Treść opublikowana przez adadur
-
[B5 1.8Q] rzęzi przy + gazu ! (nie na wolnych obrotach)
Prorokiem to nikt tu sie nie urodził w takich przypadkach trudno coś podpowiedzieć tymbardziej że mechanik też nie znalazł przyczyn tego.
-
[B5 - II lift] Automatyczne ustawianie zegara i daty.
Zgadza sie sama sie załączy Tylko czemu mi się zersetował dzienny licznik km tego nie wem i pozostanie zagadtką pewnie.
-
Co się stanie gdy się w terminie nie zapłaci mandatu?
Kumpel dostał mandat równo półtorej roku temu i nie zapłacił ani złotówki. Ciekawe czemu go nie ścigają... :roll: ? Spokojnie mają czas.
-
[B5/B6] model 2001 a 2002
co by było dokladniej to nastapiło to w 08.2000.r .... :twisted: Ejjj II facelifting modleu B5 miał miejsce w styczniu lub lutym 1999r. [ Dodano: 27-11-2006, 08:58 ] Kolego może podajesz datę sprzedaży auta. Najlepiej strwdzić po numerze nadwozia wówczas będziesz wiedział w którym miesiącu opuściło auto fabykę
-
Jakie wahacze?
No bo Lamforder i TRW są na bank poddostawcami dla Audi
-
Co Cię denerwuje w audi A4
A mnie denerwuje: - plastiki na boczkach dzrzwi te przy elektrycznym sterowaniu szyb - poddatne na rysowanie - ten sam plestik jest podpopielniczką, pozatym śliski i półka kompletnie nie przydatna. - przeciekanie wody jak wycieraczki zgarniają ją na bok a szyba uchylona - spadanie wody po uniesieniu tylniej klapy w okolicach lamp. - rozklekotana ramka tylniej tablicy (KIEDY BęDA NOWE KLUBOWE?) - brak przestrzeni na kolana z tyłu (ale mnie to niedotyczy) - dolna oslona silnika (niedopracowane mocowanie) - brak wyczucia co do przodu auta - tzn zderzak jest łukowy i przy tym schowany za schodzącą w dół maską - slaby spryskiwacz tylniej szyby
-
[B5 1,9 AFN] diagnoza
Sadze wydmuchałeś - pewnie brak już kata?
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Tak jest a mi to psauje jak jest, nie musze przwiajac by dać odpowedź - trzeba byc na bierząco w temacie
-
Wahacz>wymiana>jak to jest??
Wymieniasz uszkodzony ale wskazane jest wymieniac conajmniej ćwiartkami czyli po 2 wahacze. Jeśli dokręciłeś w stanie swobodnym wahacz to szybko uszkodzi się tyleja metalowo-gumowa - w takim przypadku możęsz taką poszukac nową i wymienić w wahaczu. Jednak sprawdz koszty (zakup nowej i robocizna za wciśnięcie tuleji) bo może prościej kupić nowy wahacz. I przykręcasz przy takim ugięciu zawieszenie przy jakim auto stoi na kołach. Stuki od wahaczy - odzywiście jak najbardziej!
-
Mandaciki panowie mandaciki
W uzupełnieniu dodam że na raderze możę jeszcze ci pokazać datę i czas dokonania pomiaru. Nie rozumiem trochę czemu uległeś mając światków, znajdz i zapoznaj sie z wątkiem o sądzie grockim
-
Zagwostka ubezpieczeniowa - zwrot kosztów za tablice
Jaja sobie robisz? Rozuemiem skasowali za VAT ale coś takiego ... d*pa zadzwonie tam dzisiaj niech tłumaczą się.
-
Jakie wahacze?
Daruj sobie - szukaj ori potem lamforder, trw, febi
-
[b5] wyłączenie ABS-u ...
Tak ma być z powodu zmian ciśnienia w układzie i kompletnie nie należy się tego "bać" tylko cisnąć
-
Zagwostka ubezpieczeniowa - zwrot kosztów za tablice
W ramach szkody wyrobiłem tablice rejestracyjne co kosztowało coś ok. 97zł (?) a ubezpieczalnie zwróciła 71,50 zł ktos mi może powiedzieć czemu tak policzyli (dałem im kwitek opłaty oraz paragon za znaczek skarbowy).
-
Chce kupić błotnik do malowania - dziwne ceny
Popełniłeś błąd biorąc gotówkę, połasiłeś się na parę groszy a teraz będziesz się użerał z załatwianiem wszystkiego. Jak da radę zrób to warsztatowo a błotnik z ASO.
-
Nawiew
i tu jest pies pogrzebany bo nie powinno a podnosi Obojętnie czy tryb auto manual czy z klima czy bez obroty zawsze są sterowane. Wszystko zależy od obciążenia silnika oraz jego temperatury. Z biegiem czasu klimatroniki się zmieniały a jeszcze częściej oprogramowanie do nich jednak we wszystkich jest tak jak napisałem w pierwszym zdaniu.
-
Podswietlanie przyciskow w B6
Mi tak symbol od kubeczka się świeci a pozatym u góry są dwie czerwone diody oświetlające kokpit jak jes tam kubek w nocy fajnie widać wogóle te diody to świetny pomysł.
-
Chce kupić błotnik do malowania - dziwne ceny
Słuchaj szkoda nie z twojej winy - oddaj do ASO na likwidację szkody warsztatowo i czym się martwisz. osobiście bym szukał używany błotnik (może znajdzie sie pod kolor) albo oryginalny
-
A4 1,9 AJM Jakie amortyzatory??
Ale same amorki to chyba nic tu nie pomogą
-
Jakie wahacze?
Dokładnie z górnymi takiego szegoś się nie praktykuje z dolnymi no jeszce jak cię mogę ale najrozsądniej ćwiartkami czyli po dwa wahacze.
-
siwiecace znaczki z przodu i z tylu
Nie ma problemu tylko trzeb znaleść zakład z numeryczną wodną wycinarką - możęsz różnorodne krztałty wg programu zapodać. jednak... [ Dodano: 22-11-2006, 09:43 ] Też bym nie poszedł na kaleczenie niuni a cienkie kabelki można jakoś ukryć.
-
siwiecace znaczki z przodu i z tylu
Największy problem to znaczek wykonany z matriału takiego by nie bylo wiadać żarówek a światło przechodziło. Ja bym może coś takiego zaproponował, zdemontować znaczek zrobić jego odbicie w gipsie, zalać forme czymś (no właśnie czym klejem polimerowym :razz: ), po stwardnieniu ładnie obrobić i pomalować lakierem na czerwono.
-
Polikarbonowe felunie!!
ciekawe jakby te "szkiełko" zrobić pod kolor auta W autach sportowych gdzie nie trudno rozgrzać tarcze do czerwoności w nocy może być fajny widok
-
[ALL] Jakie felgi
przestań są na allegro - tylko trzeba poszukać
-
A4 1,9 AJM Jakie sruby??
M14x1/5x27 ... według ETKI ... ;-) dodam że kołnierz ma być półkolisty a nie stożkowy