Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Szykuje sie na korektę softu :D . Wiosna bedzie stage 2 done. Taka sytuacja,a ja letnie i brak quattro .... Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
A ja nadal szukam 16.mam 15 ale ciężko mi się przekonać PS. Co się stało temu nieszczesnikowi obok?
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja jestem z Opola, Czy dobrze rozumiem że można się umówić na chip tylko osobiście u ciebie w jaśle ? Chodzi mi o to czy będe musiał dwa razy robić trasę Opole-Jasło 350 km w jedną stronę. Ja pojechałem i jestem zadowolony a jestem z okolo opola .chłopie autostrada i ogień. Później jakieś 80km bez autostrady.nie ma nad czym się zastanawiać. Ja znów będę jechać na korektę i nie pożałuje ani jednego km.
-
Stukanie w silniku pod obciążeniem
a może panewki ? taki dzwiek dziwny jest.
-
...
daj linka do takich ledow
-
[RS4 ASJ] RS4 B5
graty.szkoda tylko ze w normalnych pieniadzach nie do dostania.
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Ładny biały kolor,zawsze myślałem ze 5 k jest białe.ciekawe jak będzie u mnie świecił ale bix mam D4s.
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Jak tam moje foto ;p
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Żadnych, navi z c5 jest i trzeba pociąc troche. Jaki filtr powietrza KUPIĆ?
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Gdybym miał kasę to odrazę bym wziął.
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
poka poka jak te hidy swieca.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
535 D biturbo
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
A co trzeba zrobić by było wsio GITARA?
-
[B5Q AKN+] Avancior by banito
Dobrze koła się znalazły, tych skurczysynow złapali? Skąd ten gość z golfa dostał te felgi?
- [RS4 B7] by y0p5
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Ja dostslem,lecz czytałem ze trzeba parę modyfikacji przerobic
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
ZrObi sie Mam bose z sedana na sprzedaż ori .bez wiazki Ori bose z sedana na sprzedaż bez wiazki dobre to bedzie ? http://allegro.pl/audi-a4-b5-avant-daszek-na-tylna-klape-dj-tuning-i5754029092.html
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Do perfekcji brakuje pakietu chrom.szczególnie w tym kolorze
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
Zobacz o co zapytałem. Słowo klucz brzmi gdzie.
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
Gdzie taki FIS dostałes?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Planuje cała konsole tak zrobić. Musze ta navi dociac bo jest to z c5 audi
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Dziękówa ! Nowy mod Sry za syf w aucie Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Tak nie trzeba nic ciac ?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Tzn 16 cm głośniki?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
to jest zestaw z 4 glosnikow ? drogi ?