Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. przecież opisywany olej Texaco to full syntetyk!!! i tak mówi też norma VW 505.01
  2. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    No to dodam do pieca .... u mnie jest tak że zaraz po uruchomieniu autko ma zero dymienia! ale po kilku minutach czy krótkiej przejazdzce (nidogrzany) ładnie dymek z rurki leci. Pozatym w PD jest coś takiego jak kąty wtrysku bo musi.
  3. Wszystko przy tej mocy się ślizgnie na mokrym.
  4. Na maksa też sie nie dokręca bo zgnieciesz uszczelkę. lepiej jest "lżej" dokręcić a jak coś pocieknie dokręcać.
  5. Wsadz tatę, brata, kolegę jakiegoś faceta za kółko i niech on pojedzie do mechanika - cena zpadanie o 70-50%, no cóż w tym przypadku kobiece wdzięki nie działają
  6. Co? Kabelki do świec za 100zł chyba jakieś zwykłe - kilka lat temu w VW pytałem się o kable do Audi to kosztowały ok. 80 zł za sztukę
  7. Na zimę myślę że będą OK
  8. Martiiii: słuchaj mam od dłuższego czasu identyczny problem, nic nie kombinuj to nie jest wina tłumików, zawiesia ani prawdopodobnie kata. Poprostu plecionka padła - może zewnętrznie ładnie wygląda ale wenątrz ona nie jest już plecionką ale "rurą". Prawdopodonie w listopadzię się będę chciał zając tym tematem. U mnie delikatne dotknięcie wydechu czy lekkie (minimalne) dodanie gazu uspokaja buczenie/rezonans skupiający się w okolicach środkowego tłumika. Jak podwiesiłem wydech troszkę wyżej za rurę przed środkowym tłumikiem to ustało ale zato przy jeżdzie zaczęło jeszcze upierdliwiej buczeć - także koniec z półśrodkami!!!
  9. Daj znać co wymianiałeś i za ile ... przyd sie tak dla informacji
  10. jak skórka to nawet lepiej bo łatwiej dobrać niż materiał ... wyminienić u dobrago tapicera
  11. Wydaje mi się że ślady pozostaną. A co uchwyt się nie przyda?
  12. mam podobnie - na blacie stałe 80st.C a na klimatroniku 90st.C, w trakcie narastania temp. też jest rozbieżność i narasta od ok. 60stC. Przy mocnym butowaniu auta temp. wskakuje momentalnie na bite 90st.C. Przy załączeniu klimy temp. wskakuje również na 90st.C. Nigdy nie temp. faluje a zmienia się w podanych zależnościach na jedną z tych wartości. Zdaje się że to wina czujnika temp. jest on 4 pinowy i podaje osobno temp. na wskazanie i do komutera, najwidoczniej się sypie i trzeba go będzie wymienić (choć tak jeżdze już kilka miesięcy). Czyżby zródło wskazań na zegarach zmianiało się?
  13. nie taniej i bezpiecznie kupić dodatek do diesleka by parafina się nie wytrącała.
  14. Zrób wkocu diagnozę i klej na forum! Jeśli będzie to katallizator przypchany to rozpierdzieli ci turbinę o ile już tego nie zrobił.
  15. Eeee tam ponad 100 lat powietrzem pompowano to dla tak minimalnych zalet nie widzę potrzeby.
  16. Spanky tą oponkę powyżej Fulda przewidziała do cięższych aut. Niemniej może Kristal się sprawdzi.
  17. Jak pora roku jest najodpowiedniejsza do takiego zabiegu ... myślże że na wiosnę.
  18. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Może wyłączają się z uwagi na wydzielanie ciepła. Pol II lifcie są w zderzaku wiec nie było problemy - tak samo miałem w B2 i B3 (halogeny nie gasły)
  19. I bardzo dobrze bo jest okazja położyć jakies sensowne kable
  20. jak sobie przypominam są tam takie plaszki ... są dość oporne ale powinny się nagiąć i włącznik wyjdzie
  21. co do firmy to polecam Varta, a parametry to tylko nominalne nie niższe nie wyższe (głównie odnośnie pojemności)
  22. Do tego motorku potrzeba podchodzić z rozwagą - polecam forum masters tuning, Masters ma, bądz posiadał passata z AJMem w którym sporo grzebał i jest tam spoto informacji. Co do mocy rozsądna jest 145KM
  23. U mnie też chlupie ... ale jak niemal pełny
  24. Cóż nie poradzi się na takie zdarzenia Zderzak jak złamany to wycenią do wymiany jak zarysowany tylko to lakierowanie. A błotnik i wzmocnienie przednie całe???? ogólnie dobrze sprawdz auto aby wytkąć przy wycenie wszystkie szkody jedna krata boczna w zderzaku to w ASO ok. 65 zł. Jeśli chciałbyś coś zyskać przy wycenie to zamieszaj że to lakier perłowy. Co do zakładów to mogę polecić ale w Elblągu. Zderzak z II liftu jest inny!
  25. Mnie jedynie to: http://frakir.man.lublin.pl w oczy kłuje, ale ma się to zmienić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.