Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. A spróbuj jeszcze z załączeniem zapłonu bez odpalania - czy też to słychać.
  2. adadur odpowiedział(a) na Macin temat w Nadwozie i Wnętrze
    Jeśłi ręcznie przed zgaszeniem nie był wylączony klimatronik to załancza sie po 6 s od przekręcenia zapłonu. Nawiew jest zawsze korygowany elektronicznie nawet na manualu jak pociągnie sie nawiew to współgra to jeszcze ze sterowaniem (przy mocniejszym depnięciu aby klima nie obciążała zbytnio nadmuch jest redukowany). Na początku denerwowało mnie to że dmuchawa chodzi na jednej kresce (czyli jakby wcale) ale przy obecnej pogodzie widze że to się sprawdza - tryb auto (temp. 20st.C, nawiew 1 kreska na rozgrzanym 3, sprężarka pracuje) i szyby nie parują pomimo jednej kreski nawiewu. a zawsze myślałem że trzeba przeciągi robić by odparować szybki.
  3. Zły pomysł! [ Dodano: 21-11-2006, 11:01 ] Przód i tył ladnie (kosztowało to sporo pracy ale linia boczna (wnęki na koła) jakies nieproporcionalne do całości co zepsuło cały efekt przeróbki.
  4. A ja powiem że koleś przegiął z napięciem któregoś paska i łozysko piszczy (pewnie przy alternatorze) - możliwe też, że z czasem sie sypało.
  5. Nie jest to takie proste jak piszesz ale nie zamierzam wykładu z fizyki robić.
  6. VAG z butem w podlodze i zobaczy się. A co do ŚRS to się nie przejmuj ja też miałem zdarzenie z Cllio Sport (chyba jeszcze mocniejsze) - na starcie odjechał (mi ASR przymulił) ale już jak wpakowałem 2 potem 3 to lekko dochodziłem gościa.
  7. Potwierdzam aletem na czeskiej autostradzie 210-215 śmigałem bo mnie gościu w mondeo wkurzył
  8. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Jak Ty to wypatrzyłeś, szukałem wcześniej i nie było chyba jakiś cud Obrazek Dzięki za odpowedzi ... [ Dodano: 21-11-2006, 08:34 ] jak orginał, to też kupuję No to na jakieś piwko zasłużyłem za oszczędzoną kasę
  9. Niepowiem - niemniej dla mnie jest koszmarne :razz: :mrgreen: takie już było jak kupiłem i planuje zmienić ...
  10. To co zaznaczyłem to prawdopodobnie powód krajowego paliwa
  11. baskecior, moze w modelowo 98 juz robili zalanczanie z tylnia szyba bo u mnie po zalaczniu zaplonu niestety nie grzeja. :razz: Dopiero wraz z tylnia szyba. Wiec cos musieli pozmieniac. Czyli pewnie masz rację. Auto 2000r. i załancza sie po odpalaniu rano autka - załancza sie automatycznie zawsze poniżej 8 st.C (jeśli sie nie mylę) - latem napewno nie grzeją.
  12. oglądałem i nie ma specjalnie co im zarzucić odnośnie omawiania A4 choć też mi się zdaję że miało ksenony. BMW faktycznie znaleźli fajne auto - czasem się uda tylko te spalanie !!!
  13. Wieżysz w to :mrgreen: A co do brokerów zajmujących się taką drobnicą jaką są ubezpieczenia komunikacyjne to myśle ze on raczej szuka sobie najkorzystniejszej oferty niż Tobie :mrgreen: To jest tak jak byś miał sklep spożywczy i chleb z 4 piekarni i przyszedł by klient i zapytał który chleb ma wziąść który najlepszy? Który byś mu sprzedał ?? :mrgreen: Wiesz interesuje mnie żeby ubezpieczenie obejmowało pewne rzeczy i przy tym było najtańsze - powiem ci, że tak też wyszło jest (o 500 niż w PZU) tańsze nawet do 1500 zł tańsze. Wszystko też zależy na jaką sie firmę trafi i na jakiego pośrednika.
  14. Ee tam, to tylko odbijajace sie niebo. Display w Audi od zawsze byl i jest czerwony. Choc tu ciekawostka: w A4 komputer nad kierownica to monochromatyczny (czerwony :-) ) lowres display, a w S4 mam zdecydowanie lepszej jakosci LCD uzywajace kilku kolorow i rozdzielczosc jego jest znacznie wyzsza. Ceny wszystkich wersji sa na audiusa.com, mozna "zbudowac" sobie dowolny samochod i zobaczyc ile kosztuje. Zwykle co najmniej 30% mniej niz w Europie. I sa to pelne ceny, od ktorych praktycznie zawsze mozna dostac jakis discount. Poza tym opcje i wyposazenie sa o wiele lepsze niz w Europie. Ufff ulżyło mi!!! A co wyświetlacza to kolorowy jest opcją dodatkową
  15. Najlepiej go wymontować i sprawdzić. Jednak praktyczniej jest porównywać z oboma odczytami temp. ale i oporności na obu parach pinów (powina być taka sama)
  16. Nieprawda. :twisted: Sam zarżnąłem w TDI`ku manuala a automata nie mogę Musialeś być szczególnie okrótny :mrgreen: :razz:
  17. Nie wiem jak tam u was. Ale u mnie idziesz do osoby... [...] Czyli do kogo? Czyli do komornika. :mrgreen: A to już się źle kojarzy
  18. Takie piękne auto spierniczyli!!! na cholere te niebieskie poświetlenie w radiu - tragedia.
  19. o! to w tym tygodniu będzie w TVN Turbo bo jak narazie to przegapiłem
  20. Sprawdzenie: piny rozłożone masz tak: Podpinasz omomierz do pinów 1 i 3 (czujnik temp. - do komputera) a następnie do 2 i 4 (czujnik wskaźnika - przy zegarach) Zmierzoną zezystancję odczytujesz wg poniższego wykresu gdzie zakres A jest do 50st.C a zakres B od 50 do 100 st.C Odczytujesz z wykresu: Jeżeli zakresy oporności dla danej temp. się nie zgadza to czujnik zwalony. Aby kupić czujnik to w zasadzie wystarczy znać kolor gniazda plastiku (ewentualnie numer części Audi :mrgreen: ).
  21. Namawiam wszystkich do korzystania z firm brokerskich zajmujących się kompleksową obsługą ubezpieczeń. Dlaczego? A to z takiego powodu że roześlą zapytania do kilku ubezpieczalni i zaoferują rozsądne rozwiązanie - najczęściej kosztuje to mniej niż sami wynegocjujemy (nawet w tej samej ubezpieczalni). Bynajmniej mnie to nic nie kosztuje (muszą mieć pewnie jakąś prowizje od umowy). Ponadto zaletą takiego rozwiązanie jest to że przy problemach ze szkoda można się do nich zwrócić i mogą w jakiś sposób pomóc. Ubezpieczalnie czują większy respekt przed takimi firmami. Osobiście wbrałem PTU z uwagi na komplektowy pakiet: AC OC NNW AssistancePL, mieszkanie, graż, OC osobowe (czyli jak rozwalę szybę w sklepie to nie zabulę za to z kieszeni)
  22. "Póki co Volkswagen Golf R GTI to jedynie wersja studyjna. Jeśliby jednak został wprowadzony do produkcji, byłby najmocniejszym Golfem w historii. Wyposażono go bowiem w turbodoładowany silnik FSI który na 98-oktanowym paliwie rozwija moc 375 KM, a na 105-oktanowym - 400 KM. Auto osiąga „setkę” w ok. 5 sekund" tu jest różnica 7 oktanów, i przyrost mocy 25 koników no ale ten silnik jest turbodoładowany a takie silniki domyślnie przystosowane są raczej do paliwa 98 oktanów i więcej. W zwykłej wolnossącej jednostce nie robi parę oktanów żadnej różnicy natomiast ECU nowszego silnika na turbinie rozpoznaje rodzaj paliwa. No to ja was zagne - jest firma tuningowa, która przerawia Golfa 5 (chyba ma oznaczenie R35) i wyciąga z niego coś na poziomie 500-600KM auto jedzie ok. 330km/h Jak chceilbyście więcej i dokladniejszych danych musiał bym odszukać artykuł w gazetce tuningowej. Najlepsze w tym że auta "mocno" spotrowe zostawia w tyle bo wygląda w miarę cywilnie.
  23. Jeśli wydech szczelny do smrodzi prawdopodobnie dlatego że sonda padła - podejdz z tyłu auta spaliny powinny pachnieć jeśli są duszące to coś nie tak.
  24. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Ehh ludzie ludzie - kolego kurna kup tutaj: http://a.gery.pl/show_item.php?item=143019438 dolne też znajdziesz jak nie to Lemforder lub TRW a śruby i nakrętki w ASO
  25. Nie wiem jak tam u was. Ale u mnie idziesz do osoby... [...] Czyli do kogo?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.