Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. swiru_2005 a ty katalizator jeszcze masz?
  2. Bushi chyba nie sądzisz że fabryczny oryginał jeżdził 10 lat, w ASO i nie tylko też mają oryginały do kupienia.
  3. Chyba poporstu tak jest już w tym aucie.
  4. adadur odpowiedział(a) na andrzej710127 temat w Układ Jezdny
    Nie wiem jak się FEBI sprawdzi mało opini o nich. POlecane poza ori to ATE, EBE, Lucas, i pewnie jeszcze ze 2-3 firmy Febi jakoś nigdy się nie pojawiał. W te gumki jak i prowadniczki kolego trzeba zapakować smaru grafitowego i będzie wchodziło jak w masełko. Gumki do wymiany jeśli mają uszkoczenia. O wyginaniu ... co najwyżej krawędzie prowadzące klocka moga byc uszkodzone przez zbytnie ich czyszczenie (szliwfowanie papierem lub pilnikiem), no i mniejmy nadzieję że nikt przed tobą nie był na tyle mądry bi to wyginać. Zapytaj ile w sklepie za nowe by sobie życzyli może warto wymianić. Jeśli kupujesz w sklepach to polecam wybrać się na Traugutta.
  5. TO zależy w jakiej ilości ci zadymi autko. W niewiekiej ilości ma prawo zakurzyć ale jak już ostro kopci to nie dobrze...
  6. U mnie też tak jest i się tym nie przejmuję - brudny to do mycia i tyle. Nie wiem czy to wynika z pędu, zawirowań powietrza do przodu czy od nadkola.
  7. Twoje auto ma hydrauliczne popuchacze. Jeśli delikatnie cyka to nie ma co sie przejmować mocne cykanie oznacza zurzycie elementów. Duże znaczenie ma też zastosowany olej w silniku oraz jego stan. ps. Było jużnie raz na forum zanim zada się pytanie warto poszukać - w zasadzie to temat nadaje sie do zamknięcia. Przy nazywaniu tematów też są jakieś zasady.
  8. W zawieszeniu musza być luzy na przegubach. Nic ci nie puka? Do sprawdzenia też osadzenie amortyzatora. Warto zacząc od ustawienia prawidłowo zbierzności jeśli ma jakiekolwiek ściąganie.
  9. Faktycznie za 150 zł byś kupił sobie wszystkie narzędzie do tej wymiany a potem byś jeszcze mógł z kobitką do pizzeri wyskoczyć. A poważnie cena raczej normalna a powyższym podpowiadam że można to samemu zrobić.
  10. Poczytaj tutaj - zapewne to rozwiązanie twoich problemów: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=48751&highlight=regulator+paliwa http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=52577 http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=50843&highlight=regulator+paliwa
  11. W automacie wymienia się olej w odróżnieniu od ręcznej, do tego jeszcze filtr.
  12. W ASO dostaniesz taką instrukcję. A u nas do B6 jeszcze nie ma ... narazie.
  13. adadur odpowiedział(a) na andrzej710127 temat w Układ Jezdny
    Nie bębny tylko tarcze. Przetaczanie to raczej zły pomysł - napisz dlaczego to robiłeś? Najprawdopodobniej wina leży zacisku. Należało by go rozebrać, wyczyścić i nasmarować, szczególnie zwrócić uwagę na pracę tłoczka. Rozumiem też, że wszystko dobrze zamontowane i nie brakuje niczego (blaczek).
  14. Takie filtry potrzebowały niektóre auta z lat 80-ch. Sprawdź co jest źródłem zakłóceń radio czy wzmacniacz. Zrób obejście wzmacniacza i sprawdź radio. Potem wzmacniacz - przewód strujący z radia trzeba zewrzeć, bo bez włączonego radia też da radę usłyszeć zakłócenia. Stawiam na złe przewody zasilania wzmacniacze - koniecznie poporwadź bezpośrednio od akku, a już koniecznie tą masę co masz wpiętą pod siedzeniem. Jeśli nie pomoże to kable są złej jakości - zastosuj ekranowane.
  15. adadur odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Jak to nie masz (a co w tym miejscu masz?), musi być, wiem że fotmat daty można zmieniać lub wyłączyć może własnie zegarek jest nieaktywny, a jeśli mówisz że prakuje ci tej antenki przy godzinie to niestety wina zabudowań (zaniku sygnału).
  16. adadur odpowiedział(a) na Gorgoth temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładniej to pewnie ci chodzi o nakładkę guzika - spokojnie wymienisz - daj znać ile w ASO sobie śpiewają za coś takiego.
  17. Piękne autko - przede wszystkim wygląda na zadbane. Powiedz czy na szybach jest folia, a może to fabryczne przyciemnienie.
  18. Ale na północy jest inny klimat ... tu temp. ma problem zejśc poniżej 5 st.C
  19. Bo to przecież S4 te auto źle wyglądać nie może
  20. Cienki bolek w A8 czy sprawne działanie policjantów: http://wiadomosci.onet.pl/1466294,11,item.html
  21. Jakby ktoś miał autko z przycemnonymi piecowo szybkami to prosiłbym o wrzucenie fotek oraz podzielenie się opinią.
  22. Co za profesjonalna sesja normalnie jak na premierze B4 auto moarzenie ... niestety sostało w moim przypadku przeskoczone na jeszcze większe ... [ Dodano: 15-01-2007, 13:28 ] Wiesz z starczej A6 bym się bardoz mocno zastanawiał czy warto się przesiadać na A4 B5 moim zdaniem Auta B4 Avant, B4 Cupe, i A6-C4 to przepiękne autka które markę Audi mocno pchnęly do przodu.
  23. Jeśli są firmowane znaczkiem OOOO to może pochodza od systemu BOSE ale normalnie to nie ma zwrotnic.
  24. No to zmieniłem na letnie ... a co tam temp. nie schodzi poniżej 5 st. Tylko ten wiatr - masakra, strach było z garażu wyjechać.
  25. NO naprawdę klasa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.