Treść opublikowana przez Mateuszek1001
-
Mója Audi A4 B6 1.8t Q {LY7J}
Przynajmniej dokładki w kolor pociągnąć wtedy bd całkiem inaczej
-
Niezdecydowany wydech
hmm tego nie wiem Wytnij środkowy to będzie idealnie
-
Mója Audi A4 B6 1.8t Q {LY7J}
Z tym Sline to troche naciągnięte ale świetna baza do modów. Zewnętrzny sline i bedzie ślicznie
-
1i2cylinder ok, a 3i4 50% wydajności + spalanie 16L Pomocy
Sprawdz blok bodajże 093 ile wynosi, powinno być jak najbiżej 0
-
1i2cylinder ok, a 3i4 50% wydajności + spalanie 16L Pomocy
Wątpie żeby napinacz skorygował aż 3 zęby. Dysponujesz Vagiem ?
-
Niezdecydowany wydech
Srodek jest czy tylko dwa końcowe ? Przy srodkowym + przelotowych końcach dzwięk sie wiele nie zmieni. Mruczeć będzie na pełnym przelocie z końcowymi
-
1i2cylinder ok, a 3i4 50% wydajności + spalanie 16L Pomocy
Jak można było założyć dłuższy pasek?!! Wymieniaj prędko na taki jak ma być, pasek 100 góra kosztuje.
-
Jaki olej do skrzyni manualnej 5b bez Q
Podłącze sie pod stary temat. Panowie jaki był oryginalny olej w skrzyni ? Jakaś nazwa lub nr ?
-
Dopasowanie wahaczy
Nie są, zawiecha całkiem inna,
-
Witam czy to moze byc cewka
sprawdz w blokach czy nie wypadają zapłony
-
Przełanczanie map po guziku w 3.0 TDI.
Aa z tym ze ECU Master obsługuje jedynie silniki benzynowe
-
Przełanczanie map po guziku w 3.0 TDI.
Przez przełącznik
-
Przełanczanie map po guziku w 3.0 TDI.
W ECUmasterze jest możliwość przełączania map. W serii szczerze nie wiem
-
Ciśnienie w kolektorze dolotowym
No faktycznie Zrób logi, bd łatwiej
-
Ciśnienie w kolektorze dolotowym
Może VTG ? Zacznij od tego, bardzo prosto idzie to samemu ogarnąć
-
Spadła z jednej strony gumka z wahacza podczas demontażu zwrotnicy - co teraz ?
mozesz dac troszke smaru i załóż tak jak było
-
swap na me7.5
Czemu chcesz pozbyć sie ecu ? przecież na tym możesz cuda zdziałać
-
1.8T dławi sie przez krótką chwilę.
Gratulacje, moje też jeździ aż miło
-
Auto ściąga na boki po nierównościach
Końcówki drążków najprędzej, może być też wyrobiona przekładnia.
-
[A4 B5 APT] Nietypowa praca zimnego silnika
hmm, może czujnik temperatury reduktora coś nie hula ? Fajnie by było jakbyś kupił sobie interfejs do tego staga i sam zobaczył co i jak.
-
mało w baku - większa moc
Trzeba by jechać na hamownie z pustym prawie bakiem a pózniej zalać do pełna i sprawdzić. Od zawsze mówili że masa wrogiem przyspieszenia ale twierdzisz że to nie przez to. Sądzę że udowodnić może to tylko hamowania.
-
[A4 B5 APT] Nietypowa praca zimnego silnika
Zmień gaziarza
-
Auto ściąga na boki po nierównościach
Czym szersze opony tym mają skłonność do tego typu rzeczy.
-
Przepustnica Wydechu
Witam, Wpadłem na pomysł co by zamontować przepustnice wydechu. Chce co wykonać sam z częsci ze szrotu. I mam dwie koncepcje tylko nw która lepiej sie sprawdzi. Dodam że nie chce wydać na to majątku Pierwszy pomysł polegał na wstawieniu przepustnicy dolotu od jakiegoś dużego silnika na od omegi 2.5 v6. Atutem tej przepustnicy jest fakt że posiada dwa kanały wiec idealnie sie sprawdzi w mojej 1.8T w którym wychodzą dwie rury z tłumika środkowego. Do otwarcie przepustnicy chce użyć silniczka od wycieraczek, ma on dość spore przełożenie. Problemem jest jednak jego wysterowanie bo trzeba by zastosować jakieś przełączniki krańcowe co by silnik zatrzymywał sie w odpowiednim położeniu. Inna koncepcja to taka żeby za element wykonawczy zastosować gruszkę podciśnieniową z turbiny. I wysterować ją zaworkiem. Ta opcja jest o tyle dobra że nie trzeba wstawiać niczego do ograniczenia ruchu ramienia co w przypadku silnika jest konieczne. Minusem jest natomiast koszt wykonania bo zaworek wraz z gruszką jest dość drogi. Na szrotach cenią za to jak za zboże. Kolejnym problemem jest umiejscowienie przełącznika, chciałbym to zrobić w zaślepkach koło PDC i ESP tylko nie mogę znaleźć nigdzie takich przełączników. Najwyżej trzeba będzie coś wyrezać samemu. Jak myślicie, które rozwiązanie będzie według was lepsze, elektryczne czy podciśnieniowe ?
-
Co na rysę?
z wodą oczywiście