Treść opublikowana przez adadur
-
[B5 ANB] cena klockow na tyl do B5 1.8T - wie ktos moze?
Daj znać czy gościu trzyma cenę.
-
[B5 1,6] 1996r
To podróby Valeo bo wyglądają bardzo podobnie
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
Coś tu nie ten tego z tym S-Line - może ktoś wie co obejmował i w jakim roczniku
-
Jeszcze raz pytanie o łożysko
No a co z tym tyłem? Byłeś na srawdzeniu?
-
ABS z ESP i kontrolka hamulca recznego świeci sie!!!
Jeśli zrobisz porzadek z kołami podepnij VAGa żeś nazakładał tych tematów
-
czujki ABS-gdzie sie znajduja?
Widać że kolega ma jakiś problem z kołami. Wyświetlanie znaczka od hamulców + kontrolki może pochodzić od czujnika przy kole ale zosta je na koniec jak poradzisz sobie z drganiami. Spróbuj podmienić koła.
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
No ale przybliż, którą oś opisujesz?
-
Wymiana pompy wspomagania 1.9 TDi Z1 90 KM
Jak nie kręciłeś za dużo kiedy brakowało oleju to można pompę regenerować. Możliwe też że padło uszczelnienie. Generalnie wymontować i oddać do serwisu.
-
kierownica prosto a samochod plywa...
W pierwszej kolejności elementy zawieszenie do sprawdzenia. Trudno gdybać z twego opisu ale bardziej stawiał bym na przód niż na tył jak inni sugerują. W drugiej kolejności to łożyska na amorkach. Jeszcze powiedz czy nie masz jakiś odgłosów z zawieszenia - skrzypnięcia, stuki itp
-
[B5 ANB] cena klockow na tyl do B5 1.8T - wie ktos moze?
Polecam oryginalne klocki: latem kupowałem na tył u tego człowieka z Allegro krzysio115 e-mail: [email protected] Telefon: 889 679 365 kosztowały 100zł
-
[B5 ADR] Czy można zmienić tarcze zwykłą na wentylowaną ??
Z hamulcami nie można zwlekać i bawić się w przetaczanie. Polecam tarcze ATE + ich klocki coś można dostać oryginały za rozsądne pieniądze. Co do płynu hamulcowego, to tylko wyprawa do ASO ... ich płyn (oryginał 1 litr) + ich robota = koszt poniżej 90zł to chyba jeszcze znośnie za "gwarancję" bezpieczeństwa.
-
[B5 ADP] Kontrolka oleju/niski poziom
Warto by też podpiąć pod VAGa może błąd został w pamięci i da sie po opisie coś wiecej powiedzieć. Generalnie poziom oleju musi być, tu nie ma ulgi że podjadę kawalek i doleje ... to już za późno.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
pisze o 2 pinowym - niby gdzie ten czujnik jest? G62 to czujnik wyżej wspomniany - czteropinowy zielony A co do błędu - może oznaczać zwyczajne przetarcie przewodu. Murzyn naprawdę nie miałeś tam wtyczki pod czujnik 4 pinowy a z wiązką nie było coś kombinowane? [ Dodano: 02-01-2007, 14:26 ] Tu też pewna niejasność bo temperatura silnika w klimatroniku jest na pozycji 51 [ Dodano: 02-01-2007, 14:37 ] Ogólnie jeśli temp. nam się waha w róznywch warunkach jazdy to najprawdopodobniej termostat jeśli zle wskazuje lub są rozbierzności ale wartości są stałe to najprawdopodobniej czujnik. jakie graty kupować najlepiej oryginały to TDIki fiksują pod tym względem stąd też wiele postów na te tematy
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
aj widzisz, miesza mi już się. Gadata i gadata. A to G2, a to G62, a to termostat 059 919 501 A (kolor zielony), może być też czarny (ale inny numer) Taki czujnik jest w AJM-e wiec dlaczego Murzyn (patrz niżej)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Słuchajcie ze względu że za oknem niemal 10st.C może by zjechac na mierzeje (jantar, Stegna) na jakiegoś grilla
-
[B5 2.6 V6] A to moje A4...
- [A4 B5 1.9 Di AFF] Moje pierwsze Audi
Ciekawa kolorystyka środka ale te pokrowce ...- [B5 1.9 TDI 90KM 1Z] Mój nabytek :) sprowadzona :)
Zadbane te autko, abrak alusów i klimy- [B5 S4 2.7 BT] Moja S4
Jestem za serią a ty już skalałeś te piękne auto ... Jedno co bym zmienił to zapodał mocno przyciemnione szybki przy tym kolorze auta by to się świetnie prezentowało- [B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
ładne ładne ... ale patrząc praktycznie to te kapcie za duże już- [B5 1,6] 1996r
O ile te alusy 16 to baaardzo mi sie podobają! Co do braku klimy ... niestety jest to w tym autku już poważny brak. Jeśli nie jezdziełes z klimatronikiem to nie wiesz co tracisz.- [B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
S-line czy nie, nie ma znaczenia. Nie moge przpykać tej wycieraczki po stronie pasażera, co jest zamontowana "do góry nogami".- [B5 1.8T] Moja A4
Brewki beeee Auto ciekawie wygląda -głównie przez to, że ładnie stoi- Historia serwisowa
Mam dojście do ASO VW. W ASO Audi nie mam takiej możliwości - moje było sprawdzane w ASO w Gdańsku u Groblewskiego free. Wydruk podaje m.in. numer (chyba rachunku) i przebieg. Po numerze rachunku można dociekać głębiej co zawiera.- [A4 B5 1.9TDI] A4-zielone skasowane A4-srebrne kupione ;)
To już nie jest zwykła A4 - prezentuje sie świetnie - [A4 B5 1.9 Di AFF] Moje pierwsze Audi