Treść opublikowana przez adadur
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Jeśli chcesz zalać FEBI to zielony!!! ale sprawdź to na stronie FEBI czy gdzieś w necie bo był "komunikat" że zmieniają kolor płynu. Ten drugi jest czerwony. Temat wałkowany był też na AKP jak masz chwilę to poszukaj tam.
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Świetna furka Czy ja dobrze tam widzę że pasażara chce uwędzić na 25 stopni
-
A4 Assistance
Czy można w pliku (nazwie pliku) umieścić datę ostatniej aktualizacji by zawsze byc na czasie?
-
[B5 - II lift] Automatyczne ustawianie zegara i daty.
Nie powielam tematu bo tamten był o nastawianiu - wiem jak to zrobić oraz jak wyłączyć wyświetlanie daty. Mi chodzi o to dlaczego się zegar data i licznik dzienny km zresetowało oraz jak załącza się ta antenka - czytałem w niemieckiej instrukcji i na ile ten techniczny bełkot rozumiem to powinno się to włączyć automatycznie. Co do Akku to odpalia bardzo ładnie napięcie trzyma no ale jeszcze posprawdzam.
-
Radyjko nowe czy używane?
o jakich cenach mówimy?!?!?!?!
-
Problem z pioneer deh-30 mp.!!!
Wydaje mi sie mozesz je zmostkowac tzn czerwony z zółtym ale sprawdź w instrukcji.
-
[ALL] Szum powietrza przy większych prędkościach
Z odginaniem drzwi to tak robiłem 15 lat temu w starej skodzie ale w A4 bym się nie odważył.
-
[B5 ACK] hamulec ręczny
Dlatego lepiej z manualem
-
szumi mi przód jak by mi wysiadły łożyska
z oponami to różnie bywa ... zimówki mają mieką gumę wiec ciszej w mieście a przy szybciej jezdzie możę być głośniej ... generalinie bardzo róźnie to jest.
-
[LUBLIN] A4, Naprawa, regeneracja zawieszenia
Nie życzę ci źle ale ... regeneracja wahaczy nie jest polecana (napisz co ci regenerował dokładnie). Lepiej wydać na coś lepszego. Dolny wahacz jak na ta firme koszmarnie drogi za tyle można oryginał już szukać. Zbierzność - jeśli końcówki drążków nie ruszane to nie ma potrzeby ruszać - chyba żę coś wcześnie nie tak było. Ponaddto kompletnie niedopuszczalne - nie wymienił ci śrub i nakętek. Nie wiem kto tu oszczędza ty czy on ... ale dość szybko do niego wrócisz by wydać ponownie parę stuwek.. Za 2x tyle masz kpl. wahaczy 8 szt. + końcówki drążków 2szt. + 2x stabillizatory i do tego wszystkie śruby wszystko dobrej firmy (lepszej niż HP).
-
[B5 1Z] problem z hamulcami
Zły montaż tarcz ham Bicie na tarczy po montażo - żadko ale zdarza się, dlatego zaleca się pomiar bicia tarczy po montażu. Niedokręcone koło Niewyważone koło
-
jak to jest z odpalaniem w zimę?
Chcesz odpowiadać za szkody?
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
nie nie mysło mi sie z plynem do spryskiwaczy. Jest zimowy plyn chlodniczy... moi znajomi wiem ze na zime wymieniają na zimowy zeby im woda w chlodnicy nie zamarzla... moj ojciec ani ja nigdy tego nie praktykowalismy, choc zdarzalo sie ze auta staly na -25 stopniowym mrozie nic nie rozerwalo i jezdzily ok. Ale mam zamiar w najblizszym czasie wymienic ten pieprzony termostat i tak sie zastanawiam... jest zima to naleje zimowego plynu chlodniczego... tylko czy ja bede mogl jezdzic na nim w lecie?? Bo jakos niebardzo kwapie sie do tego zeby co chwile "kopac" przy aucie i na wiosne znow spuszczac i lac letni.... Ktoś sobie z ciebie jaja chyba robi, jaki znowu płyn zimowy, moze to jest tak samo jak ze zmianą powietrrzna w opnach, zimowe powietrze na zime a na lato letnie czasem tak bywa jak ktoś z dużego fiata do A4 się przesiada
-
[B5 1,9 AFN] diagnoza
I jak sprawdzone połączenia i węże gumowe idące do IC i z IC?
-
[B5 AJM] Opadająca temperatura silnika
też mam problemy z temp. ale zpełnie inne - kto chce niech przeszuka tu moje posty. Czujnik jest 4 pinowy (dwa czujniki w jednym, jeden na wskaźnik, drugi do komputera) trzeba sprawdzić czujnik, jeśli będzie OK to termostat.
-
[B5 1Z] Problem z filtrem paliwa
Ale macie problem ... wbić w filtr śrubokręt i wykręcić go przecięż i tak do wyrzucenia. U mnie już jest tylko wkład filtracyjny więć może nico prościej.
-
[B5 - II lift] Automatyczne ustawianie zegara i daty.
Wiem że ostanio pojawiły się zblizone tematy - czyżb jakaś plaga? A no było tak że Auto wieczorem wstawiłem do garażu na drugi dzień po południu przychodzę a tu - czas 0:00 data jakaś maj 2001 chyba i co najważniejsze zniknęła ta wierzyczka od radiowego nastawiania. Co by było mało to licznik dzienny kilometrów też się skasował. Dlaczego się to samo tak porobiło? Ma ktoś jakieś sugestie? No i teraz prośba o pomoc - jak włączyć tą wierzyczke (automatyczne nastawianie) bo narazie zegar datę poustaiwłem.
-
3 sygnaly przy zapaleniu silnika ! co to moze byc
3 dzwięki to "czerwony" alarm i najprawdopodobniej problem z układem hamulcowym
-
[Audi A4 B5 110 KM 96r.] Moje 4 Kółczeka :D
nie ma jak avant
-
[A4 1.8T Q] moje "nowe" audi-wiecej fotek
No i wiesz o tym że masz tylnie lampy z wersji po 2 lifcie
-
[A4 b5 2,8 193ps] prezentacja mojej A4
Nie masz fotem co by stał na asfalcie bo w tej trawie nie bardzo widać jak się prezentujez 17-kami
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
Piękna wersja
-
[B5 2,5 TDI], 1999r Helmut w avancie
Dbaj o auto dbaj będzie ładne
-
hałas pod deską rozdzielczą-[B5 1.9 TDI AFN]
Chyba nie pozostaje nic innego jak rozkręcenie i szukanie co to takiego.
-
[A4 1.8T Q] moje "nowe" audi-wiecej fotek
jesteś pewien żę te auto nie jest po przejściach?