Treść opublikowana przez Mateuszek1001
-
Zamocowanie czujnika ciśnienia doładowania?
Nowe, lub używane - brałbym nowe
-
Zamocowanie czujnika ciśnienia doładowania?
To wygląda na n75 ? szczerze to tylko domysły bo jakość zdjęcia to tragedia Tak wygląda n75 http://motoplakor.rdl.pl/N75/7.02183.01.0_1.jpg DV - http://www.neuspeed.com/prod_images/xlarge/06A.145.710N.jpg któreś z tych ?
-
Zamocowanie czujnika ciśnienia doładowania?
Chodzi ci o DV ? Czujnik ciśnienia jest u góry intercoolera
-
Nietypowy problem z szybą audi A4 B6 2001
Ewidentnie jakieś zwarcie
-
W jakiej kolejności odkręcać śruby pokrywy zaworów
Pokrywy ? Obojętnie Generalnie jest zasada że odkręca sie od zewnątrz do wewnątrz a zakręca odwrotnie. Ale nie sądzę że w przypadku pokrywy miałoby to jakiekolwiek znaczenie. Śruby przykręca sie 10Nm, nie mniej z własnego doświadczenia wiem że to czasem zbyt mało, dlatego należy przykręcić to z tzw czuciem.
-
Problem z silnikiem po wymianie rozrządu ADP
Znaki muszą sie pokrywać z tymi na kołach i na obudowie. A po drugie to z tego co piszesz bedzie robił to mechanik i to on powinien to wiedzieć, w końcu bierze za to pieniądze.
-
Problem z silnikiem po wymianie rozrządu ADP
Jasne że źle, zaciągnij auto do mechanika i każ mu zrobić to porządnie, a następnym razem udaj sie do innego mechanika.
-
Akumulator problem
Masz tam coś takiego jak moduł zarządzania energią ? Możliwe że to w nim jest problem albo w alternatorze, bo może być połączony z modułem przez can.
-
błąd 19648
Hmm, posiadasz klapy w dolocie ? Jeśli tak to któraś nie działa
-
problem z temperaturą plynu ukladu chlodniczego
No może być że termostat walnięty, ale może też być czujnik i pewnie to własnie on jest sprawdzą. Można przecież pomierzyć rezystancje na takim czujniku. Są tam dwa układy, jeden podaje sygnał na deske rozdzielczą a drugi do ecu.
-
[A4 B5 AFN] Jak w Polskim Vagu 4.9 wykonać test ruchu sztangi turbo?
W polskim vagu chyba będzie trudno. W zwykłym vagu wchodzisz w silnik, bloki, dajesz 011 kanał i przyciskasz basic settings
-
Wycie podczas jazdy
Prawdopodobnie układ napędowy
-
zderzak S-Line
Zwykły zderzak trzeba wyrezać żeby wszystko pasowało, ale idzie zrobić - troche podocinać i będzie grać. Kratki niestety są inne, środkowej szukaj używanej a boczne nowe w aso, często kosztują mniej niż ludzie sobie za nie cenią na alle, czego kompletnie nie rozumiem.
-
Zaślepienie egr w AFB
Było milion tematu o tym. Wystarczy jedna, możesz dać dwie - bez róznicy. Trzeba zaślepić, najlepiej jak najbliżej zaworu sterującego Jak nie masz żadnych wtyczek do egr to nie będzie problemów.
-
[1.8T] Kolektor wydechowy o zwiększonym przepływie
Czy poprawi to hmm, przy takich mocach raczej niee. Jak dla mnie to lepiej zainwestować w coś innego
-
Valtek 32 opinie
Omijać to . Lepiej kupić barracude bądz hana
-
1,8 T aeb losowe wypadanie zaplonu logi vag co podejrzewacie ?
jeśli zmiana cewek nie pomaga to podmień świece, jeśli nie pomoże, zamień wtryskiwacze miejscami, jeśli to nie przyniesie efektu zrób pomiar ciśnienia sprężania.
-
RS5 8T 4.2 V8 FSI 450PS Daytona Grey
Marzy mi sie kiedyś taka audi chociażby zwykła A5.
-
AFN zaślepiać egr czy nie ?
Największa to taka że silnik i dolot jest czystszy, oczywiście jeśli sie jeździ po trasach to problem nie występuje, co innego jazda po mieście.
-
AFN zaślepiać egr czy nie ?
spoko,ja w paru 1.9tdi zaślepiłem i same zalety.
-
AFN zaślepiać egr czy nie ?
Zaślepiać, możesz nawet sam zrobić zaślepki z blaszki
-
Sruba do szkrzyni biegoów
N10037103 wygląda że to
-
Jakie głośniki do mojego AUDI ?
Najlepiej kup bose i bedziesz zadowolony
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Nie nie nie. Odcienie całkiem inne niż ori. Kup sobie w IC zamiennik tylko ten droższy i pomaluj podkładem epoksydowym i dopiero bazą i klarem. wtedy bedzie tak jak ma być Też jakiś rok temu dałem do lakiernika bo zżarte były. ale teraz znów ruda szmata wychodzi. Ale poczekam aż zeżre całkiem i wtedy kupie zamienniki
-
błąd P158800
Na moje to może być problem z poduszką silnika, sprawdz czy jest tam taka z kabelkiem