Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Hmmm tak pytam bo jeśli jest kluczyk to musi być i zamek - a gdzie on?
  2. Własnej fotki nie mam ale na alegro gościu ma zały zawias: http://moto.allegro.pl/item156105441_audi_a_4_zawias_98rok.html chodzi mi zapewne że winny jest ten pręci co wiadać po bokach - ale stracił sprężystość czy jak ... Możńa regulować??? - słucham jak?
  3. Z ta zimą to .... nie sądze nie była nie ma i już nie będzie ... no może w lutym ale mało prawdopodobne, ze śniegiem to i w Alpach mają problem. A jaki cel w tym - pozbęde sie tych czarnych kółek bo mam baz kołpaczków, z autkiem były kołpaki 4x VW ah te Helmuty... i profanacji nie będę robił. A kusi mnie założyć spowrotem alu.
  4. Nie EON. Pisze o TP poprostu w Polsce nie zarzyło mi sie jeszcze nigdy by CD lub radio przeskoczyło na te informacje w niemczech aż mnie to wkurzało.
  5. Ja nie wiem czy odbiór informacji drogowych w Polsce wogóle działa - tylko w niemczech mi to funkcjonuje.
  6. Z samego rana 7 stopni za dnia zapewne ok. 10st. będzie. Patrzałem pogodę na najbliższe pół miesiąca nie mniej niż 4-5 stopni. Chyba już nie ma sensu śmigac na zimówkach w przypływe zimy pół godzinki i założe z powrotem.
  7. Zadam może głupie pytanie ale czy sprawdziłes wszystkie żarówki? Warto sprawdzić też czy gdzieś nie ma przebicia/zwarcia na kablach.
  8. Jeśli nie chcesz sie samemu męczyć z założenime tego lub też chcesz coś więcej dodać w aucie mogę polecić ci w mieście świetnego gościa (na PW).
  9. Odkąd mam auto drzwi pasażera są bez samozamykacza. Myślę, że winny jest ten pręcik wygięty w podwójnego skobla (kwadratowe S). Miał ktoś z tym problemy? Można to kupic osobno?
  10. No kurna tam sie przyglądałem :diabel:
  11. przede wszystkim sprawdź po kodach czy fabrycznie auto nie zostało obniżone. Szukałbym zawiechy gwintowanej, zawsze ustawisz pod swoje gusta, kółka i porę roku nawet.
  12. Pytam tak z ciekawości bo mi się to jeszcze nie udało "chyba", bo tak naprawdę nawet nie wiem jakie moga być tego objawy. Zarzyło mi się że po paru hamowaniach zagrzały się hamulce ale to raczej klocki sie zeszkliły troszkę i przy gupił dojeżdżaniu do świateł zrobiło mi się gorąco. A jak u was wyglada odp. na pytanie jak w temacie?
  13. adadur odpowiedział(a) na MarkusTDI temat w Audi A4 B5
    Zmiany biegów sie czuje we krwi a zależą przede wszystkim od warunków na drodze jak i stylu jazdy. 5 bieg wbijam nawet przy 80km/h ale "awaryjnie" przy 140-150km/h to też nie problem. Tak samo z redukcją, na tresie wyhamowująć za ciężarówką to na 5 jakiś czas moge za nią jechac nawet 70km/h ale klika sekund przed planowanym wyprzedzaniem 4 i jazda.
  14. Jeździć i dolewać dieselka co kilkadziesiąt km (odpowietrzysz to dolejesz więcej). A to co Besket pisał to faktycznei z lat 80 sie wywodzi kiedy to o zimowym paliwie to chyba tylko wojsko słyszało.
  15. ładne bardzo auto skąd wy ten śnieg macie ludzie ... ja tu myślę czy czasem dziś na letnie kapcie nie zmienić
  16. Jak auto wyjedzie z nocnej scenerii to pewnie zyska i moje uznanie, bo narazie zyskuje tylko właścicielka no i do czego ten kluczyk na szyji?
  17. Jak dla mnie jesdno z najpiękniejszych aut na tym forumowisku
  18. ładne auto tylko te felgi jakby posarzały auto...
  19. Kolego zorp po częsci tylko masz rację, faktycznie schodki w oponie spowodowane są zasadniczo przez amorki ale co powiesz jeśli nowa opona w aucie ze sprawnymi amorkami tak ma. Otóż dużo zależy od konstrukcji opony (najczęście to przypadłość w oponach z dośc dużymi klockami na skraju bieżnika) lub też poprostu w danym aucie ona nie leży, nawet opona potrafi sie w pewnych okolicznościach nie sprawdzić.
  20. Numer sie zgadza (takie też w AJMie siedzi) - ważne by był bez literki C na końcu, a oring do tego masz: numer 059121119 No zdradź cenę i źródło może ktoś skorzysta.
  21. jeśli masz odrobine zapału i wiedzy to przód w całości sam zrobisz pamiętaj że jeśli chcesz kupować kpl. zawichy to zadbaj aby była łącznie ze wszystkimi śrubami i nakrętkami - łącznie garść tych śrubek to nie mały wydatek - a jeśli będze robił to mechanik dopilnuj by na dowód wymiany zwrócił ci stare
  22. najpierw diagnostyka VAGiem i określenie błędu a potem będą dalsze decyzje. Jeśłi masz problem z VAGiem przeszukaj forum w twojej okolicy spewnością sporo osób go ma i sie dogarasz za free lub jakies piwko
  23. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Dokładnie w podteksie było "płyn oryginalny" wiec wcale nie trzeba się przejmować co leją.
  24. Ostatnimi czasy praferuje odsysarkę (po nie miłych przygodach ze zerwaniem gwintu w misce olejowej przez mechanika). Jednak trzeba dobrze to zrobić, odsysanie musi trwać ładnych parę minut (10-20) na wpełni rozgrzanym silniku. Musia tak być bo olej cięgle spływa a na wysasarce nie wolno ustawić za wysokiego ciśnienia bo szybko załapie powietrza. Wiec robi się to bardzo powoli inaczej resztki starego oleju zostaną.
  25. W kolejności cenowej: FEBI, TRW, Lamforder, oryginał OOOO, a z trwałością różnie bywa jednak przy wymienionych zbliżona. Firmy HP Delco i inne bym sobie darował.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.