Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. ASO VW może obsługiwać klientów AUDI w zakresie części i podstawowych serwisów (hamulce, olej itp) ale już podłączanie pod komputer i większe naprawy są wręcz zabronione.
  2. Ile przejechałeś od wymiany tarcz i klocków jak kikanaście km to się nie dziw ... daj im się dotrzeć
  3. Zapewne dla własnej przyjemności posiadania tego to zakładasz bo autku to w niczym nie pomoże ... przyrost mocy ... niemal przy 4500 obr jak często kręcisz tak autko?
  4. zrób logi 003 i 011 rozpędzając auto na 3 biegu, but na maxa w podłoge i wrzuć na forum
  5. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Było już trochę o tylniej wycieraczce i spryskiwaczu w Avancie warto poszperać przez szukajkę. W twoim aucie zapewne jest osobny zbiornik na płyn ... sprawdz stan płynu i czy silniczek działa.
  6. no własnie nie wyglądało mi to na spray (płyn) tylko na pastę.
  7. No ale co VAGiem namierzać bo nie bardzo wiem. Mam takie wrażenie że falowanie jest na niedogrzanym w pełni aucie.
  8. Co ty traktujesz te 7 KM jak jakieś blogosławieństwo ... przy takiej różnicy to technika jazdy się liczyć przy małym ściganiu.
  9. przyciemnianie szybek bez przednich to troche wioska ... może przód przyciemnić choć na 40% (20+20) może by sie nie czepiali na badaniu tech. a certyfikat dla niebieskich by był na 20% wiec też by sie nie czepiali. Tylko jak wyglądają szybki przyciemnone folią 20%?
  10. Dokładnie VAg jest dość intuicyjny a ponadto można znaleśc wiele informacji pomocnych przy zabawach z VAGiem że polska wersja językowa jest zbędna choć miło by było polskie napisy ujrzeć
  11. A wartości w kolumnie EGRa to są również normalne?
  12. Spoko miałem któregoś dnia to samo ... tzn data przestawiona godzina nijaka ... ustawiłem ręcznie bo odrazu nie chciało wspoczyć ... za 2-3 dni uaktywniła się antenka i wszystko gra. Widzę że czasem gupi sygnał radiowego strojenia ale z przestawieniem to tylko raz się spotkałem. Wydaje mi się że mój akku też zdrowy.
  13. W zależności jak mokro sprawdz czy to płyn czy woda, może białą chusteczką bo jak płyn to powinna się lekko zabarwić. Pozatym płyn jest troszkę lepki próbować. Wysusz dobrze auto albo takim granulatem budowlanym albo gazety zależy ile tej wody. Jak nagrzewica by ciekła to raczej po stronie pasażara. Sprawdz w zbiorniczku płynu chłodniczego jego stan jeśli ubyło to wiesz co to za ciecz. Jeśli chcesz autkiem jezdzić trochę ale bez jakiegokolwiek ogrzewania !!! to w podszybiu możesz zrobić kolanko na wężach i w ten spsób omieniesz nagrzewnicę w obiegu. Jak już zajrzysz do podszybia i jeśli masz tam wodę to może jednak ona przecieka do wnętrza, najczęściej dzieje się to włąsnie od strony kierowcy więc udrożnij odpływy.
  14. U mnie za robociznę przy tym chcą 100 - 150zł ale jak im zdementuje ten fragment z katem to za samo przyspawanie 30zł wyjdzie. Śruby, kurna czym się tu martwić ... jedziesz do sklepu i kupujesz nowe (zapewne klasy 10.9 czyli w zwykłym metalowym może takich nie być) istotne to żębyć je odkręcił
  15. bite jak nic!!! ocynk wieki przetrwa jeśli powierzchnia nie naruszona
  16. adadur odpowiedział(a) na Darkiew temat w Audi A4 B5
    Ehh spoko ja mam ale jeszcze z nich nie korzystałem. Bagażnik dachowy to i normalny przypasuje więc nie masz co się smucić ich brakiem.
  17. Kupiłem latem Valeo Silenco i nie ma problemów. Swoją droga bardzo ostrożnie podchodzę do niemarkowych wynalazków na rynku. Cienkie pióra wycieraczek opracowały to tylko Bosch i Valeo, opanowały je a na ich sukcesie inni dorobkiewicze chcą zarobić kiepskiej jakości produktami i przed takimi na przyszłość ostrzegam. Podobnie sprawa sie ma z żarówkami tylu "blu vision" tylko markowe bo podróby tylko na śmietnik.
  18. normalne bo powietrze tam trudniej dociera - ustaw boczne nawiewy na szybę to będzie troszkę szybciej. A te otwory to tylko do lepszej cyrkulacji powietrza.
  19. oryginalnie jest taka biała pasta/smar nie wiem jak ktoś widział coś takiego w sklepach niech da znać.
  20. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jak miałeś rozwidniony płyn na tyle że przymarzł a włączyłeś na dłużej spryskiwacz to pewnie pompka padła.
  21. Przecież w ASO VW kupisz do Audi to po co kombinujesz od passata?
  22. przede wszystkim podmień koło na inne. Jak podniesiesz auto do sprawdz łożysko/luzy na kole.
  23. jeśli klocek łapie całą powierzchnią to nie jest źle. Generalinie przed sezonem warto by przesmarować tłoczek, prowadniczki i pow. prowadzące klocka w zacisku.
  24. Piękne autko, przyciąga oko ... zabezpiecz ja dobrze tylko
  25. Kotś wie jaką przepuszczalność światła mają szyby w przednich drzwiach ... czy wg. przepisów można je jeszcze trochę przyciemnić czy fabryka już wykorzystała limit?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.