Treść opublikowana przez adadur
-
[B5 1.6] W koncu przyszedł czas by zaprezentować moja A4..:)
tak...z tym ze przednie najjasniejsza folia...mialy byc troszke ciemniej ale nastepnym razem juz bede wiedzial:) rozumiem że boczne szybki +tył - jaki koszt tej przyjemności i kto boisz się że za przednie ci dowód zabiorą?
-
[B5 AFF] pedal hamulca strzela
Tylko demontaż (koła, tarczy hamulcowej) bo od spodu od osi samochodu raczej nic nie zobaczysz bo osłona zasłania, choć spróbowac można.
-
[B5 1.6] W koncu przyszedł czas by zaprezentować moja A4..:)
ładne. Wszystkie szyby są przyciemnione?
-
Chlopaki brać te światła czy nie??
Kurcze faktycznie ładne - jestem przeciwnikiem obstrajania auta, ale te są delikatne i nieco ładniejsze od oryginału
-
[ALL B5] GAZ
Nie jestem oponentem LPG bo sam przejeździłem na gazie kilkadziesiąt tysięcy. Jednak trzeba to podeprzeć sensowną kalkulacją przynajmniej jeśli chcemy zamontować bo jak się kupuje już z LPG to sprawa jasna.
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Witam wszystkoch, OTO MOJA A4 :)
zdaje się że zadbana furka
-
Kierunkowskaz szaleje - wyłącza się bez powodu
Typowa przypadłość w A4! szczególnie w okresie jesienno-zimowo-wiosennym. Wymontuj włącznik awaryjnych, rozbierz go, przeciść styki w przekaźniku. Ewentualnie lekko podegnij jak styk wybity/wypalony. Jeszcxze niedługo ktoś napisze o wolno działających wycieraczkach lub że całkiem stanęły. zamykam
-
[B5 ADR] Przy hamowaniu czasami cos strzela
trudno wyczuć problem i coś wyrokować. Czy aby napewno z hamulców dźwięk dochodzi ... może z silnika (czy masz LPG?). Zdejmij koło obejrzyj hamulce.
-
[B5 2.8Q] Problem z odpalaniem
Sama analiza spalin malo pamaga (zle spalanie to odrazu smrodkiem z rury się objawia). Koniecznie podepnij pod VAGa może nie w ASO (drogo!) ale w dobrym warsztacie spewnością mają (tylko uważaj bo z cena to różnie bywa), albo poszukaj kogoś z trójmiejsciego klubu Audi to za jakies piwko ci zdiagnozuje auto. Swoją droga fajny silniczek i napęd!!! ciekawe jak to jezdzi?
-
Skrzypi przy skrecaniu?!
Przyczyn może byc kilka. Najprawdopodobniej któryś ze sworzni lub osłony, łożyska nad amorkiem. Pod auto i niech ktoś pobuja autem, chwytaj po koleji elementy i powienieneś dojśc co to.
-
witam sklep wraz z montażem car audio w Łodzi poszukuje
Nie jestem z Łodzi ale powiedz czy chcesz tylko rozeznać sie w sklepie czy chcesz coś kupic (co?) i zamontować w aucie?
-
powoli zimówki
Fuldy są przewidziane dla samochodów kompaktowych czyli nieco lżejszych - odradzam. Wiadomo że każdy chce zaoszczędzić a w oponach różniza 20zł to już przy 4 szt. 80zł stąd wiele wątpliwości co wybrać. Uważam że podobnie jak w hamulcach w oponach nie należy zbytnio oszczędzać, optymalny wybór to nie mała sztuka. osobiści polecam firmy: Michelin, Pirelli, Dunlop, Bridgestone, Goodyear i odnośić się do polskich warunków jazdy (dot. Nokian - może i dobre ale w skandynawi)
-
Serwer
Co do koszulek i ramek nie należało by tego porównywać bo poprostu nie każdy chce to mieć niemniej małe odniesienie jest. Co do serwera, rozumiem że sprawa nagli i poprstu nie ma czasu na szukanie. Sponsoring - może przyjąć różnoraką formę a naprawdę dla niektórych koszt takiej reklamy to pikuś a dla nas ratunek. Co do bonusów - nie ograniczał bym dostępu wcale (stawiałbym na rozwój) ... no może poza niktórymi plikami z download
-
powoli zimówki
Odradzałbym sugerowanie sie tymi poradnikami.
-
[ALL] Wymiana wahacza - spostrzeżenia
Dokladnie dokręca sie w pozycji pracy
-
Serwer
No to zrobił się nam problem, jednak trzeba by coś poradzić. Myślę, że podstawą jest zrobienie kalkulacji, tzn taki plan przewidywanego rozwoju forum i tego co może być potrzebne, kosztów. Tu trzeba się odnieść do innych for, które równie intensywnie się rozwijaly (np. AKP, VW, elektroda i inne) i już ten problem mają za sobą. Rozeznać jakie parametry "pożerają" i na podstawie tego określić co potrzebujemy na najbliższe 3-5 lat. Następnie stworzyć zapytanie ofertowe i rozesłać po firmach - może i po zagranicznych (osobiście podpytam kuzyna z niemiec). Po jekiś czasie spłyną oferty, które się porówna i wybierza najlepszą (czasemi może nie najtańszą z perspektywy czasu i rozwoju). Proces ten spewnością potrwa ale na dłuższą metę sprawdzi się w przyszłości. Zdecydowanie jestem za komercyjnym serwerem - wówczas płacimy to i wymagamy. Co do opłat - zamykanie działów itp odradzam!!! forum ma przyciągac nowych ludzi i im służyć, można by pomyśleć o innych rozwiązaniach - reklamach, banerech itp, mogły by one być widoczne dla forumowiczów niezrzutkowych, których zakladam że będzie z 90%. Ponadto można by spróbować przyciągnąć sponsorów - przecież dla pewnych firm są to nic nie znaczące koszty a nam ratuje to życie, potrzeba by tylko ładnie sformułować pismo. Co wy na takie rozwiązania?
-
Kierownica-air bag?
Myślę że ten wątek wyjaśnia problem jak coś to podpytywaj przez PW http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1207 zamykam
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
Wiesz co ... jak nie szkoda ci zniżek możesz to podciągnąć pod AutoCasco - może nawet jak napiszesz podanie to nie zabiorą ci zniżki albo jakiś mniejszy procent bo wartość szkody niewielka.
-
Fabryczne czy dokładane??? (Xenony)
u mnie nie bylo...dopiero z wydrukow z aso sie dowiedzialem Za taką usługę się placi? Czy muszę pokazywac dokumenty samochodu czy może ktoś dla mnie załatwić wydruki o chistorii auta?
-
[ALL B5] Kierunkowskazy problem
Najprawdopodobniej coś z manetką bo w przerywaczu chodzą styki - najwyżej kierunkek sie zawiesi i będzie ciągle sie świecił.
-
domykanie szyb
podejrzawam jakieś uszkodzenie na przewodach ale podepnij jeszcze raz VAGa może ten błąd się pojawi
-
Forum już działa ... co sie stało ?
Fajnie że wkońcu ruszyło
-
[B5 1.9 TDI 110KM AFN]
zdeniu: plecionka - ona od wewnątrz zaspawuje się z czasem i traci możliwość tłumienia drgań - czeka mnie to samo
-
[A4 1.8] - wysokie spalanie .
Spalanie za wysokie. Podepnij VAGa ale zanim to jeszcze posprawdzaj czy nie ma anomali np. w postaci niewłaściwej temperatury czy też duszącego smrodku z rury etc.
-
[B5 AFF] pedal hamulca strzela
Czy opisujesz to żę załącza ci się ABS? Może masz tarcze impulsowe od ABSu zapaćkane i przekałmuje?