Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. adadur odpowiedział(a) na gosia temat w Elektryka i Oświetlenie
    wszyscy je wozimy a zapewne 10% ludzi wie jak się nią posłużyć - potem się czyta że nie starcza na ugaszenie.
  2. No ja wróce do klimatronika po 2 lifcie. w dzien faktycznie wygląda on jakoś mikro ale kto ma ten wie że wieczorem jest wszystko piknie czytelne.
  3. Niech zrobi zdjęcie Naklejki w książce serwisowej lub też naklejki z bagażnika - zamaż numer VIN i zapodaj na forum ludzie ci bardzo dużo o tym autku powiedzą!!! możęsz jeszcze pojechać do ASO jeśli panowie będą mili to udzielą ci parę informacji. Aha ... dla mnie jasna tapicerka oznacza beżową
  4. Nie wiem myślę że pasuje bez problemu a w tym zepsutym załyż zaślepki - ponoć mają w ASO
  5. Działają działają. jest znacznie więcej pozycji iż w tym przed liftem. Znalazłem gdzies kody ale po Hiszpańsku - jest chętny na tłumaczenie o ile ich nie wykasowałem
  6. Ponad 17l/100km to trochę dużo :???:
  7. I nie była ona 4-o pinowa?
  8. z tego co sie orientuje to "bezkarnie" nie mozna...jest prawdopodobne ze sie zle wgra (lacze sie przerwie,zlapie bledy) i mozna unieruchomic autko. Chyba trzebaby miec pewna i dobrze zczytana ori mape. Nie jest to 100% info bo jeszcze nie znam sie na tym, ale pytalem o load/save map w viakomie i tak mi mowili. Zmierzam do tego by zostawić oryg. program a mam doście do programatora epromów i zapodać w nowym (koszt 200-300zł) ten nowy program. Nie wiem czy Eprom w kopie jest wlutowany czy wciskany jak lutowany to jakąś przejściówkę by się zrobiło. Wówczas w zależności od nastroju można sobie zmieniać epromy.
  9. U mnie za element 300zł (ASO Toyoty i Seata)
  10. Najprawdopodobniej synchronizator - 2 bieg bo szybko jest wrzucany z jedynki i może ulegać awarii.
  11. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    w manualu 75W90 i tu nie ma zbytniej filozofi w olejach, kup markowy jakiś
  12. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nie jestem jasnowidzem ale po zdjęciu miski olejowej może coś się wyjaśni.
  13. Najpierw powiedz ile ci pali bo może to normalne dla tego motorka i stylu jazdy. A co do świec to pewnie że ma wpływ.
  14. też swego czasu sprzedałem B3 na rzecz kupna mieszkanka ... jak widzisz ciągle wierny audi więc i tobie życzę powodzenie w układaniu życia i szybkiego powrotu do czterech kółek (na kierowicy)
  15. Nie jest to ekstremalny "program" ale dość rozsądny. Pozatym o jakim czytniku map mówisz ... nie wystarczy odpowiedni soft i przez interface się łączyć. Druga rzecz to może mi ktoś powiedzieć czy można "bezkarnie" zmieniać Eproma w kopie? czy coś może sie spierniczyć, przestawić...
  16. Tak czujniki są wsuwane. Minimalne wysunięcie nie powinno żle wpłynąć na jego działania, aby tylko gumeczka z drugiej strony dobrze dolegała by go nie zasyfiło. Mówisz o czujniku na tylnim kole czy z przodu?
  17. a to możeby zgrać programik od kolegi? :razz:
  18. Z tematu aż się prosi zrobić ankietę... Damianus: Możesz powiedzić jaki rozmiar jest tych falg - wyglądają bajerancko ale auto poszło już zbyt mocno do góry
  19. Napewno można ale jak to wyślij @ lub zadzwoń do NESTE [ Dodano: 11-12-2006, 12:19 ] ale mam refleks ...
  20. Myślę że najbardziej mogą cię limitować inne elementy - np. sprzęgło, rodzaj skrzyni. Jednak z podniesieniem mocy trzeba się odnieść jak auto się pojawi - czyli jaki będzie stan tech. serducha itp
  21. Im bardziej niebieskawe światło dają żarniki tym bardziej wyjarane.
  22. Coś ty z tymi zdjęciami zrobił? Podepnij VAGa wyskoczy błąd awarii czujnika. Może nie koniecznie wpływac to na złą pracę silnika bo w momęcie padaki jednego odczyty są brawę bezpośrenio lub pośrednio z innego czujnika.
  23. Jeśli podpiełeś pod VAGa to napewno pokazało błąd. 30zł zapłaciłeś za ... za zesztukowanie przewodu?
  24. Płacisz kartą i tankujesz do pełna :razz: Zapodajesz kartę płatniczą podajesz limit tzn. jak do pełna uważasz że potrzeba 190zł to podajesz 200 i sprawdza czy są środki na konice jeśli tak lejesz do pełna a z konta pociągnie za tyle ile zalałeś - jak masz problemy to podjedz kiedy jest tam człowieczek z obsługi.
  25. Przy mocowaniu jednego z dolnych wahaczy są dwa otowry. Ktoś tu pisał o problemi że prowadzeniem auta okazała się że wymianiał wahacze i wałaśnie pomylił te otwory. Myślę że otowry są wykorzystane może w S-ce lub RS-ce (inny zawias) bo chyba do innego modelu nie szła ta płyta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.