Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. Nowe, lub używane - brałbym nowe
  2. To wygląda na n75 ? szczerze to tylko domysły bo jakość zdjęcia to tragedia Tak wygląda n75 http://motoplakor.rdl.pl/N75/7.02183.01.0_1.jpg DV - http://www.neuspeed.com/prod_images/xlarge/06A.145.710N.jpg któreś z tych ?
  3. Chodzi ci o DV ? Czujnik ciśnienia jest u góry intercoolera
  4. Ewidentnie jakieś zwarcie
  5. Pokrywy ? Obojętnie Generalnie jest zasada że odkręca sie od zewnątrz do wewnątrz a zakręca odwrotnie. Ale nie sądzę że w przypadku pokrywy miałoby to jakiekolwiek znaczenie. Śruby przykręca sie 10Nm, nie mniej z własnego doświadczenia wiem że to czasem zbyt mało, dlatego należy przykręcić to z tzw czuciem.
  6. Znaki muszą sie pokrywać z tymi na kołach i na obudowie. A po drugie to z tego co piszesz bedzie robił to mechanik i to on powinien to wiedzieć, w końcu bierze za to pieniądze.
  7. Jasne że źle, zaciągnij auto do mechanika i każ mu zrobić to porządnie, a następnym razem udaj sie do innego mechanika.
  8. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na rslj temat w Audi A4 B8
    Masz tam coś takiego jak moduł zarządzania energią ? Możliwe że to w nim jest problem albo w alternatorze, bo może być połączony z modułem przez can.
  9. Hmm, posiadasz klapy w dolocie ? Jeśli tak to któraś nie działa
  10. No może być że termostat walnięty, ale może też być czujnik i pewnie to własnie on jest sprawdzą. Można przecież pomierzyć rezystancje na takim czujniku. Są tam dwa układy, jeden podaje sygnał na deske rozdzielczą a drugi do ecu.
  11. W polskim vagu chyba będzie trudno. W zwykłym vagu wchodzisz w silnik, bloki, dajesz 011 kanał i przyciskasz basic settings
  12. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 2.5TDI
    Prawdopodobnie układ napędowy
  13. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na djjary temat w Audi A4 B6
    Zwykły zderzak trzeba wyrezać żeby wszystko pasowało, ale idzie zrobić - troche podocinać i będzie grać. Kratki niestety są inne, środkowej szukaj używanej a boczne nowe w aso, często kosztują mniej niż ludzie sobie za nie cenią na alle, czego kompletnie nie rozumiem.
  14. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Soadrian temat w 2.5TDI
    Było milion tematu o tym. Wystarczy jedna, możesz dać dwie - bez róznicy. Trzeba zaślepić, najlepiej jak najbliżej zaworu sterującego Jak nie masz żadnych wtyczek do egr to nie będzie problemów.
  15. Czy poprawi to hmm, przy takich mocach raczej niee. Jak dla mnie to lepiej zainwestować w coś innego
  16. Omijać to . Lepiej kupić barracude bądz hana
  17. jeśli zmiana cewek nie pomaga to podmień świece, jeśli nie pomoże, zamień wtryskiwacze miejscami, jeśli to nie przyniesie efektu zrób pomiar ciśnienia sprężania.
  18. Marzy mi sie kiedyś taka audi chociażby zwykła A5.
  19. Największa to taka że silnik i dolot jest czystszy, oczywiście jeśli sie jeździ po trasach to problem nie występuje, co innego jazda po mieście.
  20. spoko,ja w paru 1.9tdi zaślepiłem i same zalety.
  21. Zaślepiać, możesz nawet sam zrobić zaślepki z blaszki
  22. N10037103 wygląda że to
  23. Najlepiej kup bose i bedziesz zadowolony
  24. Nie nie nie. Odcienie całkiem inne niż ori. Kup sobie w IC zamiennik tylko ten droższy i pomaluj podkładem epoksydowym i dopiero bazą i klarem. wtedy bedzie tak jak ma być Też jakiś rok temu dałem do lakiernika bo zżarte były. ale teraz znów ruda szmata wychodzi. Ale poczekam aż zeżre całkiem i wtedy kupie zamienniki
  25. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na ponek007 temat w 2.0TDI
    Na moje to może być problem z poduszką silnika, sprawdz czy jest tam taka z kabelkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.