silniku
Najlepiej od spodu je obejrzeć czy są zarwane
-
Chiptuning samamu ... co potrzebne?
Oj temat był założony z myślą o ograniczeniu kosztów ... w sumie (na zlocie) udostępnił bym programator i za piwko ludzie by mogli sobie porobić. Fakt że to podejście nie profesjonalne bo powinno temu towrzyszyć szereg zabiegów sprawdzających i kontrolnych. Ale czy nie fajnie było by mieć zapasowy programik w domu i móc sobie go zapodać czasem.