Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. tak...z tym ze przednie najjasniejsza folia...mialy byc troszke ciemniej ale nastepnym razem juz bede wiedzial:) rozumiem że boczne szybki +tył - jaki koszt tej przyjemności i kto boisz się że za przednie ci dowód zabiorą?
  2. Tylko demontaż (koła, tarczy hamulcowej) bo od spodu od osi samochodu raczej nic nie zobaczysz bo osłona zasłania, choć spróbowac można.
  3. ładne. Wszystkie szyby są przyciemnione?
  4. Kurcze faktycznie ładne - jestem przeciwnikiem obstrajania auta, ale te są delikatne i nieco ładniejsze od oryginału
  5. Nie jestem oponentem LPG bo sam przejeździłem na gazie kilkadziesiąt tysięcy. Jednak trzeba to podeprzeć sensowną kalkulacją przynajmniej jeśli chcemy zamontować bo jak się kupuje już z LPG to sprawa jasna.
  6. Typowa przypadłość w A4! szczególnie w okresie jesienno-zimowo-wiosennym. Wymontuj włącznik awaryjnych, rozbierz go, przeciść styki w przekaźniku. Ewentualnie lekko podegnij jak styk wybity/wypalony. Jeszcxze niedługo ktoś napisze o wolno działających wycieraczkach lub że całkiem stanęły. zamykam
  7. trudno wyczuć problem i coś wyrokować. Czy aby napewno z hamulców dźwięk dochodzi ... może z silnika (czy masz LPG?). Zdejmij koło obejrzyj hamulce.
  8. Sama analiza spalin malo pamaga (zle spalanie to odrazu smrodkiem z rury się objawia). Koniecznie podepnij pod VAGa może nie w ASO (drogo!) ale w dobrym warsztacie spewnością mają (tylko uważaj bo z cena to różnie bywa), albo poszukaj kogoś z trójmiejsciego klubu Audi to za jakies piwko ci zdiagnozuje auto. Swoją droga fajny silniczek i napęd!!! ciekawe jak to jezdzi?
  9. Przyczyn może byc kilka. Najprawdopodobniej któryś ze sworzni lub osłony, łożyska nad amorkiem. Pod auto i niech ktoś pobuja autem, chwytaj po koleji elementy i powienieneś dojśc co to.
  10. Nie jestem z Łodzi ale powiedz czy chcesz tylko rozeznać sie w sklepie czy chcesz coś kupic (co?) i zamontować w aucie?
  11. Fuldy są przewidziane dla samochodów kompaktowych czyli nieco lżejszych - odradzam. Wiadomo że każdy chce zaoszczędzić a w oponach różniza 20zł to już przy 4 szt. 80zł stąd wiele wątpliwości co wybrać. Uważam że podobnie jak w hamulcach w oponach nie należy zbytnio oszczędzać, optymalny wybór to nie mała sztuka. osobiści polecam firmy: Michelin, Pirelli, Dunlop, Bridgestone, Goodyear i odnośić się do polskich warunków jazdy (dot. Nokian - może i dobre ale w skandynawi)
  12. adadur odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Co do koszulek i ramek nie należało by tego porównywać bo poprostu nie każdy chce to mieć niemniej małe odniesienie jest. Co do serwera, rozumiem że sprawa nagli i poprstu nie ma czasu na szukanie. Sponsoring - może przyjąć różnoraką formę a naprawdę dla niektórych koszt takiej reklamy to pikuś a dla nas ratunek. Co do bonusów - nie ograniczał bym dostępu wcale (stawiałbym na rozwój) ... no może poza niktórymi plikami z download
  13. Odradzałbym sugerowanie sie tymi poradnikami.
  14. Dokladnie dokręca sie w pozycji pracy
  15. adadur odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    No to zrobił się nam problem, jednak trzeba by coś poradzić. Myślę, że podstawą jest zrobienie kalkulacji, tzn taki plan przewidywanego rozwoju forum i tego co może być potrzebne, kosztów. Tu trzeba się odnieść do innych for, które równie intensywnie się rozwijaly (np. AKP, VW, elektroda i inne) i już ten problem mają za sobą. Rozeznać jakie parametry "pożerają" i na podstawie tego określić co potrzebujemy na najbliższe 3-5 lat. Następnie stworzyć zapytanie ofertowe i rozesłać po firmach - może i po zagranicznych (osobiście podpytam kuzyna z niemiec). Po jekiś czasie spłyną oferty, które się porówna i wybierza najlepszą (czasemi może nie najtańszą z perspektywy czasu i rozwoju). Proces ten spewnością potrwa ale na dłuższą metę sprawdzi się w przyszłości. Zdecydowanie jestem za komercyjnym serwerem - wówczas płacimy to i wymagamy. Co do opłat - zamykanie działów itp odradzam!!! forum ma przyciągac nowych ludzi i im służyć, można by pomyśleć o innych rozwiązaniach - reklamach, banerech itp, mogły by one być widoczne dla forumowiczów niezrzutkowych, których zakladam że będzie z 90%. Ponadto można by spróbować przyciągnąć sponsorów - przecież dla pewnych firm są to nic nie znaczące koszty a nam ratuje to życie, potrzeba by tylko ładnie sformułować pismo. Co wy na takie rozwiązania?
  16. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Myślę że ten wątek wyjaśnia problem jak coś to podpytywaj przez PW http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1207 zamykam
  17. Wiesz co ... jak nie szkoda ci zniżek możesz to podciągnąć pod AutoCasco - może nawet jak napiszesz podanie to nie zabiorą ci zniżki albo jakiś mniejszy procent bo wartość szkody niewielka.
  18. u mnie nie bylo...dopiero z wydrukow z aso sie dowiedzialem Za taką usługę się placi? Czy muszę pokazywac dokumenty samochodu czy może ktoś dla mnie załatwić wydruki o chistorii auta?
  19. Najprawdopodobniej coś z manetką bo w przerywaczu chodzą styki - najwyżej kierunkek sie zawiesi i będzie ciągle sie świecił.
  20. podejrzawam jakieś uszkodzenie na przewodach ale podepnij jeszcze raz VAGa może ten błąd się pojawi
  21. Fajnie że wkońcu ruszyło
  22. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    zdeniu: plecionka - ona od wewnątrz zaspawuje się z czasem i traci możliwość tłumienia drgań - czeka mnie to samo
  23. Spalanie za wysokie. Podepnij VAGa ale zanim to jeszcze posprawdzaj czy nie ma anomali np. w postaci niewłaściwej temperatury czy też duszącego smrodku z rury etc.
  24. Czy opisujesz to żę załącza ci się ABS? Może masz tarcze impulsowe od ABSu zapaćkane i przekałmuje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.