Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Nie widzę by kolega napisał że pękl pasek Rozumiem że teraz wszystko się kręci a klima nie chlodzi. To zdejmij dekielek na sprzęgle kompresora - sprawdź stan sprzęgla - jeśli gumki się posypały kompresor staną z jakiegos powodu (zatarł się) jeśli będa całe dobrze bedzie podpiąc VAGa
  2. No ja mam właśnie takie objawy ... dość precyzyjnie przy 140 km/h odcina dopływ zimnego powietrza - słychać jakby klima mieliła te powietrze gdzieś w środku ale nie wydobywa sie z kratek - zejdę z prędkości i momentalnie chłodny wiaterek, są to dość gwałtowne zmiany - narastają wraz z różnica temp. wewnątrz i na zewnątrz. Podobnie jak jadę ponad 140 "odetnie" zimy nadmuch i wcisnę obieg zamknięty to wieje chłodem ... co może być powodem - klapa czy silnik, jaki symbol.
  3. Latem jadę do UK. W lapach wrzucone projektory z B8 - czy mają one opcję przestawienia na UK?
  4. Jestem jutro na Śląsku ... ktoś zajedzie na spota?
  5. Pozdrowienia dla klubowicza z granatowej audi a4 b6 avant parkujace pod brama do EC Bedzin. Jestem sluzbowo w EC.
  6. adadur odpowiedział(a) na adadur temat w Audi A4 B6/B7
    No nic pozostaje mi szukać stabilizatora 8E0511409AQ
  7. adadur opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Zauważyłem że nie tyle pada mi taka tulejka plastykowa nakładana oryginalnie na stabilizator (patrz podobny temat: ) W podczepionym temacie odt. stabilizatorów jest: B6 1BA/BR - 16mm B6 1BE/BV - 18mm S4 B6 1BD - 20mm B7 1BA/BR - 16mm B7 1BA/BR (8E0-6-200 001>>*) - 18mm B7 1BE/BV - 18mm S4 B7/RS4 - 20/22mm Mam prośbę - czy stabilizator o numerze 8E0511409AQ faktycznie jest od wersji S-line o średnicy 18mm z B6. Jeśli nie ten to jaki? Czy te od B7, które niby mają średnice 18 mm pasują - jakie maja oznaczenia ktoś wie? jeśli ktoś już by sprawdzał (w ETKA) to prośba niech zwróci uwagę na łączniki czy są takie same. Na większy nie chcę zbytnio przechodzić bo zakładam, że wiąże się to z wyminą łączników - są ok i nie chce ruszać.
  8. Widzę brak wprawy ... znajdź opcje trasy (pod prawym górnym przyciskiem) - wyłącz opcję nawigacji przez punkty pośrednie i będzie ok. Panowie spotkaliście się z czymś takim - niedawno odpaliłem nowe mapy, w moim regionie uruchomiono nową ekspresówkę w listopadzie 2018 i co ciekawe jest ta droga w mapach ale navi nie wytycza po niej trasy?!?!?!
  9. Mam od 5 sezonow przed nimi kolejne. Bardzo dobry uchwyt. Przetestowany na roznych drogach. Z rowerami staram sie jezdzic 100...120 ale zdarzylo sie w porywach i 140. Przy ori belkach raczej ciezko bedzie zapodac 4 rowery. Wg mnie troszke brakuje i tu zamienniki z 10cm szersze mogly by juz pozwolic na 4. Uchwyty wykonane bez zarzutu. Latwo sie je przestawia na lewa czy prawa strone. Szybko montuje i bardzo pewnie. Do tego sa wzglednie ciche.
  10. Swego czasu - juz ładne kila lat temu wyruszyłem mniej więcej w taką trasę (wyszło ok. 6500 km) w ok 3 tygodnie: E-g - Wałbrzych - Praga - Norymberga - Ingolstadt - Monachium - Ga-Pa - Alpy (przełącz Solden, langenfeld) - wyjazd przełęczą tylko w okresie letnim w stronę Włoch - Dolomity - Cortina d’Ampezzo - Wenecja - wybrzeżem do okolic Rimini - w poprzek buta przez Toskanię, Florencję do Pizy - (niestety czasu na Rzym zbrakło wówczas) - z Pizy Lazurowym wybrzeżem włoskim a potem francuskim Genua San Remo Monaco Nicea Cann do Saint-Tropez, zmiana kierunku na pólnoc Genewa Lozanna - Brienz - Lucerna - Zurych - Strasburg - Luxemburg - Kolonia - E-g Zapodasz google maps i podgląd trasy masz ... masz świetny pomysł naprawdę polecam się przyłożyć do wycieczki bo pozostawi wiele wspomnień. Co bym osobiście zmienił i na czym się skupił w twojej wyprawie: 1. Jeśli jechać w stronę Albanii to Budapeszt - Macedonia (Skopie - polecam specyficzne miasto) - Albania - Grecja wybrzeże i do Aten, w powrotnej drodze Saloniki - Bułgaria (np. złote piaski) 2. Obrał bym kierunek Budapeszt - Zagrzeb - Lubiana - Triest - Wybrzeżem do Wenecji (polecam miejscowości Fusina lub punta sabbioni i rano wypad stateczkiem do Wenecji - powrót wieczorem), z Włoch polecam Toskanię (Florencja) no i widzę chciałeś do Rzymu (niżej bym nie zjeżdżał) - w drodze powrotnej Alpy Jazda we Włoszech to mordęga - prędkość średnia znacząco spada, jazda przez góry (o ile to nie autostrady) podobnie idzie powoli ale nie z uwagi na duży ruch tylko częste postoje z powodu widoków i klimatyczne miejscowości. Aby wyjazd nabrał koloru - warto ograniczyć autostrady do minimum. Jeździsz audi ... naprawdę gorąco polecam ci odwiedzić audi Forum w Ingolstadt i zwiedzanie muzeum oraz fabryki https://www.audi.de/de/foren/de/audi-forum-ingolstadt/audi-museum-mobile/erlebnisfuehrungen.html Co do ubezpieczenia to rozważ turystyczne na dany okres oraz jakieś lepsze AC - porównaj internet ze swoim agentem ubezp. pamiętaj o bezpieczeństwie swoim i swego mienia - auta, włamania zdarzają się wszędzie ale turystyczne miejscowości przyciągają złodziejaszków.
  11. Ciezki temat kolego bo nie wstawisz drzwi technicznych bo od strony czesci mieszkalnej beda wygladaly do d. Rozejrzyj sie za drzwiami hotelowymi maja wysrubowane parametry na ktorych tobie zalezy
  12. Opony powinny starczyc na 4...5 lat to rocznie ile cie te opony wyjda?
  13. Czyli kazde auto od euro 4 w gore ma miec zielona naklejke a te z euro 3 żółtą
  14. Czy roczne auto z dieslem Euro 6 wymaga jakiejkolwiek naklejki w niemieckich miastach, w krorych sa strefy eco? Kogo dotyczy zielona naklejka z 4?
  15. Czy możecie polecic podadzke epoksydowa ... do zastosowania w piwnicy ale mysle o takiej dosc odpornej na scieranie raczej takie jak te do garaży.
  16. Ta varta to to samo co Bosch silver 5 i sa to przyzwite wyroby choc slyszalem ze Bosch to teraz nie to samo co pare lat temu ale z ta firm czesto takie ploty kraza i trudno sie do tego odniesc a nie sadze by zmieniali technologie na nie korzysc ... naprawde nie obawiaj sie tez polskich producentow
  17. W oznaczeniu IP pierwsza cyfra oznacza ochrone przed plylem -im wyzsza tym lepsza ochrona przed drobnym pylem. Druga cyfra dotyczy ochrony przed wnikaniem wody. Do ogrodu gdzie moze byc wplyw warunkow atmosferyczny oraz zalewania od podlewania dal bym cos na poziomie IP 67
  18. A więc nie gdybałem długo ... nowy akumulator w aucie ... zanim kupiłem zadzwoniłem do ASO ale cena ori 900zł mnie zniechęciła... Sprzedawca polecał Tuborga Gold 77Ah (prąd rozruchowy 820 A !!! bardzo wysoko)- polski wyrób, sprzedają od dłuższego czasu i klienci chwalą, 3 lata gwarancji, byłem już zdecydowany ... ale w sklepie dojrzałem na półce Molla M3 75Ah (prod rozruchowy 680 A) - podniosłem oba - nie odczułem różnicy w wadze. To poprosiłem o sprawdzenie napięcia i prądu rozruchowego, powiedziałem który wypadnie lepiej tego wezmę ... Tuborg miał ponad 12,8 V i miernik wskazał ponad 780 A na rozruch, mol miał 12,59 V i ... rozruch 780 A !!! - gdzie producent podaje 680 ... WOW! ... cena Tuborga 370 ... ale za 470 kupiłem MOLLa ... na aucie po odpaleniu włączeniu odbiorników i ponownym sprawdzeniu prądu rozruchowego aku pokazało ... 820 A ... uznaję że to bardzo trafiony zakup mimo stówki więcej wydanej. Stary aku ... Bosch silver S5 był z 2012r. wymieniałam w w zimę 2012/2013 ... 6 lat ... hmmm uznał bym to za przyzwoity wynik. Co ciekawe sprzedawca zdecydowanie odradził Moll Kamina ... to budżetowa seria Molla, która nawet nie jest produkowana w Niemczech ... za te pieniądze wolał bym coś markowego - polskiego, jak Tuborg, ZAP czy Jenox.
  19. Panowie jaki akumulator polecacie bo na zimę muszę coś kupić.0 4-5 lat temu kupiłem Bosch silver 5 77Ah/780A i już padł praktycznie, bo nawet w okresy przedzimowe nie podoła - w sklepie polecili mi jakieś polskie (nazwy nie pamiętam) ponoć tanie i bardzo dobre - odradzają Boscha i Vartę ... to co? Moll czy coś inego?
  20. Ciekawe ... zauważam podobną sytuację w przypadku Vredestein Sessanta (obecnie już niszowa i chyba wyszła z produkcji) w stosunku do Vredków Satin (nowszy model opony) tu też rant jest jakby troszkę mniejszy ale absolutnie nie ma co narzekać
  21. Też przdało by się odświerzyc mapy w RNS-E ale chyba poczekam już na edycję 2019 A tak właściwie sa jeszcze te mapki z fotoradarami z 3 lata temu takie miałem?
  22. Pod Win 7 nie poszedł ... raczej kabel uwalony ... możecie polecić kogoś kto by go zreanimował?
  23. Wracam do tematu (urlop i te sprawy....) ... zrobiłem to podpisywanie sterowników i nic to nie zmieniło ... Myślę, że zostało mi tylko sprawdzenie na innym kopie z systemem Win 7 lub Win 8.1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.