Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Pewnie możesz nierdzewną rurę kupić też w hurtowni z metaliami jub sklepie z hydraliką przemysłową
  2. jeśli masz domykanie szyb to szyber też sie powinien domykać. Co do problemu to możę coś sie stało z silniczkiem szeberdachu.
  3. Chyba kolega się nie zapoznał co tam są za produkty i nie ma pojęcia o klejacha - nie mówimy tu o poksylinie czy super glue!!!
  4. to co za klocki miałeś ? żeby tych śrub nie było pewnie jakieś żemiosło ja tam miałem przy swoich REMSA (DELPHI) i wydaje mi się że powinny być przy każdych poządnych klockach Ja zakupiłem oryginalne klocki i śrub tych nie było - może zakupuje się osobno. Ale jest inny sposób otóż śruby te wkręcane sa na klej do gwintów - zatem potrzena ze 3 ml. niebieskiego Loctitle i sprawa załatwiona bez nowych śrub.
  5. wejdz tutaj: http://www.loctite.pl/int_henkel/loctite_pl/index.cfm powinieneś znaleśc odpowiedni produkt do przyklejenia tego
  6. Mi w dieslu też ni kropelka nie poleci a w benzyniakach woda sie bierze z różnych powodów. Teoretycznie istnieje możliwość zatanakowania na stacji niemal czytej wody bo w zbiornikach zakopanych pod ziemią wytrąca się para i skrapla i jeśli jest już pusty to wody możę być jej całkiem sporo. Podobne zjawisko zachodzi w zbiorniku samochodu, stąd też przy LPG zaleca sie mieć więcej niż rezerwę i co jakiś czas ją przepalić. Wieć też tak nie pisoczcie na stacje paliwo bo czasem to czysta fizyka swoje robi.
  7. (Do diesla) za kat. z rurą (bo to całość) Bosala w 1 tyś zł się znieścisz.
  8. Nie polecam wymiany pojedyńczego wahacza ... jak górny to wymianiasz parę z danej strony + śruba w jarzmie. Z twoich objawów wynika że to góra puka.
  9. Wracajac do pytania kolegi. Najprawdopodobniej masz przegrzane tarcze i się skrzywiły. zdejmij koło obejrzyj je dokładnie jeśli maja ciemne przebarwiania na powierzchni ciernej, a tymbardzije pęknięcia to już nie musisz prosić nikogo o sprawdzanie tylko szykować sie na zakup nowych.
  10. Spewnością ale w motorku 180KM a nie 150KM.
  11. jak się chce słuchać pięknego dżwieku V6 :roll: to trzeba płacić nie ma nic za darmo :mrgreen: Dokladnie ja z powodu kosztow i nieciekawej opini o 2,5 TDI pomimo że auta były bardzo ciekawe to omijałem z daleka wzdychając czemu to nie 1,9.
  12. adadur odpowiedział(a) na pk temat w Układ Jezdny
    Nie każde A4 miało czujniki bynajmniej do 2 liftu. Zdejmij kółko zobacz czy masz tam przewody (jeden od ABSu drugi od klocków) no i czujniki są tylko na przodzie z tyłu nie było.
  13. Z ALUfelgami zimą wszystko jest OK do czasu kiedy zarysowanie jest na tyle duże że załapie korozję - wówczas w Alusach postępuje ona naprawę szybko (zależy to jeszcze od rodzaju stopu)
  14. adadur odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Tak więc Panowie, moim zdaniem nie chodzi tutaj o jakiś nadajnik znajdujący się w Niemczech, a o poczciwy RDS. Niektóre radia (nie wiem czy nie wszystkie) z RDS'em mają funkcję automatycznego nastawiania aktualnego czasu. Co do tej małej antenki na wyświetlaczu, myślę, że pojawia się ona jedynie w przypadku kiedy dysponujemy oryginalnym radiem (i oczywiście instalacją) - oznacza to, że zegarek nastawia się według danych o aktualnej godzinie, przesyłanych z radia, które z drugiej strony odbiera taka informację właśnie poprzez RDS. Chyba troche zagmatwałem, ale o RDS'ie chyba nie musze Wam tłumaczyć... Kompletne bzdury kolega pisze, nie mam radia Audi a RDS nie ma nic do tego bo sygnal to fale długie a odbiernik jest gdzieś w aucie - brakowało mi tego skrótu ale to DCF77 sygnał obejmuje niemal cała Europę, wiem że jak się poszpera po necie to dużo o tym jest materiałów. Ewentualnie szukać Frankfurt - zegar atomowy.
  15. hehehe dokładnie jak w lipcu robiełem hamulce z tyły też używałemklucza od szlifierki kątowej hehhee [ Dodano: 2006-08-23, 09:20 ] opalarka - trzeba było tak odrazu
  16. nagrzewarki - coś bliżej? chyba nie palnik hehehehe A tak właściwie dobre klucze (niewyszczerbiony) załatwi sprawę, no i śruby też nie zjechane. Dobrze mocować klucz i nie bać się szarpać by odkręcić.
  17. Dokładnie przypatrz sie dymkowi zaraz po uruchomieniu auta, diesel trochę dymi ... no tylko że nie na niebiesko.
  18. adadur odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    po 2 lifcie raczej standard.
  19. Pierwszy link rob dał stara wersję teraz obowiązuje Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 24 listopada 2003 r. ichyba do tygo podał drugie linki podobnie mają to tutaj: http://www.prawodrogowe.pl/varia/2003_208_2023.html
  20. adadur odpowiedział(a) na robertzmudzki temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Też mi się podobają te felgi ... szkoda że na naszych drogach nie da sie na takich poruszać
  21. Proste ... już małe zarysowanie falgi zimą może oznaczać początek jej "śmierci"
  22. niebieskawo-biały dymek to kolor salonego oleju ... napewno ci go nie ubywa?
  23. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Klimatronik nie tylko się wyłącza lub redukuje nadmuchy przy butowaniu auta ale jak silnik jest nie rozgrzany redukuje klimę i stopniowo wchodzi do pracy.
  24. adadur odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    gdzieś już było to szczegolowo opisywane. Zegarek nie satelitarny ale radiowy, sygnał obejmuje niemal całą Europę a nadawany jest z Niemiec wiorąc wskazania z zegara atomowego. jeśli na wyświetlaczu przy zegarku pali ci się wieża to jest nastawiany automatycznie można też przejść na tryb manualny.
  25. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    mam wrażenie że kolega zabiera się za zbyt ambitne przeróbki. Co do alternatora to słyszałem gdzieś że w niektórych democarach domontowują dodatkowy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.