Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Naprawdę? To możesz mi te zwrotnice pokazać, oczywiście jeśli ich sam nie wstawiłeś lub poprzedni właściciel.
  2. No to trzymamy kciuki
  3. Rany ludzie, tak jak wkońcu doszliście, ustawienie te reguluje się końcówkami drążków kierowniczych poporzez odpowiednie ich wkręcenie a następnie zakontrowanie.
  4. Nie mam doświadczenia z tym ale chyba gościu coś ściemnia. Zdemontować szybę i dobrze ją podgrzać i powinno złazić myśle.
  5. Chyba jeszcze nie zdradziłaś jak się stało że A4 wpadło w twoje łapki
  6. Zawsze musi być full rozgrzany
  7. Oczywiście że z Elbląga.
  8. Wiki sprawdź sobie jeszcze po numerze nadwozia w którym miesiącu "wyjechało" z fabryki i porównaj z wpisem w książce serwisowej.
  9. Trzeba sprawdzić po ETKA czy z twoim silnikiem były wypuszczane skrzynie 6 biegowe. Jak tak to kolejnym problemem może byś soft w kompie - myślę że będzie zależyny od skrzyni biegów.
  10. Dokładnie jak pisze Sprinter, dodam że w układzie drgającym (zapobiegający drganiom) sporem znaczenie ma plecionka na wykładzie wydechowym (jak i stan tego układu)
  11. Płyn OK - w zasdzie spotyka sie stwierdzenie że zamiennnik dla oryginału. Bylo już nie raz na forum można poszukać. Co do wymiany - tak wchodzi ok. 1 litra, ale jak nie jestes pewien pochodzenia poprzedniego płyny warto układ przepłukać, zatem potrzebujesz dwie butelki. Płyn ten ma podobnie jak płyn hamulcowy własności higroskopijne.
  12. Zwiedziłem wszystkich naszych tłumikarzy w okolicy - dziwne teorie wygłaszali, w moim przypadku już wiem co jest grane. No mam nadzieje przynajmniej, bo graty mam kupione tylko jakoś czekają na wstawienie. Jak masz ochotę możemy się kiedyś ugadać i zobaczć co w trawie piszczy, mam jakieś tam warunki ku temu. Podziele się swoimi doświadczeniami w tym temacie. Może masz dojście do jakiegoś sensownego tłumikarza a w zasadzie wystarczy spawacz.
  13. dobry alarm, polecam Również słyszałem pozytywne opinie i moge polecić
  14. O materiałach metalowych to ja mam pojęcie i zgniatania to tam nie ma, pręt jest skręcany i na zasadzie sprężystości dopycha drzwi. Tylko u mnie gdzieś ta sprężystość poszła w las... na wiosnę będe rozbierał ten zawiasik, tylko ten pręcik albo cały zawias muszę dorwać.
  15. Nie zapomnij porównać z ceną w ASO!!!
  16. adadur odpowiedział(a) na MarkusTDI temat w Audi A4 B5
    Jeszcze znajwijmy go "dziadzią" może :diabel:
  17. jeśli chodzi o A4 to te z linku pierścienie dotyczą modelu B6 - tak są 16 a w B5 są 13 wiec o "numer" mniejsze
  18. Spoko adaur nie unoś się, nie przedstawiłeś żadnego zdjecia, myślałem że chodzi ci o elementy mechanizmu zamka. Teraz to już wiem i podobnie jak kolega powyżej proponuję zawiasik wymienić, bo wątpię że sam ten pręt kupisz no chyba że w aso. Tylko czy potem go sam wymienisz to nie wiem. Przestań gdzie tam jakieś uniesienie wydzisz ... daleko mi do ADHD Swoją drogą ciekawe to jak taki kawał pręta straciły sprężystość, bo nie zauważyłem by był pęknięty.
  19. zawsze sie jakiś porządkowy znajdzie
  20. tak ale nie tyczy to płynów sportowych Dot 5.0 i dot 5.1, które mają silne własciwości higroskopijne i wchłaniaja w czasie eksploatacji wode. Jezeli kupi się jakiś DOT 4 o "niby" podwyższonej temperaturze to nie ma co szalec z wymiana bo to zwykły DOT4 Nie pisze o anomalniach w autach.
  21. Ale w intercarsie oglądałem dwa i były bez tego grzybka: A dobry zamiennik dali ci do łapek czy pierwszy lepszy albo uniwersalny?
  22. Pomimo że ma prawo do własnego zdania to nie wyskakuje się z takimi tekstami - jak będzie chciała to sobie wróci pod innym nikiem i tyle. Do spotkań na zywo to raczej z klubowiczami trzeba się umawiać.
  23. prześle na PW co by to komercji nie prowadzać
  24. nie znasz się :diabel2: pikna, pikna szkoda tyklo że kiera nie z tej strony :diabel: to chyba rzecz indywidualnego gustu
  25. Płyn nalezy zmieniać co ok. 2 lat nie zależnie od stylu jazdy i jakości płynu! Chcesz rób inaczej (po swojemu).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.