Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. tylko jeśli chodzi o pochłanianie zapachów, pozatym działa jak zwykły. Co do problemu - staraj się zminimalizować używanie zamkniętego obiegu w wilgotne dni
  2. adadur odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    adadur - adadurPL (chyba tak, używam takż rzadko że nie wiem, a pozatym tylko jako do pisania - rozmawianie głosowe wykluczone i niemożliwe)
  3. adadur odpowiedział(a) na Nasti temat w Nadwozie i Wnętrze
    A sprawdziłeś wkońcu oznaczenia na lampach - tam nic nie ma że są przystosowane do żarówek ksenonowych.
  4. Ja bym nie demontował i ładował na aucie - a sprzęt audio lepiej odłączyć Korki koniecznie odkręcasz bo wytwarza się gaz. ladujesz 10godzin max 12. Ważna jest kolejność podpinania i odpinania od aku!!! akumulator owiń zbędną szmata lub czymć obłóż bo bulgocząca gazy wchlapują kwas. pozatym pomieszczenie niech będzie wętylowane.
  5. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Wiesz jak bys miał 60 lat to bym cię zrozumieł ale ma 18 i chyba jestes leniwy. Maska do góry, odczep wtyczki i zdejmij klapkę - wymontuj żarówkę ... daj sprzedawcy i kup dwie (najlepiej Philpisa lub Osram)
  6. No nie mów że włącznik awaryjnych się rozsypał?
  7. w artykule jest mowa o filtre-oszuszaczu .... chodzi o filtr kabinowy czy jeszcze jakis inny?
  8. dokładnie bo jak po VINie wchodże to jeszcze zapyta A4 czy A4Q.
  9. Ależ skąd - jak toś ma program do AJMa to poproszę, ale na zimę temacik przycichnie pewnie.
  10. Nie obejdzie sie bez podpięcia VAGa i odczytu blędów wówczas można będzie dochodzić co jest ich przyczyną.
  11. Odpalamy czekamy kilka kilkanaście sek. i jazda - w zimę bardzo ważne jest by poziom oleju był bliski max gdyż jest gęsty i wolniej się rozpływa. Absolutnie nie gazwować! utrzymywać możliwie niskie obroty podczas jazdy. Silnik szybciej się rozgrzeje podczas jazdy niż na jałowym.
  12. Osobiście planuje zakupić: Shell Helix Diesel Plus VA 5W-40 VA - oznacza specjalnie przeznaczenie dla PD spełniający normę 505.01
  13. Ciesz się że mocno nie wgniotło bo by ci wykorbienia mogły o mise szorować - a szkody były by znaczne. Poszukaj na szrocie lub giełdzie (zdobądź pierw numer tej misy)
  14. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    JEST!!! Fakt że sterowane jest to elektronicznie poprzez czujnik G40 (o ile pamiętam) ale jest coś takiego jak kąt wtrysku - logicznie myśląc musi być w każdym aucie z silnikiem spaliwnowym. Bo wrzuce dowody.
  15. O identyczny jak moje tylko masz oznaczenia na klapie i relingi chromowane. Dziw mnie to, że masz dodatkowe zegary od oleju i ładowania - myślałem że to dotyczy tylko 2,5 TDI. Podjedz do ASO i poproś o historię auta.
  16. Tak sobie śledze ten wątek ... może się skusze, ale to jeszcze odległy termin więc się nie deklaruje
  17. Na letnich nie, na wielsezonowych tak, ale co jest dobre do wszystkiego to jest do niczego.
  18. Zaczęło sie od przyzwoitego audio. Zatem zakładając że budrzet nie jest na sprzęt z górnej półki to: przód masz, tył (elipsy) JBL lub Alpine, do tego wzmacniacz. Puki nie pojawi się wzmacniacz sprzęt pomimo nawet dobrych głośników będzie średnio grał. Polecam też pomyśleć o skrzyni basowej. Warto wygłuszyć drzwi poprawi to dźwięk i wyeliminuje "granie" tapicerki.
  19. Ja mam Valeo Silenco i nie narzekam - brak smug, od kierowcy czasem skoczy ale muszę je ustawić lepiej.
  20. Co do wyceny: nie wiem jak zderzaki ... tam pod spodem są takie odboje, do nich też mocuje się zderzak powinny też być uwzględnione, pozatym jak częśc dolna (spojer) przedniego zderzaka, też bym może sie upierał przy wymianie, pozatym śruby i kołki ... są w ASO cholernie drogie. Jak będzie wycena poproś o wgląd w dokumentację a najlepiej jej kopię. zobacz jak policzyli i co (ile za roboczogodzinę!?) ... następnie udaj się do kogoś znajomego od wycen i niech na to zerknie. Tu nie ma co się szczypać wytykaj wszystko to jeszcze na tym zzyskasz może. A i nie kkep rejestracji - przysługuje ci wymiana na nową. Co do zderzaka - jak masz namiar na taki po lifcie czarny (bez potrzeby lakierowania) to bym go kupił. Jeśli byś chciał ten po 2 lifcie to czekało by cię zmiana zawiesia z boku, wówczas dobrze by się pokusić o rezanie malutkie błotkika od środka i montaż lapa z 2 liftu ... no i w zdarzaku masz odrazu halogeny. Niestety nie da sie nie zauważyć że w aucie coś było kombinowane!!! a ja już bym takiego nie kupił. Dla manie tylko orygnał nawet po małej przygodzie.
  21. Warto by zająć się wypisaniem zmian w I lifcie i w II. 1 Lift miał miejsce od kwietnia 1997r. (bynajmniej ja tak się rozeznałem) niemniej autku ciągle coś przybywało bo w 1998r. naprzykład dostało inne tapicerki podsufitówki. Także jest pewnie masa takich informacji i zebrać to to nie mała sztuka.
  22. Faktycznie lemforder również bardoz dobra firma niestety z dostępność jej produktów u nas nie jest ciekawie
  23. Normalnie możęsz to w ASO oddać i kupić nową (czytaj może regenerowaną). za starą coś ci odejmą od ceny "nowej". Oczywiście poza ASO też można pewnie ale nie wiem czy też będziesz pewny tej części no i jak ewentualnie z gwarancją.
  24. Może poprostu to powietrze. Jeśli coś z autem to załął bym od kół (opon)
  25. polecam kabelki Audi lub Boscha (węglowe czy jakoś tak)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.