Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Co to za kalkulatorki cholerne ... to co ja mam iść na dietę czy autko mam odchudzić
  2. adadur odpowiedział(a) na jacek temat w Audi A4 B5
    na polskich drogach nie ma to sensu zbytnio
  3. Możemy sie ugadać zobaczysz jak Valeo po 2 lifcie świecą - a przerobienie ich na ksenony nie jest już mocno kłopotliwe.
  4. No cóż będziesz sie tłumaczył przy sprzedaży skąd takie lampki
  5. Zderzak 99-01 ma oznaczenie 8D0807103AA i 8D0807103AB w wersji ze spryskiwaczami, spojler pod zderzakiem: 8D0807110AB.
  6. Wiocha na styl amerykański. jak czesto śmiegasz po szutrze to warto chlapacze założyć jedynie co.
  7. adadur odpowiedział(a) na 1.9TDI_S-Line temat w Układ Jezdny
    Monroe najgorsze ... a to ciekawe bardzo ... bo mam takie oryginalne. Może bierze sie taki pogląd stąd, że mają trochę tego do wyboru, a wybiera sie najtańsze. Tył już mi się powoli buja zacznę szukac i zacznę od ASO, bo zdaję sie że w przypadku amorków cenna strasznie nie odbiega od zamienników w sklepach. Monroe chyba jest największym producentem na świecie. Rozeznałe bym sie za SASCH oraz jak powyżej piszą.
  8. dajcie spokój ręce opadają
  9. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Murzyn na bank ma tarcze 288x22mm (ewntualnie 288x25mm). Bym sie dobrze zastanowił nad sensem zmiany tych hamulców, chyba że murzyn jest "Sportowcem" na drogach. Osobiście włożyłbym kasę w oponki.
  10. jeśli robi się tak duże prace przy aucie trzeba brać rachunek - na wymieniane elementy przez mechanika jest gwarancja. W ASO nie byłoby problemów a teraz zapłacisz podwójnie pewnie.
  11. Może być to przyczyną jednak jeśli mają luzy powinny stukać, głównie na podjazdach pod krawężnik lub zjazdach oraz jak na postoju wykonujesz szybkie ruchy kierownicą.
  12. Bo w oznaczeniu VIN twoje auto ma 1996 a z fabryki wyszło jeszcze w 1995, w zależności od roku produkcji A4 różnie to bywało ale najczęściej jest to sierpień lub wrzesień jak były jakieś zmiany w modelu to może być inaczej. dokładnie rozpisane to mam gdzies w domu.
  13. Też sie nie spotkałem z S-line w B5 w żadnym katalogu, ale przecież jest np. kierownica 3-ramienna, obniżone zawieszenie, fotele i inne dodatki może to było "zaczkujące S-line" później przerodziło się to w pakiety wyposazenia. Tak czy inaczej dobrze opisano to tutaj: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4802&postdays=0&postorder=asc&start=0
  14. Ale nie rozumiem po co chcesz coś zmieniać? Jeśli coś światła ci żle świecą to jedz je ustawić a zobaczysz róznicę. Na jesień często sa akcje promocyjne darmowego ustawiania świateł - myślałem że mam super ustawione - gościu dosłownie musną tylko śrubokrętem lekko i widać było różnicę.
  15. żartujesz ... chyba znasz opcję szukaj
  16. adadur odpowiedział(a) na Foka temat w Audi A4 B5
    to że 9 cyfr jest taka sama nie świadczy że ten blok jest taki sam, czasem różnica w oznaczeniu jednej literki to dużo.
  17. w niektórych krajach tak jazda jest zabroniona
  18. troszkę muszą się dotrzeć ale nie liczyłbym na wielką różnicę. Niektóre opony poprostu nie leża w danym aucie nawet Micheliny
  19. adadur odpowiedział(a) na Foka temat w Audi A4 B5
    Sądze że bloki są inne ale ktoś z ETKĄ to potwierdzi pewnie w 100%
  20. Cieżko dumać na odleglość ale jesteś pewnien że to nie sprzęgło, skrzynia czy układ przeniesiania napędu. Na silnik bym stawiał w ostateczności.
  21. Jak tylko mrugasz długimi to świeca razem z mijania jak przełączysz na długie to mijania gasną.
  22. Poduszki nad amorkami stare i do niczego pewnie, kolejne elemnty to wahacze dolne i stabilizator.
  23. Rozeznam temat za jakimś miejscem bo i na wiosnę by się przydało wyskoczyć za miasto. Może ktoś z kubowiczów zna?
  24. Zadzwoń zapytac o wymianę i nie interesuj się jaki płyn lać. Oni robią to na codzień i mają do tego odpowiedni sprzęt a dasz do mechanika to ci spier...li (zapłacisz taniej bo nie orginalny płyn będzie)
  25. Może zacisk ci trzyma - trzeba rozebrać i przeczyścić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.