Treść opublikowana przez adadur
-
gaśnica
wszyscy je wozimy a zapewne 10% ludzi wie jak się nią posłużyć - potem się czyta że nie starcza na ugaszenie.
-
[ALL] Podgrzewanie zamka
No ja wróce do klimatronika po 2 lifcie. w dzien faktycznie wygląda on jakoś mikro ale kto ma ten wie że wieczorem jest wszystko piknie czytelne.
-
Kolory tapicerki
Niech zrobi zdjęcie Naklejki w książce serwisowej lub też naklejki z bagażnika - zamaż numer VIN i zapodaj na forum ludzie ci bardzo dużo o tym autku powiedzą!!! możęsz jeszcze pojechać do ASO jeśli panowie będą mili to udzielą ci parę informacji. Aha ... dla mnie jasna tapicerka oznacza beżową
-
Zamiana wkładek zamkow do drzwi
Nie wiem myślę że pasuje bez problemu a w tym zepsutym załyż zaślepki - ponoć mają w ASO
-
KOdy do klimy Audi (99-01")
Działają działają. jest znacznie więcej pozycji iż w tym przed liftem. Znalazłem gdzies kody ale po Hiszpańsku - jest chętny na tłumaczenie o ile ich nie wykasowałem
-
czy zuzyte świece moga wpływac na zuzycie paliwa?
Ponad 17l/100km to trochę dużo :???:
-
Czujniki z tyłu głowicy
I nie była ona 4-o pinowa?
-
[B5 1.9TDI 115KM PD] ...chip i kilka pytan
z tego co sie orientuje to "bezkarnie" nie mozna...jest prawdopodobne ze sie zle wgra (lacze sie przerwie,zlapie bledy) i mozna unieruchomic autko. Chyba trzebaby miec pewna i dobrze zczytana ori mape. Nie jest to 100% info bo jeszcze nie znam sie na tym, ale pytalem o load/save map w viakomie i tak mi mowili. Zmierzam do tego by zostawić oryg. program a mam doście do programatora epromów i zapodać w nowym (koszt 200-300zł) ten nowy program. Nie wiem czy Eprom w kopie jest wlutowany czy wciskany jak lutowany to jakąś przejściówkę by się zrobiło. Wówczas w zależności od nastroju można sobie zmieniać epromy.
-
[ALL B5] Wycena lakierowania
U mnie za element 300zł (ASO Toyoty i Seata)
-
[B5 1.9 TDI AFN] 2 bieg - skrzynia manualna
Najprawdopodobniej synchronizator - 2 bieg bo szybko jest wrzucany z jedynki i może ulegać awarii.
-
[B5 1.8 ADR] Olej do skrzyni
w manualu 75W90 i tu nie ma zbytniej filozofi w olejach, kup markowy jakiś
-
[B5 1.8 ADR] Pukanie/stukanie od spodu silnika
Nie jestem jasnowidzem ale po zdjęciu miski olejowej może coś się wyjaśni.
-
czy zuzyte świece moga wpływac na zuzycie paliwa?
Najpierw powiedz ile ci pali bo może to normalne dla tego motorka i stylu jazdy. A co do świec to pewnie że ma wpływ.
-
[B5 1.8TQ] ... zostało sprzedane
też swego czasu sprzedałem B3 na rzecz kupna mieszkanka ... jak widzisz ciągle wierny audi więc i tobie życzę powodzenie w układaniu życia i szybkiego powrotu do czterech kółek (na kierowicy)
-
[B5 1.9TDI 115KM PD] ...chip i kilka pytan
Nie jest to ekstremalny "program" ale dość rozsądny. Pozatym o jakim czytniku map mówisz ... nie wystarczy odpowiedni soft i przez interface się łączyć. Druga rzecz to może mi ktoś powiedzieć czy można "bezkarnie" zmieniać Eproma w kopie? czy coś może sie spierniczyć, przestawić...
-
[b5] wyłączenie ABS-u ...
Tak czujniki są wsuwane. Minimalne wysunięcie nie powinno żle wpłynąć na jego działania, aby tylko gumeczka z drugiej strony dobrze dolegała by go nie zasyfiło. Mówisz o czujniku na tylnim kole czy z przodu?
-
[B5 1.9TDI 115KM PD] ...chip i kilka pytan
a to możeby zgrać programik od kolegi? :razz:
-
Które fele mam kupic...Pomocy
Z tematu aż się prosi zrobić ankietę... Damianus: Możesz powiedzić jaki rozmiar jest tych falg - wyglądają bajerancko ale auto poszło już zbyt mocno do góry
-
PALIWO na stacji NESTE.
Napewno można ale jak to wyślij @ lub zadzwoń do NESTE [ Dodano: 11-12-2006, 12:19 ] ale mam refleks ...
-
[B6 AKE] Potrzebuje info na temat 2.5 TDI 180 KM
Myślę że najbardziej mogą cię limitować inne elementy - np. sprzęgło, rodzaj skrzyni. Jednak z podniesieniem mocy trzeba się odnieść jak auto się pojawi - czyli jaki będzie stan tech. serducha itp
-
Żywotnośc żarników xenonowych.. Opinie
Im bardziej niebieskawe światło dają żarniki tym bardziej wyjarane.
-
Czujniki z tyłu głowicy
Coś ty z tymi zdjęciami zrobił? Podepnij VAGa wyskoczy błąd awarii czujnika. Może nie koniecznie wpływac to na złą pracę silnika bo w momęcie padaki jednego odczyty są brawę bezpośrenio lub pośrednio z innego czujnika.
-
dwie kontrolki się świecą
Jeśli podpiełeś pod VAGa to napewno pokazało błąd. 30zł zapłaciłeś za ... za zesztukowanie przewodu?
-
PALIWO na stacji NESTE.
Płacisz kartą i tankujesz do pełna :razz: Zapodajesz kartę płatniczą podajesz limit tzn. jak do pełna uważasz że potrzeba 190zł to podajesz 200 i sprawdza czy są środki na konice jeśli tak lejesz do pełna a z konta pociągnie za tyle ile zalałeś - jak masz problemy to podjedz kiedy jest tam człowieczek z obsługi.
-
Do czego słuzy 2 otwór do mocowania wahacza??
Przy mocowaniu jednego z dolnych wahaczy są dwa otowry. Ktoś tu pisał o problemi że prowadzeniem auta okazała się że wymianiał wahacze i wałaśnie pomylił te otwory. Myślę że otowry są wykorzystane może w S-ce lub RS-ce (inny zawias) bo chyba do innego modelu nie szła ta płyta.