Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Jeśli chcesz zalać FEBI to zielony!!! ale sprawdź to na stronie FEBI czy gdzieś w necie bo był "komunikat" że zmieniają kolor płynu. Ten drugi jest czerwony. Temat wałkowany był też na AKP jak masz chwilę to poszukaj tam.
  2. Świetna furka Czy ja dobrze tam widzę że pasażara chce uwędzić na 25 stopni
  3. adadur odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Czy można w pliku (nazwie pliku) umieścić datę ostatniej aktualizacji by zawsze byc na czasie?
  4. Nie powielam tematu bo tamten był o nastawianiu - wiem jak to zrobić oraz jak wyłączyć wyświetlanie daty. Mi chodzi o to dlaczego się zegar data i licznik dzienny km zresetowało oraz jak załącza się ta antenka - czytałem w niemieckiej instrukcji i na ile ten techniczny bełkot rozumiem to powinno się to włączyć automatycznie. Co do Akku to odpalia bardzo ładnie napięcie trzyma no ale jeszcze posprawdzam.
  5. o jakich cenach mówimy?!?!?!?!
  6. Wydaje mi sie mozesz je zmostkowac tzn czerwony z zółtym ale sprawdź w instrukcji.
  7. Z odginaniem drzwi to tak robiłem 15 lat temu w starej skodzie ale w A4 bym się nie odważył.
  8. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Dlatego lepiej z manualem
  9. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    z oponami to różnie bywa ... zimówki mają mieką gumę wiec ciszej w mieście a przy szybciej jezdzie możę być głośniej ... generalinie bardzo róźnie to jest.
  10. Nie życzę ci źle ale ... regeneracja wahaczy nie jest polecana (napisz co ci regenerował dokładnie). Lepiej wydać na coś lepszego. Dolny wahacz jak na ta firme koszmarnie drogi za tyle można oryginał już szukać. Zbierzność - jeśli końcówki drążków nie ruszane to nie ma potrzeby ruszać - chyba żę coś wcześnie nie tak było. Ponaddto kompletnie niedopuszczalne - nie wymienił ci śrub i nakętek. Nie wiem kto tu oszczędza ty czy on ... ale dość szybko do niego wrócisz by wydać ponownie parę stuwek.. Za 2x tyle masz kpl. wahaczy 8 szt. + końcówki drążków 2szt. + 2x stabillizatory i do tego wszystkie śruby wszystko dobrej firmy (lepszej niż HP).
  11. adadur odpowiedział(a) na woke temat w Audi A4 B5
    Zły montaż tarcz ham Bicie na tarczy po montażo - żadko ale zdarza się, dlatego zaleca się pomiar bicia tarczy po montażu. Niedokręcone koło Niewyważone koło
  12. Chcesz odpowiadać za szkody?
  13. nie nie mysło mi sie z plynem do spryskiwaczy. Jest zimowy plyn chlodniczy... moi znajomi wiem ze na zime wymieniają na zimowy zeby im woda w chlodnicy nie zamarzla... moj ojciec ani ja nigdy tego nie praktykowalismy, choc zdarzalo sie ze auta staly na -25 stopniowym mrozie nic nie rozerwalo i jezdzily ok. Ale mam zamiar w najblizszym czasie wymienic ten pieprzony termostat i tak sie zastanawiam... jest zima to naleje zimowego plynu chlodniczego... tylko czy ja bede mogl jezdzic na nim w lecie?? Bo jakos niebardzo kwapie sie do tego zeby co chwile "kopac" przy aucie i na wiosne znow spuszczac i lac letni.... Ktoś sobie z ciebie jaja chyba robi, jaki znowu płyn zimowy, moze to jest tak samo jak ze zmianą powietrrzna w opnach, zimowe powietrze na zime a na lato letnie czasem tak bywa jak ktoś z dużego fiata do A4 się przesiada
  14. adadur odpowiedział(a) na Nomal temat w 1.9TDI
    I jak sprawdzone połączenia i węże gumowe idące do IC i z IC?
  15. też mam problemy z temp. ale zpełnie inne - kto chce niech przeszuka tu moje posty. Czujnik jest 4 pinowy (dwa czujniki w jednym, jeden na wskaźnik, drugi do komputera) trzeba sprawdzić czujnik, jeśli będzie OK to termostat.
  16. Ale macie problem ... wbić w filtr śrubokręt i wykręcić go przecięż i tak do wyrzucenia. U mnie już jest tylko wkład filtracyjny więć może nico prościej.
  17. Wiem że ostanio pojawiły się zblizone tematy - czyżb jakaś plaga? A no było tak że Auto wieczorem wstawiłem do garażu na drugi dzień po południu przychodzę a tu - czas 0:00 data jakaś maj 2001 chyba i co najważniejsze zniknęła ta wierzyczka od radiowego nastawiania. Co by było mało to licznik dzienny kilometrów też się skasował. Dlaczego się to samo tak porobiło? Ma ktoś jakieś sugestie? No i teraz prośba o pomoc - jak włączyć tą wierzyczke (automatyczne nastawianie) bo narazie zegar datę poustaiwłem.
  18. 3 dzwięki to "czerwony" alarm i najprawdopodobniej problem z układem hamulcowym
  19. No i wiesz o tym że masz tylnie lampy z wersji po 2 lifcie
  20. Nie masz fotem co by stał na asfalcie bo w tej trawie nie bardzo widać jak się prezentujez 17-kami
  21. Piękna wersja
  22. Dbaj o auto dbaj będzie ładne
  23. Chyba nie pozostaje nic innego jak rozkręcenie i szukanie co to takiego.
  24. jesteś pewien żę te auto nie jest po przejściach?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.