Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Gratuluję ! ! ! życzę wiele radości z przyszłej pasażerki Audi
  2. Jak możesz to podaj numer i opid błędu. Ewentualnie kolega spanky jest chyba z tej okolicy i może by ci jakoś pomógł.
  3. Zarówno na tym forum jak i w necie znajdziesz potrzebne informacje tylko trochę chęci. Może byc problem z PL wersją ale to nie ma znaczenia.
  4. Koledzy niech ktoś z ETKA na kompie odpowie.
  5. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    No dobra klocki prosta sprawa można wymienić samemu, ale plyn hamulcowy ... masz auto za kilkadziesiąt tysiecy to wydatek ok. 80-90 zł za profecjonalną wymianę w ASO płynu hamulcowego nie jest duży chyba przesadą.
  6. Ale chyba 3D też występują
  7. ok, pomyliło mi się przez ten 'max life'. Jakiś inny olej chyba ma coś podobnego w nazwie i wtedy jest LL. Ten faktycznie jest ok, spełnia 505.00 - no i jest tani No i jest go 5 litrów bo przeważnie banki są 4 litrowe
  8. Świetnie porównanie, szkoda tylko że 2 żaróki w porównaniach.
  9. Daruj sobie szukaj dobrych firm - jesli od tego ma zależeć twoje bezpieczeństwo to chyba nie warto oszczędzać paru złoty.
  10. Wrębki promeniste nie powodują bicia! Świadczą o zbyt twardych klockach / za miękkich tarczach.
  11. A jak było przed wirusem?
  12. zdecydowanie, mniej trzęsie budą I troszeczkę lepiej wyważone auto
  13. Mam 4x Dunlopy SP WinterSport 3M i jeśli to porównywalne oponki będziesz w pełni zadowolony
  14. Synchronizatory bym raczej wykluczył bo ci skrzynia nie zgrzyta, przyjrzyj sie dobrze sprzęgłu albo poproś jakiegoś mechanika co by się przejechał. Kotoś pisał o plastiku pod mieszkiem..., jeśli miało by wskazywać na prowadzenie dźwigni to też warto to sprawdzić, a juz koniecznie jeśli auto ma założoną blokadę na skrzyni.
  15. Przy żarówkach H4 zapalenie drogowych + mijania spowoduje taką ilość wydzielanego ciepła, że zarówka pójdzie na świeci znacznie wcześniej. Sytacja lepiej się ma kiedy są dwie osobne żarówki H7, ale jak to zniesie odbłyśnik reflektora to nie wiem, może być to tak samo zgubne jak stosowanie żarówek "rajdowych".
  16. A dobra świece założyłeś? tzn do tego auta?
  17. Dokładnie jeśli ma AC niech koniecznie wyjaśnie sprawę by nie było nieporozumień. Dodatkowo niech postawi auto do elektryka na założenie immo + jakieś cos jeśli nie ma. Generalnie jeśli naprawde ukradli a nie zgubiła (bo może życzliwa osoba odda) uważałbym gdzie parkuje i czy nikt sie za mną nie szwęda, wkońcu mają papiery Nr rej. auta adres zamieszkania. [ Dodano: 05-01-2007, 11:22 ] A jeszcze jedno ... mam nadzieję że na polcję to zgłosiła.
  18. Dletego pierwsze krok zawsze kieruje do ASO a jak walną cenę z kosmosu szukam "zastępstwa", pozatym jesłi warsztat montuje przez siebie kupione części to masz na to gwarancję jak kupisz samemu to już nie.
  19. przede wszystkim olej o specyfikacji SAE 75W90 - marka wg. uznania Lotos też będzie OK jeśli jest syntetyczny. Oryginalny OOOO to: G052911A Potrzeba ci ponad 2 liltry - czyli 3x1l
  20. Nikt ci z fusów nie będzie wróżył jeśli zatarło sie wenątrz to trzeba rozebrać i zobaczyć co do wymiany. Co do kosztów pogadaj z mechanikiem od do ile może wyjść.
  21. Sądze że część błędów mogła być spowodowane przez gazownika lub kolegę (przynajmnije przepływka) - nie baw się więcej w takie wypinanie. Jak skasowałeś VAGiem nie powinny sie pojawić (przynajmniej część) a jeśli coś się powtórzy to może wskazywać na faktyczne uszkodzenie.
  22. A graty są już w cenie?
  23. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Zaciski pewnie mniejwięcej takie (te nie są wielotłoczkowe): http://moto.allegro.pl/item153296804_zaciski_hamulcowe_audi_tt_s3_a3_golf_iv_i_inne.html Ciekawe po ile tarcze będą bo tu mówimy raczej o nówkach jak sądze.
  24. Ale cena to powala na kolana
  25. Jakie błędy? Jak wejdziesz tutaj: Audi A4 Klub Polska Strona Główna » Forum Techniczne » Elektryka , Klimatyzacja i Wnętrze to zobaczysz w jednym z podwieszonych tematów "kody VAG" tak samo możesz szukac przez w Google lub wejśc na stronę firmy Viaken. jak vagujesz auto do zapisujesz błędy a potem je kasujesz, jeśli błąd się powtarza to wymagana twoja interwencja lub serwisu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.