Treść opublikowana przez muunv
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Piekna sztuka, kolor bajka Gregor sie postaral. Felgi jakbys sie pozbywal to daj znac Gdzie kupowales nakladki na lusterka? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
jakie żarniki do ksenon ds2
Musisz ale to jest chwila roboty, bardzo prosto sie wyciaga lampe.
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
:fap: No kocur! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarne brd quatro ;)
Fajnie wygldaja ale wedlug mnie to caly tyl sie zleje w jedna wielka czern. Moze bedzie wygladac tak, jakby tak nic nie bylo Ja uderzyl bym w zwykle srebrne.
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Pasuje p&p. Kupujesz 3 elementy w ASO lub calosc uzywana na allegro i tylko przekladasz. Ale ciezko jest wyjac stara No i wyglad na duzy plus
-
Białe auto, jaki kolor felg 18.
Mowilem, ze grafit bedzie odpowiedni
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
No ja pomalowalem ramke i wyglada to naprawde dobrze. Pare wskazowek od blade13 i dalek rade. Juz nie wieje nuda przy skrzyni Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B8 2.0 TDI Avant Quattro] 210HP + Eibach + B&O - matriw edition
Plany ciekawe. Lotka poprawia wyglad Nie wsadzasz wiekszych felg? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Zazdroszcze silnika Czuc moc Graty zakupu. Szyby przyciemniasz? Bylo od razu wsadzic 19" Pokaz foty wnetrza. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarne brd quatro ;)
Ladna sztuka Rotory w 19" by sie przydaly Wkladaj kiere multi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD
Ladnie sie prezentuje. Swietne kolo. Pakujesz inna kiere? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
i stanelem:(
Z fusow ciezko sie wrozy. Moze to byc wszystko. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
ile bieznika moze miec ta opona
Wedlug mnie +/- 4mm. Ale lepiej poszukaj czegos z lepszym miesiwem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED
Dales czadu z modami w szybkim tempie. Kolor jest naprawde niesamowity, myslalem ze podobny do mojego ale jednak nie Jakie planu dalsze? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przednie szyby nie zbierają wody
Moze mechanizm sie gdzie poluzowal? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Myslalem, ale sa w ciemnym kolorze... Nie wiem czy moj kolor auta by sie z nimi zgral. Ogolnie byl w planach ciemny kolor felg ale to juz przeszlosc Dobrze rotory wygladaja u FroS-t. Miazga Pewnie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6387911804 Dzieki Jeszcze kilka jest w planach. Mam nadzieje, ze dzis beda dwa elementy ukladanki do odbioru w ASO.
-
Galaxy S6 edge czy warto?
Ja mialem s6 i aktualnie mam Ipka 6. Powiem, Apple gora. Sa zdania rozne, co kto woli Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Juz wszystko pasuje
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
O stary... Pozazdroscic takiej fury. Witamy w gronie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Projekt zasluguje na medal. Wszystko zrobione od zera. Jest cos jeszcze, co chcialbys zmienic czy to juz koniec? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Wlasnie cos ucichlo.. Moze webasto doklada