Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hunter91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hunter91

  1. I weź tu teraz budy z q szukaj gdzie tyle roboty włożone w budę ta.. .
  2. Pokaż proszę jak to się odpycha ...
  3. kurcze szkoda bo ja potrzebuje na dwu rurke
  4. Co to za końcówki? Jaki rozmiar i gdzie kupić
  5. czyli jezeli jest stłuczka z winny drugiego kierujacego to ja mam prawo oddac do aso auto i oni tam robia i wyceniaja dla tego ubezpieczyciela ? Nie ma prawa odmowic ?
  6. Na suchym trzymają, na mokrym trzymają. Fajne sztywne boki, nie wykładają sie w zakrętach. Jedyne co mam im do zarzucenia- to mogły by być cichsze. Nie przeszkadza mi to aż tak, ale jak sie przesiadłem z zimówek to odczułem pare decybeli różnicy. Za tą cene polecam, ale ja będę próbował następnym razem któreś nexeny, może fulde sportcontrol Dzięki. Mam pytanie odnośnie pompowtryskow. Korekty jakich nie mogą przekroczyć to są -30 + 30 ?
  7. misiek,czy ty przypadkiem nie ujezdzales opon nankang xl ? mógłbyś mi proszę przybliżyć opinię o tych oponkach ? bo nawet tanie są i sporo osob na nich jezdzi,niestety są za i przeciw.
  8. Szkoda myslisz ze bedzie Ci sie chcialo co chwile zmieniac? Nie to jest klapa RS[emoji14] no klapa ale lotke tez mam ori :P dzieje sie co u cb w ogole ? szwagier smiga na moich felach ?
  9. wow to jest lotka rs4 ? wiec ja kupiłem taka samą za grosze.Gosc nie wiedzial co ma
  10. Artur i co tam z autem ?
  11. Wodzu, następny mod to wyrezac krawężnik
  12. Mi też już po głowie chodzą głupie myśli,powrót do BMW +1
  13. spoko moge poczekać. Okej,przesadziłem z tymi 2 cm ale jest sporo za nisko.dodam foty z zamkniętymi drzwiami i nie domknietymi,ale po stronie kierowcy znacznie więcej odstaje i strasznie szumi mi podczas jazdy. Tu nie domknietymi Tu pasażer Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
  14. Co to? ;p jak to działa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.