Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Przy przechodzeniu z oleju mineralnego na syntetyk trzeba być ostrożnym bo z oleju może zrobić się kisil/budyń a to już dobrze go nie posmaruje i nie schłodzi. Jeśli już rezygnuje ktoś z minerała na syntetyk czy półsyntetyk to polecam przejść pier wna półsyntetyk i wymiane o połowę wcześniej przeprowadzić i potem dopiero na sytetyk. Spróbuje poszukac fotek z zatartego silnika po nieudolnym zmieszaniu olejów - jedym słówem gnój i złom tylko został. [ Dodano: 2006-09-25, 09:24 ] ZANIM ZMIENISZ OLEJ Z MINERAŁA NA (PÓŁ)SYNTETYK: czym to grozi
  2. Wiec dalej - czy można gdzieś takiego eproma kupić? Zoriętuje się co do programatora epromów jak to urządzonko działa (czy już ma jakiś soft itp itd). No i teraz prośba do forumowiczów - program do AJM-a 2000r. Avant [ Dodano: 2006-09-22, 08:20 ] Co masz na myśli?
  3. Oponęci samodzielnego chipowania niech się wstrzymają od komentaży. Chciałbym wiedzieć co jest niezbędne do chipowania auta (TDI). Czy w najprostrzym zestawieniu czy tak to nie wygląda: - program (zmodyfikowany dla danego silnika) - programator epromów (mam dostęp do tekiego urządzonka) A może procesora się nie wypina tylko cały komputer podłącza, gdzyż mam auto wypuszczone w lutym czy marcu 2000r. i nie wiem czy jest na Epromie czy na pamięci flash.
  4. Sprawdz poduszki od silnika.
  5. jakie konsekwencje możę spowodować odłączenie aku.?
  6. Raczej normalne - motorki dużych pojemnośći są stworzone do jazdy autostradowej i sam przyjemność takim jechać. Kolega po stanach jezdził 3,5 litrowym autem które spalało ok. 8 litrów a w mieście lekko x2
  7. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Nie chciałem odrazu koledze wskazywać że to któryś wąż gumowy ma nieszczelność dopiero przy drugim poście ... a on ci powie że autko nie dymiło i sadzy na rurze nie było.
  8. Mam już ten nowszy klimatronic i tu najbezpiecznie było by wcisnąć bezpośrednio tryb ECON.
  9. Zgadza sie wersja 409 się wywala - sprawdzałem kilka witaminek. Mam interface od Viakena pod USB i śmiga elegancko z wersją 311-2. Mam tylko jeden problem ... w odczytach łędów mam numer błędu ale opis blędu to już krzaki!!! i musze szukać w spisach co oznacza. Ma ktoś na to radę - może inną wersję popróbować.
  10. Ogólnie zaczął bym od sprawdzenia skalowania tego wykresu
  11. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Jeśli zaolejony (opary olejowe dopuszczelne) wewnątrz to niedobrzez z turbo. Sprawdz też przwody do IC oraz z IC może jest gdzieś nieszczelność.
  12. Przyjrzyj sie wykresowi!!! od kiedy to moc i moment zaczynają się od ok. 1350 obr/min ... poporstu wykres jest jakby przesunięty względyem osi obrotów. Jak sobie to ustawisz względem obrotów jałowych to wszystko jest OK chyba co?
  13. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    A jak spalanie? Nie zaczął czasem kopcić?
  14. Zadzwoń do ASO i popytaj o materiał bo tapicer z identycznym może mieć problemy.
  15. Może są dzieś przetarte i robią zwarcie
  16. Zanim to zrobisz dowiedz sie co znajstrował
  17. Poszukaj paneli w ofercie Phonocara (chyba firma Megawat sprowadza to do Polski) Głośniki wybrałeś przyzwoite ale do tych paneli to 16-tki. Wygłusz drzwi i nic więcej ci do szczęścia nie będzie potrzebne. Coś więcej to wzmacniacz 4 kanałowy i na jednej parze mostek pod skrzynie, którą "po cichu' możęsz przygotwać w domciu.
  18. To co teraz nie masz nawet puszki? tylko sama rura?
  19. jeśli chodzi o przywiezienie z Angli to polecam poszukania kierowcy TIRa który wraca do Polski na pusto lub częściowy byle auto weszło na pakę.
  20. W dobrym motoryzacyjnym dostaniesz taki spraj - tylko osłaniaj to co nie chcesz spryskać!
  21. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    I może dlatego Ci sie tak często łamie :twisted: widzę że humor co niektórym dopisuje
  22. Kolego napisałeś się sporo niemniej troszkę nie potrzebnie aż tyle, wieć równie wyczerpująco ci odpowiem. Moje tarcze wyglądaly jeszce gorzej bo klocki maksymalnie 2/3 powierzchni tarły a najgorcza strona nawet nie przylegała na 1/3. Powiem tak - rozwiązaniem na tój problem jest tylko i wyłącznie wymiana (nie będe ci tłumaczył dlaczego bo to widać), tarcze ATE 200zł (zapytaj forumowicza Adam12 na AKP od niego w lipcu kupowałem) + klocki ok. 100zł (ja akurat za 98zł dostałem oryginały na allegro). Łożyska masz dobre leciutki luz musi być. Podczas wymiany tarczy wybija się bierznie łożysk i tu do twojej decyzji pozostawiam czy chcesz je przy okazji roboty zminić czy nie. Wymianę robiłem sam mam pełne foto-story jak masz wątpliwości to pytaj. A mechanik hmmm czasem podjedz też do innego.
  23. przedewszystkim masz szkliwo na tarczach wyraznie to widac ze tarcze trzeba wymienic lub przetoczyc i to jest u ciebie na bank przyczyna tych dzwiekow Jak jest to szkliwo to klocek nie ma mozliwosci starcia tego szkliwa do czystej powierzchni nawet pod pełnym obciazeniem i za milion km. Szkliwo na tarczach - pierwsze słysze??? na klockach to może się pojawić. Tarcze możńa albo przegrzać albo zwichrować niewłaściwymi klockami oraz zajechać przez zapieczenie tłoczka lub na prowadzeniach klocków.
  24. To chyba zależy jeszcze ile z takiego auta po wypadku zostaje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.