Treść opublikowana przez adadur
-
[B5] Lampka/funkcja na wyświetlaczu
Dokładnie - dodam że sa dwa takie limity stąd 1 i 2
-
metoda otwarcia wlewu paliwa
Od strony bagażnik jest możliwość
-
Zakup nowej navi (nie ori)-na co zwracać uwagę?
Mi tam cholernie podoba się BECKER Trafic Assist Pro 7916 www.becker.de niby wyszły nowe mapy i w Polsce znacznie lepsze pokrycie. Pozatym idalnie komponuje się w aucie. Palm nie do przebicia jeśli stawiać na funkcjonalność (bynajmnije w Polsce) dobre mapy bazy punktów PIO na necie.
-
[B5 1.9TDI] super autko
Wygląda na zadbaną szkoda tylko że brak jej klimy ... no ale za to na oparach jeździsz
-
[B5 2.4 AGA] Instalacja elektryczna
Poszukaj programu ETKA i sam się obsłużysz
-
Pytanie bedzie pasowal w mojej Audi a4 97r licznik z roku 99
masz fajne autko ale wiecznie nim nie będziesz jeździł ... wyobraź sobie że ktoś będzie chciał je kupić myślisz że po takim zabiegu będzie miał zaufanie co do tego auta?
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
A jak ma się wypowiedzieć pewnie potwierdzi że było super Terrorystka.
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
U mnie trzyma 90st.C a przy ostrym butowaniu do 93 st.C najwięcej zauwazyłem wieć ponad 100st.C to dużo za dużo.
-
[A4 B5 1.8 ] z 1997
A dokładniej pytam czy te lapy też mają halogeny bo jeśłi nie to się ich pozbawiłeś niestety.
-
Migające lapki, pomoc drogowa i.. co to moze byc?
Bardzo dobrze. Aby Shell sie nie wywiną warto sprawę sprzedać do Inspekcji Handlowej. Można mieć wątpliwość czy wyniki badań przeprowadzone na paliwie będą rzetelnie przedstawione, we własnym zakresie pewnie sporo kosztują ale IH robi naloty na stacje i też badają paliwo wiec może pójdą ci na rękę.
-
[B5 1996] Co można sprawdzić VAG-Comem
Danisz do czego vag może posłużyć masz tutaj: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6358 Dodatkowo oczywiście jest narzędziem do diagnostyki.
-
Głośniki przód B5
JBL niby markowe ale nieciekawe glośniki i niespecjalnie grają ale jak posztowały 100zł to czemu nie. "smyczki Magnata" to zależy jakie i jak to połączysz. Alpine - bardzo dobre głośniczki zagrają naprawde fajnie. Alpiny fajnie pasowały by do sedana a tak faktycznie robi się problem. Jak nie masz radia na CD i z wyjściem na wzmacniacz to fakt warto by zmienić ale jeśli dysponujesz tym to lepiej zainwestować w zmacniacz.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Jak na kobiecą stópkę to ciut za dużo
-
[ALL B5] GAZ
Dobrze gada bo wkońcu przyjdzie taki dzienz miłą chęcią wywali sie LPG z auta.
-
[A4 B5 1.8 ] z 1997
faktycznie autko zyskało na świeżości, a jak z halogenami jest w przypadku tych świateł?
-
[B5 AFN --> AKN] Moja niuńka
Teraz tak patrze i w serii autko jakoś wysoko stało - no ale teraz jest cacy
-
Stan oleju w silniku
wężyk i strzykawka - odciągnij troszkę i nie będziesz się zamartwiał. Podwyższony stan oleju może doprowadzić do nieszczelności w silniku. Dobrze by było jakbyś wspomniał jak i w jakich warunkach mierzysz olej bo wskazania mogą się znacznie różnić.
-
Problem ze stacyjka
Myślę że wprawny ślusarz sobie poradzi.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Widzę że imprezka znakomicie się udała - już się nie mogę doczekać kolejnej
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
I chyba jednak termostat będzie winowajcą. Co do sprawdzania w rondelku to warto mieć termometr który zmierzy te 100 st.C Ewentualnie na czuja i z miarką tuż przez zagotowaniem powienien ruczyć na otwieranie. przy zagotowaniu skok otwarcia to 7mm.
-
ALARM
Centralka to kluczowy punkt alarmu - ten kto by miał się zabierać za dobranie do auta to jedne z pierwszych czynności jest dostanie się pod kierownicę i do bezpieczników ewentualnie komputer. Nie mówie że centalka tu nie może być ale można gdzies ją schować a nie niemal na oczach zostawić.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
prośba: linki do zdjęć i tylko zdjęć bez komentarzy proszę umiszczać tutaj: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7418[glow=yellow][/glow] z chęcią nie tylko ja pooglądam jak sie bawicie
-
Zdjęcia ze zlotów
Celem tego wątku jest zgromadzenie w jednym miejscu zdjęć z naszych spotkań.
-
[B5] Silniczki poziomowania reflektorów
Taki początek numeracji pierwszy raz widze stąd wątpiłem i wątpie czy do do A4
-
[B5] Silniczki poziomowania reflektorów
Ktoś z ETKĄ zapewne sprawdzi po numerze, ale mam duże wątpliwości czy to pochodzi od A4 (B5).