Treść opublikowana przez adadur
-
powoli zimówki
.... ludzie zejdzcie z drogi bo Morgot... jedzie ... :razz: ... aby do lata ci życze
-
tarcze, klocki...
Coś naprawiałeś więcej przy układzie hamulcowym (może wcześniej) ... bo ja lubię hamulce mieć twarde i u góry a kurcze w moim jest normalny przy połowie powiedzmy i ogólnie na skótecznośc nie narzekam ale bym chiał go podciągnąć może.
-
[B5 AHU] Nagrzewnica - płukanie lub wymiana
przepłykiwanie ciśnieniowe tak ... ale niestety po demontażu. Ale skąd myśl że coś tam zalega - jesli był lany właściwy płyn to nie ma prawa tam być większego syfu. Ale podejrzeam że zabawy z demontażem będzie co nie miara
-
Oryginalny sub. w A4 Avant
To znaczy dokładasz oryginalny sub do auta czy masz tak już całą instalację porobioną tylko coś tam rozłączone?
-
wiszacy wzmacniacz
Jeśli wzmacniacz głośnika sprawny to nie widzę sensu go wywalać
-
Problem z odbiorem fm
Co do jakości odbioru to na tej stronie znajdziesz lekarstwo: http://www.tme.pl/katalog/index.phtml różne>wtyki i adaptery anten samochodowych szukaj seperatora antenowego VW/Audi radia używane CD to nienalepszy pomysł (no chyba że fabryczne) a nowe renomowanych producentów nie są tak strasznie drogie - kwerstia wyglądu (gustu), możliwości itp itd tak fabryczne radio jest "zależne" od auta i odwrotnie Jeżeli fabrycznie nie było radia to trzeba sprawdzić kostkę jaka jest poprowadzona - może być zwykła tylko z zasilaniem lub dodatkowymi przewodami od przepływu danych. Ci co męczyli z firmowymi radiami coś więcej ci pomogą. wzmacniacz antenowy już masz - po co kolejny?
-
[B6 1.8T] Moja mała czarnulka :D
Nie ma co fajne auto może jakiś link na te zderzaki?
-
głośniki przestają grać
Pod przewód czerwony powinno podchodzić zasilanie dla radia z instalacji samochodu ("po stacyjne" ING i ACC). Jest możliwość zasilania radia podłączając pod przewód żółty, stałe zasilanie dla radia (urochomi się także bez kluczyka w stacyjce). Drugi z przewódów - może to mało widoczne - nie jest brązowy tylko pomarańczowy i jest to wyciszenie dla telefonu.
-
[B5 AFB] świece żarowe???jakie??
Spoko ... jestem technikiem
-
powoli zimówki
zgadzam się w pełni mowa była czysto teoretyczna, że mogą zabrać dowód na tej podstawie... Wiadomo, że nie będą patrzeć na indeks.... Zresztą... To nie jest najgorszy problem na drogach, wystarczy spojrzeć na bieżniki niektórych aut Tu sie mylicie, o ile rzeczywiście gliniarze to może i olewają to można być pewnym że ubezpieczyciel w razie czego znajdzie każdy punkt zaczepirnia aby się wykpić z odszkodowania. Index prędkości musi byc dopasowany do prędkości max. samochodu a nie do prędkości z która jeździsz, tej nikt nie jest w stanie sprawdzić. Dlatego w niemieckich serwisach (przepisach) jest wymóg dla aut które mają założone opony zimowe o indeksie niższym niż Vmax muszą mieć w widocznym miejscu dla kierowcy naklejkę z określoną prędkością maksymalną.
-
Dedykowany wydech - gdzie w Polsce?
Cały wydech będzie kosmicznie drogi pozatym jak cię przyskrzynią niebiescy za hałas to pozamiatane.
-
Dedykowany wydech - gdzie w Polsce?
A co cię dokładnie interesuje? TO ma być sortowy wydech? Czy kawałki? Bo przykladowy kat + plecionka do TDI (to jedna całość) od BOSALa to koszt ok. 1000zł
-
Niefirmowe diody LED w lampach - czy to legalne?
Bo w przepisach jest o kolorze światła a nie o zastosowanych żarówkach
-
[B5 AFB] świece żarowe???jakie??
a jadnak może tak jak Pikuś napisał często jest tak że nie grzeją cała najczęściej przepala się sam koniec (czubek) i grzeje tylko dalsza część co nie daję wystarczającej tepmeratury co w nastepstwie powoduje utrudnione uruchomienie przy niskich (czyt. minusowych) temperaturach A mi się zdaje że to nie możliwe bo element grzejny jest to "drut oporowy" czyli jeśli będzie przepalony to cała świeca pada.
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
mam to samo - kolorek bursztynowy - spokojnie płyn zminił kolor - zdarza mu się jadnakże polecama wymianę na g004000 (w ASO ponad 40 zl) - g002000 chyba już nie kupisz!!! - zrobi to dobrze twemu autku bo plyn ma własności higroskopijne czyli wchłania wodę podobnie jak hamulcowy. Możęsz też bawić się w płyn od Febi - niby oryginał ale bez znaczków OOOO
-
[B5 AFB] świece żarowe???jakie??
1000 stopni Celsjusza ..... aż tyle? hmmm poszukam coś w tym temacie /// [ Dodano: 2006-10-12, 13:30 ] Niestety nic takiego nie ma możliwości mieć miejsca!!! [ Dodano: 2006-10-12, 13:34 ] Faktycznie od 900 do ok. 1050 st.C więcej info tutaj: http://www.zuendkabel.de/Trzpieniowe__wiece__arowe.1351.0.html
-
[B5 AFB] świece żarowe???jakie??
Nie całością - zby z jakiego pododu, nie wiem świeca będzie rozżarzona do czerwoności że będize widać te nagrzanie. Jakoś mi to nie pasuje. Czy ktoś wie na jaką temp. nagrzewają się świeczki - wszak od włączenia zapłonu do rozruchu to 2-3 sek.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A w TDIku wyszło by połowę taniej :razz:
-
tarcze, klocki...
Ja tył zmianiałem i tarcza OOOO wyglądała identycznie jak ATE tylko brakowało znaczków Audi
-
powoli zimówki
wlasnie takie kupilem...tylko ze 16 Kupiłem zimą auto na tych oponkach Dunlop Winter Sport M3 R15 - bardzo dobre, świetne do jazdy na trasie, no i bardzo cicha. Za rok będe zmianiał i zostanę pewnie przy tej oponce bo widzę że i cena przystepniejsza niż UG7
-
[B5 AFB] świece żarowe???jakie??
Możesz to wyjaśnić.
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
komus się pomyliło z innym autem
-
tarcze, klocki...
Ale żeś przepłacił - ja w lipcu kupywałem kolcki oryginalne Audi VW na allegro za 98zł (klocki ATE wychodziły ciutke drożej) do tego od forumowisza z AKP Adam12 tarcze ATE w cenie ok. 100zł za szt. Coś spora różnica. A sklepy FOTY omijam z daleka jak wahacze TRW tam kosztują ok. 200zł to ja mam ok 155zł. [ Dodano: 2006-10-10, 12:05 ] Jak w polsce kupione to Ferodo strasznie pylą będziesz miał momentalnie czarne falgi z przodu kiedyś założyłem w A6 strasznie pyliły. ATE są lepsze zgadza się Ferodo i Bręmbo to nie najlepszy wybór jak za te pieniądze.
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Wrzucaj wrzucaj bo powoli sie szykuje to podobnego zabiegu - plecionka + odetkanie kata
-
[1.9 TDI AFN] 17` w Avancie
pamietam był gdzieś kalkulator przeliczający te przeklamania ma może ktoś na to namiar