Treść opublikowana przez adadur
-
[B5] BOSE - tweetery nie graja
Naprawdę? To możesz mi te zwrotnice pokazać, oczywiście jeśli ich sam nie wstawiłeś lub poprzedni właściciel.
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
No to trzymamy kciuki
-
Kierownica nie prosto do jazdy na wprost...
Rany ludzie, tak jak wkońcu doszliście, ustawienie te reguluje się końcówkami drążków kierowniczych poporzez odpowiednie ich wkręcenie a następnie zakontrowanie.
-
Folia zdziera podgrzewanie?!
Nie mam doświadczenia z tym ale chyba gościu coś ściemnia. Zdemontować szybę i dobrze ją podgrzać i powinno złazić myśle.
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
Chyba jeszcze nie zdradziłaś jak się stało że A4 wpadło w twoje łapki
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Zawsze musi być full rozgrzany
-
1.9TDI przy obrotach1500-1700strasznie terkocze śr.tłumik
Oczywiście że z Elbląga.
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
Wiki sprawdź sobie jeszcze po numerze nadwozia w którym miesiącu "wyjechało" z fabryki i porównaj z wpisem w książce serwisowej.
-
A4 B6 1.9 TDi Da sie zmienic skrzynie z 5 b na 6b
Trzeba sprawdzić po ETKA czy z twoim silnikiem były wypuszczane skrzynie 6 biegowe. Jak tak to kolejnym problemem może byś soft w kompie - myślę że będzie zależyny od skrzyni biegów.
-
[B5 ADR] Objawy zużycia poduchy pod silnikiem??
Dokładnie jak pisze Sprinter, dodam że w układzie drgającym (zapobiegający drganiom) sporem znaczenie ma plecionka na wykładzie wydechowym (jak i stan tego układu)
-
Płyn do wspomagania FEBI M6162 ??
Płyn OK - w zasdzie spotyka sie stwierdzenie że zamiennnik dla oryginału. Bylo już nie raz na forum można poszukać. Co do wymiany - tak wchodzi ok. 1 litra, ale jak nie jestes pewien pochodzenia poprzedniego płyny warto układ przepłukać, zatem potrzebujesz dwie butelki. Płyn ten ma podobnie jak płyn hamulcowy własności higroskopijne.
-
1.9TDI przy obrotach1500-1700strasznie terkocze śr.tłumik
Zwiedziłem wszystkich naszych tłumikarzy w okolicy - dziwne teorie wygłaszali, w moim przypadku już wiem co jest grane. No mam nadzieje przynajmniej, bo graty mam kupione tylko jakoś czekają na wstawienie. Jak masz ochotę możemy się kiedyś ugadać i zobaczć co w trawie piszczy, mam jakieś tam warunki ku temu. Podziele się swoimi doświadczeniami w tym temacie. Może masz dojście do jakiegoś sensownego tłumikarza a w zasadzie wystarczy spawacz.
-
Central z pilota, jak??
dobry alarm, polecam Również słyszałem pozytywne opinie i moge polecić
-
[B5] Samozamykacz drzwi przednich.
O materiałach metalowych to ja mam pojęcie i zgniatania to tam nie ma, pręt jest skręcany i na zasadzie sprężystości dopycha drzwi. Tylko u mnie gdzieś ta sprężystość poszła w las... na wiosnę będe rozbierał ten zawiasik, tylko ten pręcik albo cały zawias muszę dorwać.
-
Jaki zawias do A4 b6 sedan ?
Nie zapomnij porównać z ceną w ASO!!!
-
[B5 1Z]-zmiana biegow
Jeszcze znajwijmy go "dziadzią" może :diabel:
-
Jak zamontowac glosnik w przednich drzwiach?
jeśli chodzi o A4 to te z linku pierścienie dotyczą modelu B6 - tak są 16 a w B5 są 13 wiec o "numer" mniejsze
-
[B5] Samozamykacz drzwi przednich.
Spoko adaur nie unoś się, nie przedstawiłeś żadnego zdjecia, myślałem że chodzi ci o elementy mechanizmu zamka. Teraz to już wiem i podobnie jak kolega powyżej proponuję zawiasik wymienić, bo wątpię że sam ten pręt kupisz no chyba że w aso. Tylko czy potem go sam wymienisz to nie wiem. Przestań gdzie tam jakieś uniesienie wydzisz ... daleko mi do ADHD Swoją drogą ciekawe to jak taki kawał pręta straciły sprężystość, bo nie zauważyłem by był pęknięty.
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
zawsze sie jakiś porządkowy znajdzie
-
[B5 AJM] Zdarzyło się komuś zagotować płyn hamulcowy
tak ale nie tyczy to płynów sportowych Dot 5.0 i dot 5.1, które mają silne własciwości higroskopijne i wchłaniaja w czasie eksploatacji wode. Jezeli kupi się jakiś DOT 4 o "niby" podwyższonej temperaturze to nie ma co szalec z wymiana bo to zwykły DOT4 Nie pisze o anomalniach w autach.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Ale w intercarsie oglądałem dwa i były bez tego grzybka: A dobry zamiennik dali ci do łapek czy pierwszy lepszy albo uniwersalny?
-
[B5 2.6 V6] A to moje A4...
Pomimo że ma prawo do własnego zdania to nie wyskakuje się z takimi tekstami - jak będzie chciała to sobie wróci pod innym nikiem i tyle. Do spotkań na zywo to raczej z klubowiczami trzeba się umawiać.
-
Central z pilota, jak??
prześle na PW co by to komercji nie prowadzać
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
nie znasz się :diabel2: pikna, pikna szkoda tyklo że kiera nie z tej strony :diabel: to chyba rzecz indywidualnego gustu
-
[B5 AJM] Zdarzyło się komuś zagotować płyn hamulcowy
Płyn nalezy zmieniać co ok. 2 lat nie zależnie od stylu jazdy i jakości płynu! Chcesz rób inaczej (po swojemu).