Treść opublikowana przez adadur
-
naglosnienie
Co do radyjem obecnie moi faworyci to: Blaupunkt Queens MP56 Blaupunkt Bronx MP75 i wspomniany PIONEER DEH-P5800MP Jeśli Blaupunkty znajdziesz w dobrym (tanim) żródle dostaniesz je w cenie Pioneer'a. Wybrałeś zdaje się fajne głośniczki - powiedz jak grają? Niemniej dużo zależy czym są zasilane.
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
A od czego "zapożyczyłeś" drucik?
-
Podgrzewane lusterka
Włączcie ogrzewanie tylniej szyby i po paru minutach dotknijcie lusterek - będzie czuć czy grzeją, po co się kodami przejmować.
-
Nieprzyjęcie mandatu - sąd grodzki - niekaralność?
Witam. Już od jakiegoś czasu męczy mnie pewne kwestia. Mianowicie każdy kto dostał mandat został poinformowany, że może odmówić jego przyjęcia i wówczas sprawa przekazywana jest do sądu grockiego (w danej lokalizacji). Moje pytania: Pyt.1 Czy jeśli sąd uznaje wykroczenie to koszty kary są równe proponowanemu mandatowi czy też wyższe (jeśli tak to o ile? o koszty sądowe czyle ile to?)? Pyt.2 Czy mając wyrok z sądu grodzkiego za wykroczenie drogowe to musimy się z niego "spowiadać" tzn. czy w zaświadczeniu o niekaralności zostanie to odnotowane. Pytam bo często w poszukiwaniu pracy pracodawcy rządają takiego zaświadczenia lub deklaracji.
-
[B5 1Z] problem z hamulcami
I jak z opisanym problemem?
-
Regeneracja czy może kupno używanej przekładni kierowniczej?
to paragon (rachunek) w łapki i do reklamacji.
-
[B5 AJM] Gumowe oslony tloczkow
I jak znalazłeś ... jak nie to podjedz do ASO (VW lub Audi), dobrego motoryzacyjnego, musi być to dostępne.
-
[B5 ACK] hamulec ręczny
Poporstu nie zaciągac na noc i dłuższe postoje ale na krótszych postojach i w wyniku jazdu to nie powinno być problemu. Wszystko jeszcze zależy od wilgoci i temperatury.
-
"wyłączanie" sie wpsomagania
Przy max skręcie pompa jest max obciążona i pompując olej może minimalnie go zbrakło, spieniło się itd ... dolej oleju.
-
[ALL] Stukanie w przednich kolach przy skręcaniu
stuka czy "strzela" bo może to wytłuczone wachacze (sworznie) właśnie często jest tak że łupie lewy przy sręcie w prawo i odwrotnie.
-
[LUBLIN] A4, Naprawa, regeneracja zawieszenia
Z tą ceną to już lepiej nieco jeśli z montażem. Co do regeneracji - w wahaczach górnych jako elmenty oryginalne występują tuleja met-gum i wahacz łacznie ze sworzniem, nie ma osobno samego sworznia do wachaczy. Ale jak ci powiem że za 100-150 zł można kupić oryginały OOOO to pewnie uznasz renerowanie ich za bezsensowne. [ Dodano: 14-11-2006, 11:02 ] Noto trzeba go pochalić że ci to sprawdził i ustawił, ale już wcześniej musiało coś być nie ten tego. [ Dodano: 14-11-2006, 11:07 ] Sprawdz przynajmniej ta przy górnych wahaczach (przy sworzniach) bo jeśli zostawił starą to wspólczuje przy kolejnej wymianie - pewnie i tak dość szybko wystąpi. Puki jeszcze nie zapieczona spr. czy jest nowa jeśli nie to kosztuje ok. 3,7-4zł + nakrętka 2,5zł.
-
[B6] Dziwne turkotanie podczas skrętu tylko jak jest wilgoć
Sprawdziłbym - osonę przegubu - dokładnie, może pęknięta guma i woda sie dostaje, dalej: gumowe elementy przy sworzniach wahaczy i drążka, dalej: plastikowe elementy nadkola, dalej jeśli to przy mokrej pogodzie to może opona chlapie wodą o nadkole i stąd dziwny odgłos, dalej jeśli to przy mocno skręconych kołach to może coś ze wspomaganiem (ele czemu w wilgotne dni - może to pasek???) Ciężko tak dumać ale wygląda to na pierdołe jakąś.
-
[b5] wyłączenie ABS-u ...
Też mam wrażenie że przy kiepskiej pogodzie droga hamowania jest wyraźnie dłuższa. na suchym to rękami trzeba się zapierać - po samych przeciążeniach czuć sporą różnice.
-
[B5 AEB] Dobór czujnika ABS quattro tył
Sprawdz w ETKA numer czujnika ktory odczytałes u siebie - podejrzewam że się nie będzie zgadzało.
-
[B5 1.9 TDI AJM] czy jest jakaś regulacja sprzęgła?
Czasem polska inwencja i mysl techniczna są nie doceniane ... a w owym czasie zdarzyło mi się zbyt szybkie popuszczenie sprzęgła jak młodemu kierowcy - istna plama hehehe teraz już się przyzwyczaiłem do sprzęgła
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Czy kolega zdradzi ile marzenie wilu klubowiczów kosztuje?
-
Audi S4
za***iste autko ... tylko te rury od wydechu jakoś tak dziwnie, nie dało by rady symetrycznie po obu stronach ich rozłożyć.
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
Świetne autko ... tylko po stronie kierowcy brakuje kierownicy :mrgreen:
-
[A4 B5 1.8] Moja A4
lampy rzecz gustu ... ale brak dekielków to lipa ... postaraj się je dorobić i będzie cacy
-
[A4 B5 1.6] Przedstawiam Wam moje śliczne koffanie <LOL&g
Zadbane auto - a jestem tego aby trzymać się serii pewne zabiegi tylko stworzą podejrzenia przy odsprzedaży auta. ładniejsze felgi mile widziane 16" lub 17"
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
No i ja też wróciłem do życia na forum
-
[B5 1Z] Regeneracja czy zmiana silnika 1.9 tdi q
Ja bym jednak szukał silnika - a co ci zostanie zawsze moś z tego sprzedasz. Chybaże w twojej okolicy za atrakcyjną kasę go naprawisz.
-
Audi a4 avant zabudowa bagaznika fotostory
No no super ... kurcze na podwyższone podłoga w B6 to świetny pomysł.
-
Gdzie głośniki w Avancie?
Przerabianie tylnich boczków i montaż głośników może okazać się bardzo kosztowne. Polecam zakup paneli na przedni drzwi by zamontować 16,5 calowe dobre separowane głośniki do tego skrzynię w bagażniku wszystko wzmocnić bo radyjko nie pociągnie i rozkoszować się dźwiękiem.
-
Wymiana amortyzatorów w zawieszeniu sportowym (1BE).
Najlepiej sprawdzić w ETKA jakie mają być (chyba że masz stare oryginały) sprawdzić czy dobrze kupiłeś wg katalogu firmy. Niemniej obniżenie zawieszenia fabryczne to 20mm więc myślę że amorkom to nie sprawi różnicy.