Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Daj znać czy gościu trzyma cenę.
  2. adadur odpowiedział(a) na edekxp temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To podróby Valeo bo wyglądają bardzo podobnie
  3. Coś tu nie ten tego z tym S-Line - może ktoś wie co obejmował i w jakim roczniku
  4. No a co z tym tyłem? Byłeś na srawdzeniu?
  5. Jeśli zrobisz porzadek z kołami podepnij VAGa żeś nazakładał tych tematów
  6. Widać że kolega ma jakiś problem z kołami. Wyświetlanie znaczka od hamulców + kontrolki może pochodzić od czujnika przy kole ale zosta je na koniec jak poradzisz sobie z drganiami. Spróbuj podmienić koła.
  7. No ale przybliż, którą oś opisujesz?
  8. Jak nie kręciłeś za dużo kiedy brakowało oleju to można pompę regenerować. Możliwe też że padło uszczelnienie. Generalnie wymontować i oddać do serwisu.
  9. W pierwszej kolejności elementy zawieszenie do sprawdzenia. Trudno gdybać z twego opisu ale bardziej stawiał bym na przód niż na tył jak inni sugerują. W drugiej kolejności to łożyska na amorkach. Jeszcze powiedz czy nie masz jakiś odgłosów z zawieszenia - skrzypnięcia, stuki itp
  10. Polecam oryginalne klocki: latem kupowałem na tył u tego człowieka z Allegro krzysio115 e-mail: [email protected] Telefon: 889 679 365 kosztowały 100zł
  11. Z hamulcami nie można zwlekać i bawić się w przetaczanie. Polecam tarcze ATE + ich klocki coś można dostać oryginały za rozsądne pieniądze. Co do płynu hamulcowego, to tylko wyprawa do ASO ... ich płyn (oryginał 1 litr) + ich robota = koszt poniżej 90zł to chyba jeszcze znośnie za "gwarancję" bezpieczeństwa.
  12. Warto by też podpiąć pod VAGa może błąd został w pamięci i da sie po opisie coś wiecej powiedzieć. Generalnie poziom oleju musi być, tu nie ma ulgi że podjadę kawalek i doleje ... to już za późno.
  13. pisze o 2 pinowym - niby gdzie ten czujnik jest? G62 to czujnik wyżej wspomniany - czteropinowy zielony A co do błędu - może oznaczać zwyczajne przetarcie przewodu. Murzyn naprawdę nie miałeś tam wtyczki pod czujnik 4 pinowy a z wiązką nie było coś kombinowane? [ Dodano: 02-01-2007, 14:26 ] Tu też pewna niejasność bo temperatura silnika w klimatroniku jest na pozycji 51 [ Dodano: 02-01-2007, 14:37 ] Ogólnie jeśli temp. nam się waha w róznywch warunkach jazdy to najprawdopodobniej termostat jeśli zle wskazuje lub są rozbierzności ale wartości są stałe to najprawdopodobniej czujnik. jakie graty kupować najlepiej oryginały to TDIki fiksują pod tym względem stąd też wiele postów na te tematy
  14. aj widzisz, miesza mi już się. Gadata i gadata. A to G2, a to G62, a to termostat 059 919 501 A (kolor zielony), może być też czarny (ale inny numer) Taki czujnik jest w AJM-e wiec dlaczego Murzyn (patrz niżej)
  15. Słuchajcie ze względu że za oknem niemal 10st.C może by zjechac na mierzeje (jantar, Stegna) na jakiegoś grilla
  16. Ciekawa kolorystyka środka ale te pokrowce ...
  17. Zadbane te autko, abrak alusów i klimy
  18. Jestem za serią a ty już skalałeś te piękne auto ... Jedno co bym zmienił to zapodał mocno przyciemnione szybki przy tym kolorze auta by to się świetnie prezentowało
  19. ładne ładne ... ale patrząc praktycznie to te kapcie za duże już
  20. adadur odpowiedział(a) na edekxp temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    O ile te alusy 16 to baaardzo mi sie podobają! Co do braku klimy ... niestety jest to w tym autku już poważny brak. Jeśli nie jezdziełes z klimatronikiem to nie wiesz co tracisz.
  21. S-line czy nie, nie ma znaczenia. Nie moge przpykać tej wycieraczki po stronie pasażera, co jest zamontowana "do góry nogami".
  22. Brewki beeee Auto ciekawie wygląda -głównie przez to, że ładnie stoi
  23. Mam dojście do ASO VW. W ASO Audi nie mam takiej możliwości - moje było sprawdzane w ASO w Gdańsku u Groblewskiego free. Wydruk podaje m.in. numer (chyba rachunku) i przebieg. Po numerze rachunku można dociekać głębiej co zawiera.
  24. To już nie jest zwykła A4 - prezentuje sie świetnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.