Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Z obecnie robionych: http://www.blaupunkt.com/pl/7646583310_main.asp może gdzies dostaniesz jeszcze Bronx seri 5x z uzywanych już tylko Orlando. Niestety radia te będą droższe niż 700 zł ale np. Queens posiada gniazdo kart pamięci SD a to już stwarza niezłe ciekawe możliwości. Ogólnie jak masz kogoś w niemczech szukaj w tamtejszych sklepach bo można mieć znacznie taniej.
  2. Co do radyjka polecam Blaupunkta!!!
  3. Ale przedniego czy tylniego ... no i kolego szykuj się że niedlugo ci ten sąsiedni pójdzie bo robi sie je parami do tego nowa śruba przy sworzniach.
  4. Może TT w dużych miastach sie w miarę sprawdza ale w mniejszych to straszna lipa - 3 ulice na krzyż. O naviexpertcie coś już słyszałem i w miarę przyzwoiste opinie.
  5. i tu masz w 100% racje. nie raz mialem "cieplo" bo jakis oszolom nie patrzzac w lusterka zajechal mi droge. Byłem światkiem akcji jak gościu nie spoglądał w lusterka - zajachali mu droge, jeden karczek wysiadł podszedł do kierowcy "ty ch...u jak nie gapisz się w lusterka to ci nie potrzebne" i bum ... lusterka nie miał już na aucie
  6. No cóż głośniczki małe do tego też nie specjalne jakoś - zagrają przyzwoicie lecz nie spodziewaj się rewelacji wszak to tylko 13-ki Fakt droższe ale Magnaty Pro 2130 o klasę lub dwie lepsze. Ciesz sie bo najprawdopodobniej głośnik wysokotonowy świetnie się wkomponuje w oryginalne gniazdo. Zopatrz się tylko w pistolet i klej termiczny.
  7. jakoś nie czuć tego wymiaru - najwidoczniej świetnie udało ci się dobrać zawiechę i fi kółek
  8. Wkłady są oczywiście wymienne a mata grzewcza jest przyklejona od tyłu. Jednak orginalne lusterka audi mają raczej odcięń niebieskawy.
  9. Chłopie głośniki te są tyle warte co.... g. oddałem je za darmo. Olej temat i kup jakiś zestaw odseparowany 13"
  10. Jeszcze powiedz jakie masz kapcie?
  11. Od kogo to słyszałeś? Od poprzedniego właściciela? Jak tak to powinien ci powiedzieć w jakiej firmie to wykupił i jeśli chiałbyś to przedłużasz umowę. Fabryka czegoś takiego raczej nie oferowała.
  12. Wysłałem zapytanie do AutoMapy o treści: "Czy w niedługiej przyszłości szykowane jest oprogramowanie AutoMapa pod system Symbian?" Odp.: "Niestety w najblizszej przyszlosci nie jest planowane wydanie AM na Symbiana." No i lipa jak nic. TomTom się rozwija ale chyba do AM traci znacznie, więc może jakiś inne oprogramowania?
  13. Sprinter 18" nie przesadziłeś a autko chyba nie obniżone? Dawaj po wohendzie fotki dzienne.
  14. No ja jak ktoś przede mną jedzie to nie mrugam.
  15. Kolejny raz budowlanka - możęsz w dobrych sklepach kupić takie granulki chłonące wilgoć
  16. Oferta megawatt dotyczy pary! Dobre głośniki ok 450zł + 369zł. Fakt drogie i raczej cena za nie zbyt wygórowana, no cóż są dość fajne i dobrze się komponują w aucie.
  17. Mi w lewym boczku woda się wylała - zdemontuj klapki schowków, dobrze też wyjąć siedzące tam plestiki, odsuń roletę i pojeździj tak tydzień dwa - obserwuj czy wysycha czy dalej wilgotno.
  18. Czyli wniosek taki że na komórkach opartych na Symbianie Automapa nie pójdzie?
  19. Najlepszy rozmiar dla 15" podała fabryka czyli 195/65 reszta to kwestia zamienników, i nie szukaj innych jeżeli masz ileś tam obr/km tylko ma być tyle samo Ten rozmiar to na zimę a na lato ciutkę szersze czyli 205/60R15
  20. Jak będzie gaz to bedzie słychac cyknięcie od załączenie inaczej kompresor sie nie zalączy - a załączenie kompresora następuje po wyłączeniu trybu Econ lub w waszym przypadku pewnie ta gwiazdką.
  21. to poczekaj aż głośniczki się dotrą wówczas wygłuszanie drzwi będize konieczne
  22. ... potem sie zoriętujesz że rozstaw śrub z orginalnych sie ma nijak do tych co chcesz przykręcić i zaczyna sie gimnastyka
  23. uruchom klimę i załączając tryb Econ wsłuchaj się czy sie załancza jeśli nie to prawdopodobnie brak czynnika.
  24. Witam. Ostanio zainteresowałem sie takim zestawem: Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W) 1) http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/modele/n73/features.html 2) http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/dodatki/szczegolowo/ld_3w/ Oczywiście może też być inny telefon jak i moduł - jest klika możliwości konfiguracji. Ewentualnie wchodzi do sprzdaży coś takiego N6110 Nawigator http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/modele/6110_navigator/ Co do tytułowego zestawu to obsługuje protokuł NMEA0183 i wg informacji na stronie AutoMapy: http://www.automapa.com.pl/?PEI=10241&lng=PL powinienno owe oprogramowanie działać - tu moje pytanie może ktoś to porwierdzić. Zainteresowałem sie bo zauważyłem to u wujaszka a dokładniej miał ten telefon Nokia N73 + Odbiornik GPS TomTom link: http://www.tom-tom.pl/index.php?module=katalog&kategoria=26&grupa=42&podgrupa=&strona=1&id=54 Zalety: obkupujemu sie w jedno urządzenie zawierające tel. nawigację i odtwarzacz mp3 oraz mały komputerek z tym telefonie. GPS jest przenośny oczywiście. W aucie nie musi być żadny instalacji ale wiadmo że w trasie warto telefon mieć na podstawce i z kabelkiem do ładowania. Do zalet bym zaliczył cenę - aparat na abonament można wyhaczyć u operatora GSM w przystępnej cenie moduł nie jest specjalnie drogi. Wady: może nieco mały wyświetlacz (ale sa komunikaty głosowe), na ten telefon trzeba mieć oko i troszkę go oszczędzać. Co wy na takie rozwiązanie? [ Dodano: 21-03-2007, 09:30 ] dodam że wygląda to jak w tej aukcji (lub szukac podobnych w dziale telonu N73): http://www.allegro.pl/item174493089_n73_navigacja_tomtom_6_nawigacja_tom_tom.html
  25. adadur odpowiedział(a) na gosiaa temat w 1.9TDI
    a zawsze tankujesz gnoj na tej samej stacji .... Tankuję na tej samej stacji (Orlen) ale czy to dobre paliwo to nie mam porównania. A jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?... Co do mojego spalania to po wymianach udało mi się sprawdzić je na trasie i wyszło rewelacyjnie (żeby nie powiedzieć, że książkowo;) - 5l/100km...oby zadowalający rezultat wyszedł jeszcze po mieście;) Pozdrawiam... czyli wszystko w normie ... zalej jeszcze dobry gnoj (BP Ultimate/Shell V-Power) i juz .... po temacie ... :twisted: te bezsiarkowce mają sens jeśli przynajmniej ze 3 razy z rzędu do pełna się zaleje. Inaczej to tylko mniej drobnych w kieszeni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.