Treść opublikowana przez adadur
-
Jakie ma być ładowanie ?
Prąd lądowania 14,4 to nominał i wytyczna Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Kompletny zanik prądu
Wrzuć multimetry do auta jeśli się powtórzy maską w górę i zmierz prąd bezpośrednio na naciskach aku. Jeśli tam spada poniżej (chyba) 9,5 V to auto umiera. Napisz nam w jaki sposób radzisz sobie z autem by znów odpalił. Ladujesz aku, odprawiasz jakieś czary i bywa że zaskakuje... Wg mnie następuje zwarcie ... Ale na przewodach wychwytywal by to bezpiecznik i tak myślę czy aku nie ma wewnętrznego zwarcie... tylko dziwne bo cyklicznie. Ciekawy masz ten problem Ps. Wieki temu jeżdżąc dużym fiatem miałem taki przypadek że wyjeżdżając w dziurę podskoczyl aku bo nie było zamocowany, dotknął maski i zrobiło zwarcie że cała elektryka padła na chwilę Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Brak lewego tylnego światła stopu
Podłączył z drugiej strony to raczej nie żarówka ni nic w obrebie lampy. sprawdź napięcie na wtyczce dalej to wiazka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Wyrwany kabel pod silnikiem, od czego?
Po tej stronie pasowało by na poduszkę silnika Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Kolego czytaj kilka postów wczesniej... polecam vredestein satin spisują się super kwietniu dałem niecałe 1620 zł super guma i wymienione przez ciebie bije na głowę Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Manetki z tempomatem i moduł do nich z b7 do b6
A bo sztuka to jeszcze wiedzieć czego sie chce [emoji6][emoji16] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Manetki z tempomatem i moduł do nich z b7 do b6
Ale po co ci modul? Kupujesz manetke kodujesz i masz full fisa Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Światła cofania świecał się cały czas PILNE !
Nie znam jakich parametrów olej zalewa aso ale korzystniejszy wydaje się 75W90 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Światła cofania świecał się cały czas PILNE !
Oleju e skrzyni nie ruszaj jesli nic sie nie dzieje. Światła sie świeca bo padł ci czujnik wstecznego. W manualu jest skręcamy na boku skrzyni po stronie pasazera. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Sava intensa mialem jak wprowadziłem auto ... naprawde przyzwoite opony Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Nie znam gumy ale jesli chcesz takie R20 to trudno będzie w tej cenie znaleźć... nie każdy produkuje juz takie rozmiary BTW: sam bieżnik troche przestarzalego typu Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Audi Navigation
Linku zabrakło? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
brak świateł mijania i drogowycgh z prawej strony oraz brak bezpieczników
Zanim jeszcze moduł bedziesz wygrzebywal sprawdź czy idzie napięcie na lampę czy sa napięcia na wtyczce do lampy. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z Xenonem, Co nawaliło?
[emoji106] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z Xenonem, Co nawaliło?
Barwa twoj wybór ale sugeruje nie przesadzać 4300-4500 to bardzo dobre białe światło - barwy dziennej wszystko wyżej idzie w niebieski. Sprawdzone palniki kupisz tu na forum. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z Xenonem, Co nawaliło?
Kup palniki Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania - długi pisk
Jak wbijasz wsteczny i masz dlugo sygnał to sterownik zgłasza blad ... W pierwszej kolejności uwalają sie czujniki bo to bardzo prosty układ ... czujnik moze byc w trakcie zgonu A to że układ dziala dojeżdżają do przeszkody to moze dlatego że sąsiedni dziala. Najlepiej spr to na balu jak nie to jak pisałem... można użyć kilka czy cos takiego by drugi czujnik nie złapał Ale jak nie możesz połączyć się że sterownikiem to moze cos nie tak z nim lub wiazka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Alarm w a4 b6
Primo to odszukaj centralke... powinieneś dojść co masz pod nią podpięty standardy to czujniki ultradźwiękowe pewnie wiszą gdzies przy słupkach extra to czujka przechyłu auta jesli centralka tego nie ma. Alarm wyzwala ktorys i czujnik lub niskie napięcie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Czujniki parkowania - długi pisk
Włącz zapłon... wbij wsteczny bieg ... stan z tyłu auta tak by czujniki nie pisały... przykładach cos kolejno do każdego czujnika ... ja obstawiam że jeden z 4 padł [emoji6] Choć zawsze to na vagu mozna potwierdzic Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Rns-e i multimedia przez BT
Wątpię by po bt rns cos obsłużył ... wyprowac aux moze Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Alarm w a4 b6
Ciesz sie ze syrena dziala... [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] Powaga bo padaja nagminnie. Podepnij vaga i zobacz co tam pokaże Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Po 5 sezonach na vredkach sessanta 235/40R18 przyszedl po zimie czas na zmiane. Troche poszukiwan ale decyxja padla na ... vredki satin 235/40R18 ... wybór mega trafony ... komfort lepszy nieco cichsze lepsze prowadzenie w zakrecie tylko w deszczu ustepuja sessantom ... a spalanie wydaje sie tez ma plus ale to mnie naj mniej intersuje akurat. Polecam szczególnie ze dobra cena bo za kpl. zapłaciłem po niewielkim rabacie nieco 1600 zl a przewija tu sie wiele opon ale akurat te pomijacie. A dodam jeszcze bo niektórych interesuje rant ochronny ... w sesanciewygladal przyzwoicie a byl on pokaźny i wyraznie wystawal z felgi 8j dobrze ja odsłaniając a w satin jest mniejszy wyglada lepiej ale ochrony mniej ... cos za coś [emoji6] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z Xenonem, Co nawaliło?
Mialem tak samo ... kup nowe żarniki Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Kto pomoże
Dokładamy chinski xenon to tandetna rzezba! ... i probememy z policja i przegladami. Podejdź konkretnie i rozpocznij temat od szukania zderzaka ze spryskami ... oczywiście i reszty czyli wiekszego zbiorniczka na płyn czujników poziomu itp ... oraz same lampy - xsenon plus zwane bixsenonem ze srodkami z b8. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pozdrawiam ziomka z czarnej b6 s-line z dymionymi lampami z tylu, blachy SC. Widziany dzis w Dźwirzynie nad morzem. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka