Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majkel_majki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majkel_majki

  1. Jeżeli odprysk nie jest większy niż moneta 5- złotowa to można naprawiać, przynajmniej tak twierdzi JAAN Autoglass to czy szyba jest nowa, czy stara nie ma znaczenia.
  2. Nie znajdziesz plusa, musisz pociągnąć nowy plus i masę do sterowania fotelem.
  3. Ten brązowy przewód z czerwonej kostki to jest masa dla poduszek, w żółtej masz zapewne 2 kable, ten z czerwonej to jest 3 kabel dla airbagów.
  4. Ja bym tylko sprawdził sterownik czy są błędy klap, jeżeli nie ma to nie szukać dziury w całym
  5. majkel_majki odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    Mi pasuje
  6. Sęk w tym, że te przy chłodnicy zazwyczaj puszczają razem z gwintem.
  7. W takim razie do wymiany będzie jeszcze osuszacz i zróbcie dobrą, długą próżnię żeby pozbyć się wilgoci.
  8. Czynnik koniecznie musi być odciągnięty, a gwint na 80% pójdzie przy odkręcaniu, chyba że zrobicie to bardzo deliktanie.
  9. Pamiętam, że na forum był opisywany problem z AFN po przekładce skrzyni, który miał spore problemy z jazdą, ciekawe czy doszli z tym do ładu :gwizdanie: Poza tym nie wiem czy założenie do swojego auta, które chce się w profesjonalny sposób przerobić nowego sprzęgła z kołem zamachowym zamiast śmietnika wyciągniętego zapewne z angola to jest coś dziwnego, dla mnie to byłoby zupełnie normalne i nie wiem jaki to ma związek z jeżdżeniem do ASO.
  10. skrzynia z kompletnym sprzęgłem i wszystkimy potrzebnymi rzeczami wynosi mnie 1400zł (już zamówiłem). W tej cenie dostaniesz pewną skrzynię, nowe sprzęgło i dwumasę ?
  11. Olej się gotuje, ciekawe 120- 130 stopni to normalna temperatura oleju przy ostrym pałowaniu chyba, że masz na myśli chłodziwo skoro mówisz o pompie.
  12. Trzeba wsadzić odpowiedni rezystor bo dalej będzie wywalało błąd,
  13. Wymiana szyby to kilka godzin i możesz odjeżdżać z zakładu autem
  14. Następny wyrywny co bez walki chce wkładać manuala :gwizdanie: Czytając twój temat o skrzyni to wnioskując po tym co napisałeś nie podjąłeś nawet podstawowych kroków ku diagnozie. Mechanik od automatu chce ciebie wydoić na remont całej skrzyni, który jest zbędny bo wygląda na to, że rozpadł się jeden kosz i wydaje ci się że tanio sobie wrzucisz manuala, na śmietnikowych częściach może tak, ale z nowym sprzęgłem i przegubami żeby to miało ręce i nogi to już lepiej naprawić twoją skrzynię
  15. 2.6 się przekrzywiło od mycia, kiedyś było prosto. Nie wiem jakim cudem ale zmieniło swoje położenie przez te kilka lat znaczki faktycznie są za wysoko przyklejone, ale jakoś mi to nie przeszkadza, koniec OT
  16. Oto obiecane zdjęcia, trochę później ale są : http://img203.imageshack.us/i/p1120598.jpg/ http://img526.imageshack.us/i/p1120594.jpg/ http://img690.imageshack.us/i/p1120593.jpg/ http://img231.imageshack.us/i/p1120597.jpg/
  17. Artykuł sprowadza się do tego o czym mówiłem, uszkodzony konwerter skrzyni biegów.
  18. Ładna kierownicę bym tylko zmienił na skórzaną, najlepiej multifunkcję.
  19. Ciekawe ile razy jeszcze ktoś zapyta o syczenie przy podszybi, nie policzę ile jest o tym tematów. Funkcja się kłania.
  20. Fotel z przedlifta pasuje do poliftowego, inne są tylko kostki airbag, ale to jest do zrobienia. Jak zakładasz prawy fotel angola w miejsce prawego europa to nie ma różnicy poza tym, że siłą rzeczy będzie bardziej dojechany. Bez rozbierania foteli nic nie zdziałasz bo z tego co pamiętam konstrukcja fotela nie jest skręcana tylko stanowi jakby jedną całość.
  21. W dziale Warsztat jest opis montażu klimy w 1Z Kolegi Szymoonk, zakładał sam i wyszło całkiem zgrabnie pomimo braku oryginalnej wiązki gdzie interweniował elektryk.
  22. Pompa nie podaje ciśnienia w magiel nawet na skręconych kołach kiedy NIE KRĘCISZ kierownicą.
  23. Postaram się wieczorem podrzucić.
  24. O co mARCIN607- owi chodziło to ja wiem, tylko widać pewne kłopoty z formułowaniem myśli. Poza tym nie lubię takich stwierdzeń bez uzasadnienia w bądź co bądź merytorycznej dyskusji.
  25. Na jakiej podstawie tak uważasz? Pomijam robienie siary. Nie chcąc być złośliwym, silnika to w TDI raczej po jeździe nie chłodzisz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.