Treść opublikowana przez adadur
-
[B5 1Z] Sadza przy odpalaniu
swiru_2005 a ty katalizator jeszcze masz?
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Bushi chyba nie sądzisz że fabryczny oryginał jeżdził 10 lat, w ASO i nie tylko też mają oryginały do kupienia.
-
zacieki na zderzak
Chyba poporstu tak jest już w tym aucie.
-
a4 AFN 110kM
Nie wiem jak się FEBI sprawdzi mało opini o nich. POlecane poza ori to ATE, EBE, Lucas, i pewnie jeszcze ze 2-3 firmy Febi jakoś nigdy się nie pojawiał. W te gumki jak i prowadniczki kolego trzeba zapakować smaru grafitowego i będzie wchodziło jak w masełko. Gumki do wymiany jeśli mają uszkoczenia. O wyginaniu ... co najwyżej krawędzie prowadzące klocka moga byc uszkodzone przez zbytnie ich czyszczenie (szliwfowanie papierem lub pilnikiem), no i mniejmy nadzieję że nikt przed tobą nie był na tyle mądry bi to wyginać. Zapytaj ile w sklepie za nowe by sobie życzyli może warto wymianić. Jeśli kupujesz w sklepach to polecam wybrać się na Traugutta.
-
[B5 1Z] Sadza przy odpalaniu
TO zależy w jakiej ilości ci zadymi autko. W niewiekiej ilości ma prawo zakurzyć ale jak już ostro kopci to nie dobrze...
-
zacieki na zderzak
U mnie też tak jest i się tym nie przejmuję - brudny to do mycia i tyle. Nie wiem czy to wynika z pędu, zawirowań powietrza do przodu czy od nadkola.
-
cykanie na ciepłym silniku
Twoje auto ma hydrauliczne popuchacze. Jeśli delikatnie cyka to nie ma co sie przejmować mocne cykanie oznacza zurzycie elementów. Duże znaczenie ma też zastosowany olej w silniku oraz jego stan. ps. Było jużnie raz na forum zanim zada się pytanie warto poszukać - w zasadzie to temat nadaje sie do zamknięcia. Przy nazywaniu tematów też są jakieś zasady.
-
Kierownica nie prosto do jazdy na wprost...
W zawieszeniu musza być luzy na przegubach. Nic ci nie puka? Do sprawdzenia też osadzenie amortyzatora. Warto zacząc od ustawienia prawidłowo zbierzności jeśli ma jakiekolwiek ściąganie.
-
[B5 ADR] Koszt wymiany wahaczy...
Faktycznie za 150 zł byś kupił sobie wszystkie narzędzie do tej wymiany a potem byś jeszcze mógł z kobitką do pizzeri wyskoczyć. A poważnie cena raczej normalna a powyższym podpowiadam że można to samemu zrobić.
-
Mam wielki Problem !! Dla SPECJALISTÓW !!!
Poczytaj tutaj - zapewne to rozwiązanie twoich problemów: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=48751&highlight=regulator+paliwa http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=52577 http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=50843&highlight=regulator+paliwa
-
[B5] Wymiana oleju w ASB (Trójmiasto)
W automacie wymienia się olej w odróżnieniu od ręcznej, do tego jeszcze filtr.
-
[B6 3.0 instrukcja obslugi auta potrzebuje]
W ASO dostaniesz taką instrukcję. A u nas do B6 jeszcze nie ma ... narazie.
-
a4 AFN 110kM
Nie bębny tylko tarcze. Przetaczanie to raczej zły pomysł - napisz dlaczego to robiłeś? Najprawdopodobniej wina leży zacisku. Należało by go rozebrać, wyczyścić i nasmarować, szczególnie zwrócić uwagę na pracę tłoczka. Rozumiem też, że wszystko dobrze zamontowane i nie brakuje niczego (blaczek).
-
gwizdy w glosnikach
Takie filtry potrzebowały niektóre auta z lat 80-ch. Sprawdź co jest źródłem zakłóceń radio czy wzmacniacz. Zrób obejście wzmacniacza i sprawdź radio. Potem wzmacniacz - przewód strujący z radia trzeba zewrzeć, bo bez włączonego radia też da radę usłyszeć zakłócenia. Stawiam na złe przewody zasilania wzmacniacze - koniecznie poporwadź bezpośrednio od akku, a już koniecznie tą masę co masz wpiętą pod siedzeniem. Jeśli nie pomoże to kable są złej jakości - zastosuj ekranowane.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Jak to nie masz (a co w tym miejscu masz?), musi być, wiem że fotmat daty można zmieniać lub wyłączyć może własnie zegarek jest nieaktywny, a jeśli mówisz że prakuje ci tej antenki przy godzinie to niestety wina zabudowań (zaniku sygnału).
-
[B6]Przycisk ESP
Dokładniej to pewnie ci chodzi o nakładkę guzika - spokojnie wymienisz - daj znać ile w ASO sobie śpiewają za coś takiego.
-
[B5 S4 2.7 BITURBO Q] wreszcie jest....
Piękne autko - przede wszystkim wygląda na zadbane. Powiedz czy na szybach jest folia, a może to fabryczne przyciemnienie.
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
Ale na północy jest inny klimat ... tu temp. ma problem zejśc poniżej 5 st.C
-
[A4 All] Pokrowiec na maske gdzie ....?
Bo to przecież S4 te auto źle wyglądać nie może
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
Cienki bolek w A8 czy sprawne działanie policjantów: http://wiadomosci.onet.pl/1466294,11,item.html
-
Przyciemnianie piecowe
Jakby ktoś miał autko z przycemnonymi piecowo szybkami to prosiłbym o wrzucenie fotek oraz podzielenie się opinią.
-
[B4 TDI] - moja ex-Audica .....
Co za profesjonalna sesja normalnie jak na premierze B4 auto moarzenie ... niestety sostało w moim przypadku przeskoczone na jeszcze większe ... [ Dodano: 15-01-2007, 13:28 ] Wiesz z starczej A6 bym się bardoz mocno zastanawiał czy warto się przesiadać na A4 B5 moim zdaniem Auta B4 Avant, B4 Cupe, i A6-C4 to przepiękne autka które markę Audi mocno pchnęly do przodu.
-
[B5] BOSE - tweetery nie graja
Jeśli są firmowane znaczkiem OOOO to może pochodza od systemu BOSE ale normalnie to nie ma zwrotnic.
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
No to zmieniłem na letnie ... a co tam temp. nie schodzi poniżej 5 st. Tylko ten wiatr - masakra, strach było z garażu wyjechać.
-
szczena mi opadla!!!
NO naprawdę klasa