Treść opublikowana przez muunv
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Tylko jakie ET zeby wlazlo na przod?
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Super sie czyta Twoj wstep Jakbys pisal ksiazki, to az bym zaczal czytac Gratki zakupu RS'a. Piekny kolor. Piekna sceneria. Zazdroszcze auta. Bez awaryjnosci i powodzenia w modach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Zawartość dodana 0 minutes later Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[AVF] Srebrne Audi A4 B6 1.9TDI by Robson
Nowe podszybie w ASO kosztuje ~100zl.
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Chcialbym JR11 lub JR22, ew OEMS IFG10. Cos w tym stylu. Napewno szeroko musi byc Moga byc dwie szerokosci. Przod 8,5 tyl 9,5. Zobaczymy co sie trafi Do konca kwietnia lato chce wrzucic
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
No mi tez efekt sie podoba Balem sie, ze nie wyjdzie to idealnie.. Ale jest naprawde dobrze Dzieki, roboty bylo :/ No wiem wlasnie, a ja czern lubie Teraz najblizsze plany : Rolka 19 Kamera cofania Olej i filtry Nowa mapa u Spanky'iego Byle sie do wiosny wyrobic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
To jest jak dziewczyna bez cyckow haha Taki must have
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Dzieki
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Obowiazkowy punkt programu
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Uwielbiam czern, dlatego mi to nie przeszkadza Zawartość dodana 0 minutes later Marzy mi sie PIANO ale mowie... Sprobuje najpierw okleic. No i nie jest zle. Faktycznie, roboty troche bylo
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Zeby nie bylo, ze nic sie nie dzieje Wszystkie dekory oklejone carbonem. Wyszlo calkiem spoko
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Czekam, az to zamontujesz oraz na Twoja opinie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Podpinam sie do pytania KoJ@Ka. Co to za sprzet? Potrzebny do tego modul taki, jakie sprzedaje Woszu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Blade13
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Tylko, ze 99% osob ma na mysli LED.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Postojowki to tylko OSRAM (nie wywalaja bledu) lub od Tomnika.
-
Jakie Polecacie żarówki
Philips White Vision Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
Grill to ori rs4? Pokaz fote mocowania gasnicy pod fotelem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Philips White Vision Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5 AWT] Black Bitch by GorylTST LZ9W/Gwint/18''
Skad wziales taka ramke A4 na foto? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaka mate do bagaznika polecacie ?
Ja polecam gumowa. Latwiejsza w eksploatacji. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Srebrna BRD by shakal
Czym i jak odswiezyles LCD? Super wyglada Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
W niedziele kolo 14, w Gonczycach na DK17, stal na swiatlach zloty/bezowy B6 Avant na blachach WPR. Klubowe ramki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Fakt.. Nie doczytalem do konca Ale tak czy siak, ET29 bedzie dobrze lezec na B8.
-
Który telefon wybrać
Moze nie wersja budzetowa ale ja bym polecil Ipka 6. Ma wszystkie parametry jakich potrzebujesz. Bateria jest znacznie poprawiona niz np w 5 czy 5s. Ale nadal nie jest to szczyt mozliwosci jesli chodzi o baterie. Wymiana na nowy czesto wchodzi w gre. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk