Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. Tonik, lepiej poszukaj jakiejś osłony i załóż, bez niej wszystko pod maską się niepotrzebnie brudzi.
  2. majkel_majki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Koledzy, to jest normalny objaw przy pracującej klimatyzacji, wystarczyło poszukać
  3. Wyrzucać nie musisz, korzystaj bo nic ci nikt nie zrobi. Natomiast dystrybutor rozprowadzający toto mógłby mieć kłopoty.
  4. Niestety, nie jest legalny.
  5. W tym warsztacie to panu mechanikowi chyba się coś poj***** W okolicach Wawy słyszałem sporo dobrego o zakładzie w Nadarzynie, spróbuj tam
  6. Sprawdź czy w ogóle masz plastikowe ślizgi w nogach foteli tam gdzie jeżdżą w prowadnicach i czy jest tam choć odrobina smaru i w jakim stanie jest centralny ślizg na środku przy mechanizmie ryglowania fotela po przesunięciu.
  7. Jak najbardziej jest możliwa, w poprzednim audi chyba z 5 razy wymieniałem wkładkę zamka bo sznury wyjątkowo sobie go upodobały do prób kradzieży
  8. Niech dobry ślusarz wstawi ci nową wkładkę zamka w drzwi, dopasowaną do twoich kluczyków, zmień całą kasetę klamki, schowek wymień i go nie zamykaj na przyszłość bo to żadne zabezpieczenie dla zawartości jak widać
  9. Zacznij od podłączenia VAG-a, chociaż obawiam się że to uszkodzone sprzęgło.
  10. Guregoru, kiedy temperatura powietrza jest w granicach 24 stopni i świeci słońce to szyba trzyma temperaturę powietrza czy się nagrzewa ? Jaką temperaturę masz w samochodzie po dłuższym postoju w takich warunkach, 24 stopnie czy cieplej? W dodatku jak Kolega pisze szyba była wymieniana, wystarczy, że źle ją wkleili i w końcu poszła, a polanie wodą to być może był po prostu zbieg okoliczności. Zobaczymy co powiedzą fachowcy.
  11. Polałeś rozgrzany na słońcu samochód zimną wodą ze szlaucha i szyba po prostu nie wytrzymała szoku termicznego. Inaczej trudno mi to wytłumaczyć.
  12. Po co wycinać sprawy katalizator w aucie z niskim przebiegiem, może jeszcze uj wie ile mocy od tego przybędzie ? Po coś innego ten katalizator jest montowany niż żeby go wycinać, potem jedzie prawie nowe auto a z rury śmierdzi jak stary grat i truje wszystkich/ wszystko wokoło moja rada Kolego, zostaw jak jest bo jest ok.
  13. Cartur jest ok jeżeli chodzi o regenerację turbiny, ale nie masz jeszcze pewności, że to ona jest winna. Pierwsze kroki skierowałbym do warsztatu.
  14. Jak chcesz mieć zrobione dobrze w bdg to podjedź do Tobolskiego albo do Raf-Maru, tyle że tam dobrze cię skasują za naprawę.
  15. Wszystko czego nie zaaplikujesz bezpośrednio na parownik to ściema na chwilę i wyrzucanie pieniędzy. Też kiedyś użyłem takiej puszeczki, skutek- lepkie plastiki i poplamiona tapicerka w okolicy działania tego ustrojstwa, a popachniało może z tydzień, odradzam
  16. Brawo, brawo :oklaski: jesteś chyba pierwszy na forum, który naprawiał skrzynię samodzielnie, a na pewno pierwszy, który to udokumentował. Jak widać wystarczy trochę samozaparcia, w końcu skrzynię w fabryce składają ludzie nie kosmici
  17. Obstawiałbym zużyty konwerter, jeżeli nie ma błędów w sterowniku. Poza tym jak wyżej, nie ten dział.
  18. Numer części, producent (Denso) i model sprężarki (6seu12c).
  19. Lepiej kup sobie tłumik przelotowy w miejsce tej strumienicy.
  20. Według mnie powinien chodzić na wolnych obrotach po włączeniu klimy i w razie potrzeby zwiększyć. A2 ma też jeden elektryczny i właśnie tak się zachowuje, niech mnie ktoś poprawi jak źle mówię
  21. Tam gdzie w okolicach podszybia przewody od klimy wchodzą w gródź masz 2 zawory, za 1 z nich jest rozkręcane połączenie i tam jest dysza. Nie wolno nic tam grzebaćprzy pełnym układzie.
  22. majkel_majki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    I bardzo dobrze, gratulacje
  23. To zależy od wielu czynników, m. in. obciążenia, wciśnięcia pedału gazu, stylu jazdy kierowcy.
  24. W tiptroniku w B5 nie ma sport, w B6 jest sport.
  25. majkel_majki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Hurtownie motoryzacyjne czy Intercars, czy inny w twojej okolicy muszą mieć taki olej na stanie, nie ma siły. Na allegro jeżeli jest zapieczętowana bania 20 litrów to też nie masz się czego bać myślę, ale twoja decyzja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.