Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Prąd lądowania 14,4 to nominał i wytyczna Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  2. adadur odpowiedział(a) na tom5151 temat w Audi A4 B6/B7
    Wrzuć multimetry do auta jeśli się powtórzy maską w górę i zmierz prąd bezpośrednio na naciskach aku. Jeśli tam spada poniżej (chyba) 9,5 V to auto umiera. Napisz nam w jaki sposób radzisz sobie z autem by znów odpalił. Ladujesz aku, odprawiasz jakieś czary i bywa że zaskakuje... Wg mnie następuje zwarcie ... Ale na przewodach wychwytywal by to bezpiecznik i tak myślę czy aku nie ma wewnętrznego zwarcie... tylko dziwne bo cyklicznie. Ciekawy masz ten problem Ps. Wieki temu jeżdżąc dużym fiatem miałem taki przypadek że wyjeżdżając w dziurę podskoczyl aku bo nie było zamocowany, dotknął maski i zrobiło zwarcie że cała elektryka padła na chwilę Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  3. Podłączył z drugiej strony to raczej nie żarówka ni nic w obrebie lampy. sprawdź napięcie na wtyczce dalej to wiazka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  4. Po tej stronie pasowało by na poduszkę silnika Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  5. Kolego czytaj kilka postów wczesniej... polecam vredestein satin spisują się super kwietniu dałem niecałe 1620 zł super guma i wymienione przez ciebie bije na głowę Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  6. A bo sztuka to jeszcze wiedzieć czego sie chce [emoji6][emoji16] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  7. Ale po co ci modul? Kupujesz manetke kodujesz i masz full fisa Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  8. Nie znam jakich parametrów olej zalewa aso ale korzystniejszy wydaje się 75W90 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  9. Oleju e skrzyni nie ruszaj jesli nic sie nie dzieje. Światła sie świeca bo padł ci czujnik wstecznego. W manualu jest skręcamy na boku skrzyni po stronie pasazera. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  10. Sava intensa mialem jak wprowadziłem auto ... naprawde przyzwoite opony Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  11. Nie znam gumy ale jesli chcesz takie R20 to trudno będzie w tej cenie znaleźć... nie każdy produkuje juz takie rozmiary BTW: sam bieżnik troche przestarzalego typu Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  12. adadur odpowiedział(a) na Matthew McBoro temat w Audi A4 B6/B7
    Linku zabrakło? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  13. Zanim jeszcze moduł bedziesz wygrzebywal sprawdź czy idzie napięcie na lampę czy sa napięcia na wtyczce do lampy. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  14. [emoji106] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  15. Barwa twoj wybór ale sugeruje nie przesadzać 4300-4500 to bardzo dobre białe światło - barwy dziennej wszystko wyżej idzie w niebieski. Sprawdzone palniki kupisz tu na forum. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  16. Kup palniki Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  17. Jak wbijasz wsteczny i masz dlugo sygnał to sterownik zgłasza blad ... W pierwszej kolejności uwalają sie czujniki bo to bardzo prosty układ ... czujnik moze byc w trakcie zgonu A to że układ dziala dojeżdżają do przeszkody to moze dlatego że sąsiedni dziala. Najlepiej spr to na balu jak nie to jak pisałem... można użyć kilka czy cos takiego by drugi czujnik nie złapał Ale jak nie możesz połączyć się że sterownikiem to moze cos nie tak z nim lub wiazka Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  18. adadur odpowiedział(a) na Mrmagiso69 temat w Audi A4 B6/B7
    Primo to odszukaj centralke... powinieneś dojść co masz pod nią podpięty standardy to czujniki ultradźwiękowe pewnie wiszą gdzies przy słupkach extra to czujka przechyłu auta jesli centralka tego nie ma. Alarm wyzwala ktorys i czujnik lub niskie napięcie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  19. Włącz zapłon... wbij wsteczny bieg ... stan z tyłu auta tak by czujniki nie pisały... przykładach cos kolejno do każdego czujnika ... ja obstawiam że jeden z 4 padł [emoji6] Choć zawsze to na vagu mozna potwierdzic Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  20. Wątpię by po bt rns cos obsłużył ... wyprowac aux moze Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  21. adadur odpowiedział(a) na Mrmagiso69 temat w Audi A4 B6/B7
    Ciesz sie ze syrena dziala... [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] Powaga bo padaja nagminnie. Podepnij vaga i zobacz co tam pokaże Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  22. Po 5 sezonach na vredkach sessanta 235/40R18 przyszedl po zimie czas na zmiane. Troche poszukiwan ale decyxja padla na ... vredki satin 235/40R18 ... wybór mega trafony ... komfort lepszy nieco cichsze lepsze prowadzenie w zakrecie tylko w deszczu ustepuja sessantom ... a spalanie wydaje sie tez ma plus ale to mnie naj mniej intersuje akurat. Polecam szczególnie ze dobra cena bo za kpl. zapłaciłem po niewielkim rabacie nieco 1600 zl a przewija tu sie wiele opon ale akurat te pomijacie. A dodam jeszcze bo niektórych interesuje rant ochronny ... w sesanciewygladal przyzwoicie a byl on pokaźny i wyraznie wystawal z felgi 8j dobrze ja odsłaniając a w satin jest mniejszy wyglada lepiej ale ochrony mniej ... cos za coś [emoji6] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  23. Mialem tak samo ... kup nowe żarniki Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  24. adadur odpowiedział(a) na Damiano93 temat w Audi A4 B6
    Dokładamy chinski xenon to tandetna rzezba! ... i probememy z policja i przegladami. Podejdź konkretnie i rozpocznij temat od szukania zderzaka ze spryskami ... oczywiście i reszty czyli wiekszego zbiorniczka na płyn czujników poziomu itp ... oraz same lampy - xsenon plus zwane bixsenonem ze srodkami z b8. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  25. Pozdrawiam ziomka z czarnej b6 s-line z dymionymi lampami z tylu, blachy SC. Widziany dzis w Dźwirzynie nad morzem. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.