Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. .... ludzie zejdzcie z drogi bo Morgot... jedzie ... :razz: ... aby do lata ci życze
  2. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Coś naprawiałeś więcej przy układzie hamulcowym (może wcześniej) ... bo ja lubię hamulce mieć twarde i u góry a kurcze w moim jest normalny przy połowie powiedzmy i ogólnie na skótecznośc nie narzekam ale bym chiał go podciągnąć może.
  3. przepłykiwanie ciśnieniowe tak ... ale niestety po demontażu. Ale skąd myśl że coś tam zalega - jesli był lany właściwy płyn to nie ma prawa tam być większego syfu. Ale podejrzeam że zabawy z demontażem będzie co nie miara
  4. To znaczy dokładasz oryginalny sub do auta czy masz tak już całą instalację porobioną tylko coś tam rozłączone?
  5. Jeśli wzmacniacz głośnika sprawny to nie widzę sensu go wywalać
  6. Co do jakości odbioru to na tej stronie znajdziesz lekarstwo: http://www.tme.pl/katalog/index.phtml różne>wtyki i adaptery anten samochodowych szukaj seperatora antenowego VW/Audi radia używane CD to nienalepszy pomysł (no chyba że fabryczne) a nowe renomowanych producentów nie są tak strasznie drogie - kwerstia wyglądu (gustu), możliwości itp itd tak fabryczne radio jest "zależne" od auta i odwrotnie Jeżeli fabrycznie nie było radia to trzeba sprawdzić kostkę jaka jest poprowadzona - może być zwykła tylko z zasilaniem lub dodatkowymi przewodami od przepływu danych. Ci co męczyli z firmowymi radiami coś więcej ci pomogą. wzmacniacz antenowy już masz - po co kolejny?
  7. Nie ma co fajne auto może jakiś link na te zderzaki?
  8. Pod przewód czerwony powinno podchodzić zasilanie dla radia z instalacji samochodu ("po stacyjne" ING i ACC). Jest możliwość zasilania radia podłączając pod przewód żółty, stałe zasilanie dla radia (urochomi się także bez kluczyka w stacyjce). Drugi z przewódów - może to mało widoczne - nie jest brązowy tylko pomarańczowy i jest to wyciszenie dla telefonu.
  9. Spoko ... jestem technikiem
  10. zgadzam się w pełni mowa była czysto teoretyczna, że mogą zabrać dowód na tej podstawie... Wiadomo, że nie będą patrzeć na indeks.... Zresztą... To nie jest najgorszy problem na drogach, wystarczy spojrzeć na bieżniki niektórych aut Tu sie mylicie, o ile rzeczywiście gliniarze to może i olewają to można być pewnym że ubezpieczyciel w razie czego znajdzie każdy punkt zaczepirnia aby się wykpić z odszkodowania. Index prędkości musi byc dopasowany do prędkości max. samochodu a nie do prędkości z która jeździsz, tej nikt nie jest w stanie sprawdzić. Dlatego w niemieckich serwisach (przepisach) jest wymóg dla aut które mają założone opony zimowe o indeksie niższym niż Vmax muszą mieć w widocznym miejscu dla kierowcy naklejkę z określoną prędkością maksymalną.
  11. Cały wydech będzie kosmicznie drogi pozatym jak cię przyskrzynią niebiescy za hałas to pozamiatane.
  12. A co cię dokładnie interesuje? TO ma być sortowy wydech? Czy kawałki? Bo przykladowy kat + plecionka do TDI (to jedna całość) od BOSALa to koszt ok. 1000zł
  13. Bo w przepisach jest o kolorze światła a nie o zastosowanych żarówkach
  14. a jadnak może tak jak Pikuś napisał często jest tak że nie grzeją cała najczęściej przepala się sam koniec (czubek) i grzeje tylko dalsza część co nie daję wystarczającej tepmeratury co w nastepstwie powoduje utrudnione uruchomienie przy niskich (czyt. minusowych) temperaturach A mi się zdaje że to nie możliwe bo element grzejny jest to "drut oporowy" czyli jeśli będzie przepalony to cała świeca pada.
  15. mam to samo - kolorek bursztynowy - spokojnie płyn zminił kolor - zdarza mu się jadnakże polecama wymianę na g004000 (w ASO ponad 40 zl) - g002000 chyba już nie kupisz!!! - zrobi to dobrze twemu autku bo plyn ma własności higroskopijne czyli wchłania wodę podobnie jak hamulcowy. Możęsz też bawić się w płyn od Febi - niby oryginał ale bez znaczków OOOO
  16. 1000 stopni Celsjusza ..... aż tyle? hmmm poszukam coś w tym temacie /// [ Dodano: 2006-10-12, 13:30 ] Niestety nic takiego nie ma możliwości mieć miejsca!!! [ Dodano: 2006-10-12, 13:34 ] Faktycznie od 900 do ok. 1050 st.C więcej info tutaj: http://www.zuendkabel.de/Trzpieniowe__wiece__arowe.1351.0.html
  17. Nie całością - zby z jakiego pododu, nie wiem świeca będzie rozżarzona do czerwoności że będize widać te nagrzanie. Jakoś mi to nie pasuje. Czy ktoś wie na jaką temp. nagrzewają się świeczki - wszak od włączenia zapłonu do rozruchu to 2-3 sek.
  18. A w TDIku wyszło by połowę taniej :razz:
  19. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Ja tył zmianiałem i tarcza OOOO wyglądała identycznie jak ATE tylko brakowało znaczków Audi
  20. wlasnie takie kupilem...tylko ze 16 Kupiłem zimą auto na tych oponkach Dunlop Winter Sport M3 R15 - bardzo dobre, świetne do jazdy na trasie, no i bardzo cicha. Za rok będe zmianiał i zostanę pewnie przy tej oponce bo widzę że i cena przystepniejsza niż UG7
  21. Możesz to wyjaśnić.
  22. komus się pomyliło z innym autem
  23. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Ale żeś przepłacił - ja w lipcu kupywałem kolcki oryginalne Audi VW na allegro za 98zł (klocki ATE wychodziły ciutke drożej) do tego od forumowisza z AKP Adam12 tarcze ATE w cenie ok. 100zł za szt. Coś spora różnica. A sklepy FOTY omijam z daleka jak wahacze TRW tam kosztują ok. 200zł to ja mam ok 155zł. [ Dodano: 2006-10-10, 12:05 ] Jak w polsce kupione to Ferodo strasznie pylą będziesz miał momentalnie czarne falgi z przodu kiedyś założyłem w A6 strasznie pyliły. ATE są lepsze zgadza się Ferodo i Bręmbo to nie najlepszy wybór jak za te pieniądze.
  24. Wrzucaj wrzucaj bo powoli sie szykuje to podobnego zabiegu - plecionka + odetkanie kata
  25. pamietam był gdzieś kalkulator przeliczający te przeklamania ma może ktoś na to namiar

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.