Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Jedyne ukryte śruby są pod panelem od bezpieczników reszta jest widoczna tylko trzeba sie schylić.
  2. Zakłądem że trzeba w starczych autach wymienić listwę plastikową na podszybiu gdzyż ona ma wsuwki na tą osłone podszybia. trzeba by też sprawdzić uszczelkę bo ona mocuje od drugiej strony ale myślę że może być taka sama. Dodatkowo jeszcze w osłonie podszybia jest klapka na akku. myślę że do kupieni jako osobna część.
  3. Na 100% upewnij się jaki ma być u Ciebie i zamawiaj u tego gościa z Krakowa oryginał - ja u niego kupiłem niedawno i jest OK.
  4. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Jedz na szarpaki na stację diagnostyczną.
  5. "S"ki miały ten spojlerek w standardzie.
  6. Korek sam w sobie nie może wpływać na podwyższenie temp. w układzie. Jak masz możliwośc to podmień. Osobiście pierw zsunął bym lewy przewód na podszybiu tak by odsłonić otwór odpowietrzający, jak poleci troszke plynu to nasuń spowrotem i sprawdz jeszcze raz.
  7. resumując wątpie w uszkodzenie zaworka a jedynie co to może trzymać ciśnienie w zbiorniczku ale nie ma to raczej wpływu na obieg i czy znaczną różnicę temp. płynu odpowiedziałem ci wcześniej od strony fizycznej bo przy odp. ciśnieniu wode można zagotować w temp. pokojowej
  8. A jak wrażenia odsłuchowe? Taka obudowa nie obciąża zbytnio tapicerki? Wewnątrz ją jakoś wygłuszyłeś? Skrzynia taka może zastąpić wygłuszanie wew. powierzchni drzwi?
  9. znalazłem jeszcze: http://cgi.ebay.de/Heckstossstange-Spoiler-Audi-A4-B5-Avant-XX-Line_W0QQitemZ150094939683QQihZ005QQcategoryZ106704QQrdZ1QQcmdZViewItem http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B5-Avant-Dachspopiler-Dachfluegel-Neu_W0QQitemZ140085703526QQihZ004QQcategoryZ40210QQrdZ1QQcmdZViewItem [ Dodano: 23-02-2007, 11:23 ] W sedanie to może i tak ale avant ma taką listwę u góry [ Dodano: 23-02-2007, 11:24 ] a myślisz że mnie to nie gryzie obecnie wogóle je zdjęłem
  10. Też poważnie myśle o tej lotce - może szyba sie nie będize tak syfić no i fajnie to wygląda. Co do mocowania to myślę że demontuje się tą górną listwę przy szybie a zamiast niej to co w aukcji. Jak przyglądam się zdjęciu z aukcji i mojego mojego auta to nie sądze by to było mocowane jakoś na ta listwę.
  11. wg praw fizyki temp. wrzenia zależy od ciśnienia zatem jak najbardziej może mieć wpływ.
  12. sory za ot: Fote uważam za jeden z najdroższych sklepów ale jak można się tam dorobić 40% zniżki?!?!?
  13. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Oczywiście pod zderzak - musi być opływowo Tak samo na drugim mocowaniu pierwsza przychodzi od skrzyni a na nią od silnika.
  14. Podjedz do mechanika bo większość kosztów stanowi robocizna.
  15. To znaczy że termostat już nie domaga spokojnie możesz poczekać z tym do jesieni chyba że szybciej padnie i temp. silnika będzie poniżej 80 st.C
  16. Dla benzyniaka to nie wiele 4500 obr. A zanim jeszcze mechanika wyczekasz to sprawdz szczelność (na połączeniach i dziury) wszystkich przewodów idąć od wylotu z turbiny aż do kolektora.
  17. Podpytuje bo letem będe chciał coś poprawić w tym kierunku jak się uda dorzucić coś do autka. Owe komory jak piszesz do czego mocowałeś? wszystko trzyma się na tapicerce, czy komora zamocowana jest na szkielecie drzwi ale jak wówczas ze szczelnością ? Rozumiem też że owe komory są "zamknięte" czy z otowrem?
  18. Przy takim autku to ... nie spać a jeździć, zarcie tylko w Mc Drive by móc jeździć, pracować bite 8 godz. by zalać do pełna i jeździć nie wysiadać :twisted: :twisted:
  19. Zapodaj jakieś diody lub żaróweczki diodowe - może pod czujnik otwarcia klapy bo inczej tam świato niepotrzebne.kolor podświetlnienia tylko czerwony!!!
  20. Ale o co chodzi jaki wlot pod filtrem? Może fotka zapodaj?
  21. jeśli miałby wskazać markę to Dunlopki są bardzo przyjazne użytkowo jak i cenowo. Niestety to wskazanych to wydatek o ok. 200 zł wiecej za kpl.
  22. Oczywiście kupienie używki ma sens o ile ona nie przechodziła napraw blacharsko-lakierniczych
  23. Jednak nie omijał bym tych czynności bo układ odpowietrzył się w 100% stan jest dokładnie taki jak zalałem i nic nie trzeba było dolewać. Zobacz ile ty musiałeś kombinowac i narażać silnik na przegrzanie bo o to nie trudno jak układ jest zapowietrzony. No i niby masz wszystko OK a w innym wątku piszesz że na klimatroniku masz ok. 100 st.C a u mnie wszedzie bite 90 st.C. Pozatym przyszepił bym się wielu stwierdzeń z poniższego opisu (np. "temp. utrzymuje się w bezpiecznych granicach" ??? a jakie to granice) Wg mnie czynności te są bardzo proste a dają gwarancję prawidłowego odpowietrzenia układu i nie należy ich pomijać - pozatym taki sposób opisuje fachowa literatura.
  24. A od wewnętrznej strony tapicerkę też wygłuszałeś?
  25. No coś nie ten tego ... ma być i tu 90.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.