Treść opublikowana przez adadur
-
Co musze dokupic zeby weszły...
Z obecnie robionych: http://www.blaupunkt.com/pl/7646583310_main.asp może gdzies dostaniesz jeszcze Bronx seri 5x z uzywanych już tylko Orlando. Niestety radia te będą droższe niż 700 zł ale np. Queens posiada gniazdo kart pamięci SD a to już stwarza niezłe ciekawe możliwości. Ogólnie jak masz kogoś w niemczech szukaj w tamtejszych sklepach bo można mieć znacznie taniej.
-
Co musze dokupic zeby weszły...
Co do radyjka polecam Blaupunkta!!!
-
[B5 ADR] Koszt wymiany wahaczy...
Ale przedniego czy tylniego ... no i kolego szykuj się że niedlugo ci ten sąsiedni pójdzie bo robi sie je parami do tego nowa śruba przy sworzniach.
-
Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W)
Może TT w dużych miastach sie w miarę sprawdza ale w mniejszych to straszna lipa - 3 ulice na krzyż. O naviexpertcie coś już słyszałem i w miarę przyzwoiste opinie.
-
Znaki świetlne
i tu masz w 100% racje. nie raz mialem "cieplo" bo jakis oszolom nie patrzzac w lusterka zajechal mi droge. Byłem światkiem akcji jak gościu nie spoglądał w lusterka - zajachali mu droge, jeden karczek wysiadł podszedł do kierowcy "ty ch...u jak nie gapisz się w lusterka to ci nie potrzebne" i bum ... lusterka nie miał już na aucie
-
Co musze dokupic zeby weszły...
No cóż głośniczki małe do tego też nie specjalne jakoś - zagrają przyzwoicie lecz nie spodziewaj się rewelacji wszak to tylko 13-ki Fakt droższe ale Magnaty Pro 2130 o klasę lub dwie lepsze. Ciesz sie bo najprawdopodobniej głośnik wysokotonowy świetnie się wkomponuje w oryginalne gniazdo. Zopatrz się tylko w pistolet i klej termiczny.
-
[B5 AFN --> AKN] Moja niuńka
jakoś nie czuć tego wymiaru - najwidoczniej świetnie udało ci się dobrać zawiechę i fi kółek
-
lusterka w avant
Wkłady są oczywiście wymienne a mata grzewcza jest przyklejona od tyłu. Jednak orginalne lusterka audi mają raczej odcięń niebieskawy.
-
Głośniki do przodu
Chłopie głośniki te są tyle warte co.... g. oddałem je za darmo. Olej temat i kup jakiś zestaw odseparowany 13"
-
[B6 AWX] Kierownica ciezko sie kreci!!
Jeszcze powiedz jakie masz kapcie?
-
GPS zabezpieczający przed kradzieżą
Od kogo to słyszałeś? Od poprzedniego właściciela? Jak tak to powinien ci powiedzieć w jakiej firmie to wykupił i jeśli chiałbyś to przedłużasz umowę. Fabryka czegoś takiego raczej nie oferowała.
-
Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W)
Wysłałem zapytanie do AutoMapy o treści: "Czy w niedługiej przyszłości szykowane jest oprogramowanie AutoMapa pod system Symbian?" Odp.: "Niestety w najblizszej przyszlosci nie jest planowane wydanie AM na Symbiana." No i lipa jak nic. TomTom się rozwija ale chyba do AM traci znacznie, więc może jakiś inne oprogramowania?
-
[B5 AFN --> AKN] Moja niuńka
Sprinter 18" nie przesadziłeś a autko chyba nie obniżone? Dawaj po wohendzie fotki dzienne.
-
Znaki świetlne
No ja jak ktoś przede mną jedzie to nie mrugam.
-
[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy
Kolejny raz budowlanka - możęsz w dobrych sklepach kupić takie granulki chłonące wilgoć
-
Co musze dokupic zeby weszły...
Oferta megawatt dotyczy pary! Dobre głośniki ok 450zł + 369zł. Fakt drogie i raczej cena za nie zbyt wygórowana, no cóż są dość fajne i dobrze się komponują w aucie.
-
[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy
Mi w lewym boczku woda się wylała - zdemontuj klapki schowków, dobrze też wyjąć siedzące tam plestiki, odsuń roletę i pojeździj tak tydzień dwa - obserwuj czy wysycha czy dalej wilgotno.
-
Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W)
Czyli wniosek taki że na komórkach opartych na Symbianie Automapa nie pójdzie?
-
Rozmiar opon dla R15
Najlepszy rozmiar dla 15" podała fabryka czyli 195/65 reszta to kwestia zamienników, i nie szukaj innych jeżeli masz ileś tam obr/km tylko ma być tyle samo Ten rozmiar to na zimę a na lato ciutkę szersze czyli 205/60R15
-
Klima grzeje zamiast chlodzic
Jak będzie gaz to bedzie słychac cyknięcie od załączenie inaczej kompresor sie nie zalączy - a załączenie kompresora następuje po wyłączeniu trybu Econ lub w waszym przypadku pewnie ta gwiazdką.
-
[A4 B5] Jak przerobić boczek na 16cm
to poczekaj aż głośniczki się dotrą wówczas wygłuszanie drzwi będize konieczne
-
[A4 B5] Jak przerobić boczek na 16cm
... potem sie zoriętujesz że rozstaw śrub z orginalnych sie ma nijak do tych co chcesz przykręcić i zaczyna sie gimnastyka
-
Klima grzeje zamiast chlodzic
uruchom klimę i załączając tryb Econ wsłuchaj się czy sie załancza jeśli nie to prawdopodobnie brak czynnika.
-
Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W)
Witam. Ostanio zainteresowałem sie takim zestawem: Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W) 1) http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/modele/n73/features.html 2) http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/dodatki/szczegolowo/ld_3w/ Oczywiście może też być inny telefon jak i moduł - jest klika możliwości konfiguracji. Ewentualnie wchodzi do sprzdaży coś takiego N6110 Nawigator http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/modele/6110_navigator/ Co do tytułowego zestawu to obsługuje protokuł NMEA0183 i wg informacji na stronie AutoMapy: http://www.automapa.com.pl/?PEI=10241&lng=PL powinienno owe oprogramowanie działać - tu moje pytanie może ktoś to porwierdzić. Zainteresowałem sie bo zauważyłem to u wujaszka a dokładniej miał ten telefon Nokia N73 + Odbiornik GPS TomTom link: http://www.tom-tom.pl/index.php?module=katalog&kategoria=26&grupa=42&podgrupa=&strona=1&id=54 Zalety: obkupujemu sie w jedno urządzenie zawierające tel. nawigację i odtwarzacz mp3 oraz mały komputerek z tym telefonie. GPS jest przenośny oczywiście. W aucie nie musi być żadny instalacji ale wiadmo że w trasie warto telefon mieć na podstawce i z kabelkiem do ładowania. Do zalet bym zaliczył cenę - aparat na abonament można wyhaczyć u operatora GSM w przystępnej cenie moduł nie jest specjalnie drogi. Wady: może nieco mały wyświetlacz (ale sa komunikaty głosowe), na ten telefon trzeba mieć oko i troszkę go oszczędzać. Co wy na takie rozwiązanie? [ Dodano: 21-03-2007, 09:30 ] dodam że wygląda to jak w tej aukcji (lub szukac podobnych w dziale telonu N73): http://www.allegro.pl/item174493089_n73_navigacja_tomtom_6_nawigacja_tom_tom.html
-
[B5 AFN] Wysokie spalanie
a zawsze tankujesz gnoj na tej samej stacji .... Tankuję na tej samej stacji (Orlen) ale czy to dobre paliwo to nie mam porównania. A jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?... Co do mojego spalania to po wymianach udało mi się sprawdzić je na trasie i wyszło rewelacyjnie (żeby nie powiedzieć, że książkowo;) - 5l/100km...oby zadowalający rezultat wyszedł jeszcze po mieście;) Pozdrawiam... czyli wszystko w normie ... zalej jeszcze dobry gnoj (BP Ultimate/Shell V-Power) i juz .... po temacie ... :twisted: te bezsiarkowce mają sens jeśli przynajmniej ze 3 razy z rzędu do pełna się zaleje. Inaczej to tylko mniej drobnych w kieszeni.