Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Dałeś ciekawy pomysł ... działa to też w POPie?
  2. Sąsiad z garażu obok zarysowal mi zderzak - szkoda robiona z jego OC. Ale tu nie mieli co kręcić z wyceną.
  3. To żeś zadał klina Postanowiłem odnieść się do instrukcji obsługi (bo niby do szego?): "ASO samochodów Audi posiada aktualne informacje o oponach dopuszczonych do danego samochodu..."
  4. coś podobnego podejrzewam. niemniej zpne VAGa a potem zabiorę się za spr. połączeń czujnika [ Dodano: 16-11-2006, 13:55 ] PO VAG-owaniu: błąd: 00283 P1711 Sygnał prędkości kół ABS #1 (lewy przód) zakres / działanie – G47 Oczywiście dotyczy koła przy której były wahacze robione Demontaż koła Wysunięcie czujnika z gniazda i wyczyszczenie Zmontoanie i ząłożenie koła ponownie VAG kasowanie błędów brak błędów teraz :mrgreen: i jazda Taka przygoda co by pokazała niktórym, że nie mależy popadać w panike jak pewne kontrolki się zapalą i poruszać niebo i ziemię co jest grane - pierwsza zasada diagnostyka VAG a potem zarzegnanie problemu.
  5. Moim zdaniem z tymi paliwami to istne zabiegi marketnigowy aby nabić kasy - lać paliwo jakie producent przewidział. W dieslu ma to trochę większy sens, można lać Vervy V-power Diesel, Ultimate czy Supre bo są bezsiarkowe co wpływa na środowisko (tworzy "kwaśne" środowisko) i stan silnika no i niby oczyszcza silnik.
  6. 16825 P0441 System kontroli emisji wydechu (EVAP) – niewłaściwy przepływ odpowietrzania i proszę kolegi aby zapamiętał ten wątek na przyszłość: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1913.0
  7. To ja ci odpowiem - pewnie nie krótko. Co do alarmu to gościu powinien ci powiedziec jaki chce założyć wówczas wskakujesz na elektrodę na forum i szukasz opinie o tym sprzęcie. W zasadzie alarmy są bardzo podobne do siebie wiec należy cenić ich bezarawyjnośc - co byś się w nocy nie zrywał niepotrzebnie. Możęsz sam jakiś wyszukać i podpytać o jego opinię swojego montarzysty ale powiem ci że większość w danym czasie najchętnie montuje tylko swoje bo ma jego montaż opanowany a w zakupie hurtowym upusty. Co do alarmu to koniecznie ze zmiennym kodem opart na czujnikach ultradźwiękowych i dodatkowym podłączeniem immo (choć możęsz potanić koszty ok. 150zł i sobie to podarować). Dodatkowo alarm powinien mieć możliwość rozbudowy o dodatkowe czujniki - jako że czujniki np. zbicia szyby są bezsensowne po pokrywają się z funkcją czujnikow ultradźwiękowych to czujniki zbliżeniowe czy przeciw odholowaniu mają juz sens ale to podraża instalacie (niewiel ale coś tam). Zwroć uwage czy alarm zaadaptuje do kluczyka (jesli centalny masz na pilot w scyzoryku) bo po co dodatkowy pilot. Jeśli dodatkowy to musi współgrać z autem tzn. z modułem komfortu. Co do alarmu nie daj sie namówić na jakś wypas tylko prosty sprawdzony a już kompletnie z powiadomieniem chyba że masz pozwolenie na broń lub jesteś mistrzem świata w full kontakcie. Pamietaj że najwazniejszy jest montaż - zapytaj czy używa firmowej taśmy do zawiajanie przewodów itp. Dodatkowe: - odcięcie zapłonu, antynapad, blokada elektroniczna itp itd to zostawił bym instalatorowi - własna inicjatywa (od prostych stryczków leketryczków po zaawansowane) - blokady mechaniczne (jedyna słuszna to blokada skrzyni biegów) Mój spec umawiając sie za mna kazał odstawić auto na cały dzien - zamknął się w garażu i dlubał - miałem byc o 9 wieczorem ... czekałem jeszcze 1,5-2 godz. aż skończył. O pewnych rzeczach mi nie mówił - bo po co komu to wiedzieć, pewne wyjaśnił oczywiście co i jak. Dobra naklikałem możę coś pominełem "za dużo" nie wyjawiłem reszta należy do Ciebie
  8. Zaświeciły się kontrolka ABS + kontrolka ASR + kontrolka samodiagnostyki (układ hamulcowy - po przekręceniu zapłonu 3x sygnał dźwiękowy). Wczoraj zmieniałem wahacze w aucie (lewe górne) i po złożeniu wszystkiego pojechałem sprawdzić. Mam tak że z garażu nierówną droga wyjeżdżam kawałek i jechałem powolutku na 1, jak przyspieszyłem zapaliły się owe kontrolki. Po południu podepnę VAGa i się sprawdzi co jest grane. Niezle było pukane w jedną ze śrub by ją wybić ale myślę że nieopatrznie poruszyłem przewód od ABS i błąd będzie od czujnika w kole - zobaczymy. A może do tego czasu może jakieś jeszacze wasze sugestie?
  9. Brciak miał problemy w lutym z Samopomocą ... potem zminili się niby na HDI Asekuracja i ja przy drobnej szkodzie jestem zadowolony z załatwienia wszystkich spraw choć sie bałem że będą kombinować (fakt że nie mieli za bardzo jak)
  10. Ostanio zapłaciłem mandat po 4 tygodniach i nikt się nie przyczepił ze nie było zapłacone w ciągu 7 dni.
  11. Powiem ci że na twoim miejscu bym szukał tylko i wyłącznie radia - przednie głośniczki bym sobie narazie odpuścił. Mam dla ciebie pewną alternatywę, zobacz tutaj: http://www.allegro.pl/item141700157_blaupunkt_toronto_mp73_od_zyzolinki_zobacz_.html te radyjko idalnie będzie pasować i do tego zamiest głośników na przód pierw kupił bym wzmacniacz. Wzmacniacz bardzo dużo zmienia!!! możesz nie poznać dotychczasowych głośniczków że tak potrafią zagrać.
  12. Poprostu ciebie w tym momencie już nic nie będzie obchodziło a wszystko spadnie na twoją rodzinę.
  13. Czy w naszym gronie nie ma ludzi którzy byli by blisko tematów z prawem? Najbardziej ciekaw mnie odp. na 2 pyt a są dwie odpowiedzi rozbierzne - więc jak to jest? Z praktycznego punktu (ukaranych mandatami) interesuje jakich kosztów można się spodziewać w sądzie grockim.
  14. dokladnie jest jak mowisz lemforder ma uniwersalne np Głupoty kolega mówi. LEMFÖRDER akurat to górna półka (tu już można sie zastanawiać czy czasem oryginalu nie zakładać bo się cenią, wkońcu robią dla Audi) katallog tutaj: http://www.lemfoerder.com/?weiter=1 a tu masz z lewej a tu masz z prawej
  15. Sprawdz jeszcze czy stuka niezależnie czy dodajesz gazu na skręconych kołach czy jedziesz "na luzie" - jesli tak to któryś wahacz pada. Sam ich nie sprawdzisz - musisz albo mieć kogoś kto ci będzie szarpał za koło a ty przykladasz rękę na sworznie na wahaczach albo jedziesz na szarpaki.
  16. technicznie - nie wiem, zakładając żę to element bezpieczenstwa to i bez elektroniki powinien poprawnie działać. jednak ja wolę kontrolę nad autem także przy hamowaniu ... niestety przy zblokwaniu nic nie poradzisz w w większości sytuacji nie zdążysz już zareagować i tak będziesz ratował się wyminięciem ... zatem NOGA Z GAZU jedyne lekarstwo
  17. adadur odpowiedział(a) na MarkusTDI temat w Nadwozie i Wnętrze
    naprawde sens założenia chlapaczy to chyba tylko do szarzowania po piachu, szutrze itp aby nie obic lakieru
  18. Te "lepsze" firmy robą dustrone stabilizatory a czasem widziałem "uniwersalne" ciekawe skąd się to bierze?
  19. adadur odpowiedział(a) na MarkusTDI temat w Nadwozie i Wnętrze
    Pomijając aspekty wizualne to ma to wady i zalety - wadą jest że śnieg ładnie się oblepia na chlapaczu i bardzo szybko oblepi też całe wnetrze nadkola, ponddto łatwo można go zgubić (zerwać) cofając na krawężnik, zaleta jest taka że oponka nie chalpie po boku auta. Zatem chyba więcej wad niż zalet i nie warto montować.
  20. Chwileczkę chileczkę ... zacznijmy od tego po co ci napięcie po przekręceniu kluczyka? I jakie to radio? Przykładowo będziesz siadział (czekał) w aucie kiedyś i radia jak posluchasz ... podepnij stale zasilanie. Pozatym częśc radi potrzebuje ciągłego zasilania by podtrzymywać pamięć, jeśli będziesz je odcinał za każym zgaszeniem auta będziesz tracił nastawy. Kostka z radia z kostką ISO powinny pasować. Resumując - żółty przewód jest do podpięcia zasialnia "stałego", Czerwony do połączenie "przez stacyjkę". Jak w kostce masz coś poprzestawiane to to popraw.
  21. A ja braciakowi dałem oryginały razem z tweeterami za dwa piwka ... od lata ich jeszcze nie założył Ogólnie daruj sobie te głośniki i kup coś "normalnego"
  22. A prawą strona się nie da wejśc do środka? Chodzi mi o to żęby unikać kładzenia kabli przy całej elektonice auta. Potem wiadomo albo pod progami (wygodniej) albo tunelem środkowym.
  23. Dlaczego przerabianie tylnych boczków jest kosztowne i jakie panele masz na myśli? Panele Phonocar by zamontować z przodu 16,5 albo szukanie na allegro gościa co robi chałupnicza motodą nieco taniej.
  24. Co do radyjek to polecam: Co do radyjem obecnie moi faworyci to: Blaupunkt Queens MP56 Blaupunkt Bronx MP75 PIONEER DEH-P5800MP bo musi być czarne (pod kolor konsoli) mieć w pełni czerwone podświetlenie (nie kolorowe jak na choince), MP3, 2x wyjście na wzmacniacz mile wydzine wyjście na suba i grać pożadnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.