Treść opublikowana przez adadur
-
AFN 1.9 skrzypienie w układzie kierowniczym przy skręcie
Jedyne ukryte śruby są pod panelem od bezpieczników reszta jest widoczna tylko trzeba sie schylić.
-
Osłona akumulatora
Zakłądem że trzeba w starczych autach wymienić listwę plastikową na podszybiu gdzyż ona ma wsuwki na tą osłone podszybia. trzeba by też sprawdzić uszczelkę bo ona mocuje od drugiej strony ale myślę że może być taka sama. Dodatkowo jeszcze w osłonie podszybia jest klapka na akku. myślę że do kupieni jako osobna część.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Na 100% upewnij się jaki ma być u Ciebie i zamawiaj u tego gościa z Krakowa oryginał - ja u niego kupiłem niedawno i jest OK.
-
pukanie i trzesienie na jazde na wprost
Jedz na szarpaki na stację diagnostyczną.
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
"S"ki miały ten spojlerek w standardzie.
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
Korek sam w sobie nie może wpływać na podwyższenie temp. w układzie. Jak masz możliwośc to podmień. Osobiście pierw zsunął bym lewy przewód na podszybiu tak by odsłonić otwór odpowietrzający, jak poleci troszke plynu to nasuń spowrotem i sprawdz jeszcze raz.
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
resumując wątpie w uszkodzenie zaworka a jedynie co to może trzymać ciśnienie w zbiorniczku ale nie ma to raczej wpływu na obieg i czy znaczną różnicę temp. płynu odpowiedziałem ci wcześniej od strony fizycznej bo przy odp. ciśnieniu wode można zagotować w temp. pokojowej
-
[A4 B5] Jak przerobić boczek na 16cm
A jak wrażenia odsłuchowe? Taka obudowa nie obciąża zbytnio tapicerki? Wewnątrz ją jakoś wygłuszyłeś? Skrzynia taka może zastąpić wygłuszanie wew. powierzchni drzwi?
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
znalazłem jeszcze: http://cgi.ebay.de/Heckstossstange-Spoiler-Audi-A4-B5-Avant-XX-Line_W0QQitemZ150094939683QQihZ005QQcategoryZ106704QQrdZ1QQcmdZViewItem http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B5-Avant-Dachspopiler-Dachfluegel-Neu_W0QQitemZ140085703526QQihZ004QQcategoryZ40210QQrdZ1QQcmdZViewItem [ Dodano: 23-02-2007, 11:23 ] W sedanie to może i tak ale avant ma taką listwę u góry [ Dodano: 23-02-2007, 11:24 ] a myślisz że mnie to nie gryzie obecnie wogóle je zdjęłem
-
[ALL] Spojler (daszek) dla Avanta
Też poważnie myśle o tej lotce - może szyba sie nie będize tak syfić no i fajnie to wygląda. Co do mocowania to myślę że demontuje się tą górną listwę przy szybie a zamiast niej to co w aukcji. Jak przyglądam się zdjęciu z aukcji i mojego mojego auta to nie sądze by to było mocowane jakoś na ta listwę.
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
wg praw fizyki temp. wrzenia zależy od ciśnienia zatem jak najbardziej może mieć wpływ.
-
[B5 1.8] Wymiana "szklanek"
sory za ot: Fote uważam za jeden z najdroższych sklepów ale jak można się tam dorobić 40% zniżki?!?!?
-
[ALL B5] Montaż osłony silnika i skrzyni biegów
Oczywiście pod zderzak - musi być opływowo Tak samo na drugim mocowaniu pierwsza przychodzi od skrzyni a na nią od silnika.
-
[ALL B5] Dziwne odgłosy z komory silnika
Podjedz do mechanika bo większość kosztów stanowi robocizna.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
To znaczy że termostat już nie domaga spokojnie możesz poczekać z tym do jesieni chyba że szybciej padnie i temp. silnika będzie poniżej 80 st.C
-
[B5 AEB] Problem z przyśpieszaniem
Dla benzyniaka to nie wiele 4500 obr. A zanim jeszcze mechanika wyczekasz to sprawdz szczelność (na połączeniach i dziury) wszystkich przewodów idąć od wylotu z turbiny aż do kolektora.
-
[A4 B5] Jak przerobić boczek na 16cm
Podpytuje bo letem będe chciał coś poprawić w tym kierunku jak się uda dorzucić coś do autka. Owe komory jak piszesz do czego mocowałeś? wszystko trzyma się na tapicerce, czy komora zamocowana jest na szkielecie drzwi ale jak wówczas ze szczelnością ? Rozumiem też że owe komory są "zamknięte" czy z otowrem?
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Przy takim autku to ... nie spać a jeździć, zarcie tylko w Mc Drive by móc jeździć, pracować bite 8 godz. by zalać do pełna i jeździć nie wysiadać :twisted: :twisted:
-
neon w bagazniku - prosze o opinie
Zapodaj jakieś diody lub żaróweczki diodowe - może pod czujnik otwarcia klapy bo inczej tam świato niepotrzebne.kolor podświetlnienia tylko czerwony!!!
-
wlot pod filtrem przeciwpylkowym
Ale o co chodzi jaki wlot pod filtrem? Może fotka zapodaj?
-
Polecane opony letnie
jeśli miałby wskazać markę to Dunlopki są bardzo przyjazne użytkowo jak i cenowo. Niestety to wskazanych to wydatek o ok. 200 zł wiecej za kpl.
-
[A4 B5] Potrzebna maska - szukac nowej czy uzywki?
Oczywiście kupienie używki ma sens o ile ona nie przechodziła napraw blacharsko-lakierniczych
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
Jednak nie omijał bym tych czynności bo układ odpowietrzył się w 100% stan jest dokładnie taki jak zalałem i nic nie trzeba było dolewać. Zobacz ile ty musiałeś kombinowac i narażać silnik na przegrzanie bo o to nie trudno jak układ jest zapowietrzony. No i niby masz wszystko OK a w innym wątku piszesz że na klimatroniku masz ok. 100 st.C a u mnie wszedzie bite 90 st.C. Pozatym przyszepił bym się wielu stwierdzeń z poniższego opisu (np. "temp. utrzymuje się w bezpiecznych granicach" ??? a jakie to granice) Wg mnie czynności te są bardzo proste a dają gwarancję prawidłowego odpowietrzenia układu i nie należy ich pomijać - pozatym taki sposób opisuje fachowa literatura.
-
[A4 B5] Jak przerobić boczek na 16cm
A od wewnętrznej strony tapicerkę też wygłuszałeś?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
No coś nie ten tego ... ma być i tu 90.