Treść opublikowana przez majkel_majki
-
[ALL B5] Nagrzana szyba pękła po polaniu wodą ?
Jeżeli odprysk nie jest większy niż moneta 5- złotowa to można naprawiać, przynajmniej tak twierdzi JAAN Autoglass to czy szyba jest nowa, czy stara nie ma znaczenia.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Nie znajdziesz plusa, musisz pociągnąć nowy plus i masę do sterowania fotelem.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Ten brązowy przewód z czerwonej kostki to jest masa dla poduszek, w żółtej masz zapewne 2 kable, ten z czerwonej to jest 3 kabel dla airbagów.
-
[ALL B5] Różnica w nawiewach...
Ja bym tylko sprawdził sterownik czy są błędy klap, jeżeli nie ma to nie szukać dziury w całym
- S3 weekendowe
-
[B5 AFN] czy można odkręcić wąż od klimy łączący chłodnice z kompresorem
Sęk w tym, że te przy chłodnicy zazwyczaj puszczają razem z gwintem.
-
[B5 AFN] czy można odkręcić wąż od klimy łączący chłodnice z kompresorem
W takim razie do wymiany będzie jeszcze osuszacz i zróbcie dobrą, długą próżnię żeby pozbyć się wilgoci.
-
[B5 AFN] czy można odkręcić wąż od klimy łączący chłodnice z kompresorem
Czynnik koniecznie musi być odciągnięty, a gwint na 80% pójdzie przy odkręcaniu, chyba że zrobicie to bardzo deliktanie.
-
[ALL] Wymiana skrzyni automatycznej na manualną
Pamiętam, że na forum był opisywany problem z AFN po przekładce skrzyni, który miał spore problemy z jazdą, ciekawe czy doszli z tym do ładu :gwizdanie: Poza tym nie wiem czy założenie do swojego auta, które chce się w profesjonalny sposób przerobić nowego sprzęgła z kołem zamachowym zamiast śmietnika wyciągniętego zapewne z angola to jest coś dziwnego, dla mnie to byłoby zupełnie normalne i nie wiem jaki to ma związek z jeżdżeniem do ASO.
-
[ALL] Wymiana skrzyni automatycznej na manualną
skrzynia z kompletnym sprzęgłem i wszystkimy potrzebnymi rzeczami wynosi mnie 1400zł (już zamówiłem). W tej cenie dostaniesz pewną skrzynię, nowe sprzęgło i dwumasę ?
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Olej się gotuje, ciekawe 120- 130 stopni to normalna temperatura oleju przy ostrym pałowaniu chyba, że masz na myśli chłodziwo skoro mówisz o pompie.
-
[ALL B7] Jak oszukać checka sprawności żarówek tabl.rejestr po włożeniu zwykłych Led-ów
Trzeba wsadzić odpowiedni rezystor bo dalej będzie wywalało błąd,
-
[ALL B7] Pęknięta szyba przednia - kilka informacji
Wymiana szyby to kilka godzin i możesz odjeżdżać z zakładu autem
-
[ALL] Wymiana skrzyni automatycznej na manualną
Następny wyrywny co bez walki chce wkładać manuala :gwizdanie: Czytając twój temat o skrzyni to wnioskując po tym co napisałeś nie podjąłeś nawet podstawowych kroków ku diagnozie. Mechanik od automatu chce ciebie wydoić na remont całej skrzyni, który jest zbędny bo wygląda na to, że rozpadł się jeden kosz i wydaje ci się że tanio sobie wrzucisz manuala, na śmietnikowych częściach może tak, ale z nowym sprzęgłem i przegubami żeby to miało ręce i nogi to już lepiej naprawić twoją skrzynię
-
[ALL B5] Moja A-czworeczka
2.6 się przekrzywiło od mycia, kiedyś było prosto. Nie wiem jakim cudem ale zmieniło swoje położenie przez te kilka lat znaczki faktycznie są za wysoko przyklejone, ale jakoś mi to nie przeszkadza, koniec OT
-
[ALL B5] Moja A-czworeczka
Oto obiecane zdjęcia, trochę później ale są : http://img203.imageshack.us/i/p1120598.jpg/ http://img526.imageshack.us/i/p1120594.jpg/ http://img690.imageshack.us/i/p1120593.jpg/ http://img231.imageshack.us/i/p1120597.jpg/
-
[B6 AMB] Tiptronic - delikatnie szarpie przy zmianie biegów, errory VAG
Artykuł sprowadza się do tego o czym mówiłem, uszkodzony konwerter skrzyni biegów.
-
[B7 BRB] Srebrny Avancik
Ładna kierownicę bym tylko zmienił na skórzaną, najlepiej multifunkcję.
-
[B5 ADP] Syczenie przy podszybiu
Ciekawe ile razy jeszcze ktoś zapyta o syczenie przy podszybi, nie policzę ile jest o tym tematów. Funkcja się kłania.
-
[ALL B5] Przełożenie stelaża fotela pasażera w polifcie
Fotel z przedlifta pasuje do poliftowego, inne są tylko kostki airbag, ale to jest do zrobienia. Jak zakładasz prawy fotel angola w miejsce prawego europa to nie ma różnicy poza tym, że siłą rzeczy będzie bardziej dojechany. Bez rozbierania foteli nic nie zdziałasz bo z tego co pamiętam konstrukcja fotela nie jest skręcana tylko stanowi jakby jedną całość.
-
[B5 AFN] Wstawienie klimy
W dziale Warsztat jest opis montażu klimy w 1Z Kolegi Szymoonk, zakładał sam i wyszło całkiem zgrabnie pomimo braku oryginalnej wiązki gdzie interweniował elektryk.
-
[ALL] Zostawianie samochodu na skręconych kołach
Pompa nie podaje ciśnienia w magiel nawet na skręconych kołach kiedy NIE KRĘCISZ kierownicą.
-
[ALL B5] Moja A-czworeczka
Postaram się wieczorem podrzucić.
-
[ALL] Zostawianie samochodu na skręconych kołach
O co mARCIN607- owi chodziło to ja wiem, tylko widać pewne kłopoty z formułowaniem myśli. Poza tym nie lubię takich stwierdzeń bez uzasadnienia w bądź co bądź merytorycznej dyskusji.
-
[ALL] Zostawianie samochodu na skręconych kołach
Na jakiej podstawie tak uważasz? Pomijam robienie siary. Nie chcąc być złośliwym, silnika to w TDI raczej po jeździe nie chłodzisz.