Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Dokładnie - dodam że sa dwa takie limity stąd 1 i 2
  2. Od strony bagażnik jest możliwość
  3. Mi tam cholernie podoba się BECKER Trafic Assist Pro 7916 www.becker.de niby wyszły nowe mapy i w Polsce znacznie lepsze pokrycie. Pozatym idalnie komponuje się w aucie. Palm nie do przebicia jeśli stawiać na funkcjonalność (bynajmnije w Polsce) dobre mapy bazy punktów PIO na necie.
  4. Wygląda na zadbaną szkoda tylko że brak jej klimy ... no ale za to na oparach jeździsz
  5. Poszukaj programu ETKA i sam się obsłużysz
  6. masz fajne autko ale wiecznie nim nie będziesz jeździł ... wyobraź sobie że ktoś będzie chciał je kupić myślisz że po takim zabiegu będzie miał zaufanie co do tego auta?
  7. A jak ma się wypowiedzieć pewnie potwierdzi że było super Terrorystka.
  8. U mnie trzyma 90st.C a przy ostrym butowaniu do 93 st.C najwięcej zauwazyłem wieć ponad 100st.C to dużo za dużo.
  9. A dokładniej pytam czy te lapy też mają halogeny bo jeśłi nie to się ich pozbawiłeś niestety.
  10. Bardzo dobrze. Aby Shell sie nie wywiną warto sprawę sprzedać do Inspekcji Handlowej. Można mieć wątpliwość czy wyniki badań przeprowadzone na paliwie będą rzetelnie przedstawione, we własnym zakresie pewnie sporo kosztują ale IH robi naloty na stacje i też badają paliwo wiec może pójdą ci na rękę.
  11. Danisz do czego vag może posłużyć masz tutaj: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6358 Dodatkowo oczywiście jest narzędziem do diagnostyki.
  12. JBL niby markowe ale nieciekawe glośniki i niespecjalnie grają ale jak posztowały 100zł to czemu nie. "smyczki Magnata" to zależy jakie i jak to połączysz. Alpine - bardzo dobre głośniczki zagrają naprawde fajnie. Alpiny fajnie pasowały by do sedana a tak faktycznie robi się problem. Jak nie masz radia na CD i z wyjściem na wzmacniacz to fakt warto by zmienić ale jeśli dysponujesz tym to lepiej zainwestować w zmacniacz.
  13. Jak na kobiecą stópkę to ciut za dużo
  14. Dobrze gada bo wkońcu przyjdzie taki dzienz miłą chęcią wywali sie LPG z auta.
  15. faktycznie autko zyskało na świeżości, a jak z halogenami jest w przypadku tych świateł?
  16. Teraz tak patrze i w serii autko jakoś wysoko stało - no ale teraz jest cacy
  17. wężyk i strzykawka - odciągnij troszkę i nie będziesz się zamartwiał. Podwyższony stan oleju może doprowadzić do nieszczelności w silniku. Dobrze by było jakbyś wspomniał jak i w jakich warunkach mierzysz olej bo wskazania mogą się znacznie różnić.
  18. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Myślę że wprawny ślusarz sobie poradzi.
  19. Widzę że imprezka znakomicie się udała - już się nie mogę doczekać kolejnej
  20. I chyba jednak termostat będzie winowajcą. Co do sprawdzania w rondelku to warto mieć termometr który zmierzy te 100 st.C Ewentualnie na czuja i z miarką tuż przez zagotowaniem powienien ruczyć na otwieranie. przy zagotowaniu skok otwarcia to 7mm.
  21. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Centralka to kluczowy punkt alarmu - ten kto by miał się zabierać za dobranie do auta to jedne z pierwszych czynności jest dostanie się pod kierownicę i do bezpieczników ewentualnie komputer. Nie mówie że centalka tu nie może być ale można gdzies ją schować a nie niemal na oczach zostawić.
  22. prośba: linki do zdjęć i tylko zdjęć bez komentarzy proszę umiszczać tutaj: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7418[glow=yellow][/glow] z chęcią nie tylko ja pooglądam jak sie bawicie
  23. Celem tego wątku jest zgromadzenie w jednym miejscu zdjęć z naszych spotkań.
  24. Taki początek numeracji pierwszy raz widze stąd wątpiłem i wątpie czy do do A4
  25. Ktoś z ETKĄ zapewne sprawdzi po numerze, ale mam duże wątpliwości czy to pochodzi od A4 (B5).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.